POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranger 3 - Opinie

Gra jest...
Najlepsza z serii!
60%
 60%  [ 6 ]
Udana
30%
 30%  [ 3 ]
taka sama jak poprzedniczki
10%
 10%  [ 1 ]
beznadziejna
0%
 0%  [ 0 ]
najgorsza z serii
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 17:15   

Mam nadzieję, że tak nie ma na NDS :D

No i gra super. Napis Loading na AK2 zmienia mi się na czerwony (mój ulubiony kolorek :D ) Natychmiast, gdy nacisnę X pojawia mi się Ranger Sign Latiosa, a potem ładny ekran startowy gry z tęczą...
Oczywiście, gra jest fajna, tylko według mnie nie edytowali jednej rzeczy - jest za dużo tekstu! Fajnym pomysłem jest dodanie tych signów do przyzywania danych Pokemonów.
Gra na 4+

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 10 Marzec 10, 17:26   

A mi nie pasuje to, że żaden pokemon którego dotąd spotkałem nie był agresywny -_- ...

P.S.: Sory za offtop ale ta reklama mnie rozwaliła:

Cytat:
http://www.cdaction.pl/news-11508/god-of-war-iii-amerykanska-reklamowka-czyli-dziewczyny-ida-w-odstawke.html

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 17:57   

Rennossa napisał/a:
No$Zoomer > Other > EXTRA >zaznaczasz wszystkie EX

A tak wogóle to przeszedłem już Old Mansion i bossa meganium. Po wyjściu pojawia się z nikąd Celebii i zabiera mnie w przeszłość bez uprzedzenia (rutyna xD ), następnie pichu chce wskoczyć w Tajm Portal, lecz nie udaje mu się to. Po całym zabiegu gra się wiesza :( ...

czytałem o tym, jak znajdę rozwiązanie dam ci znać co zrobić.

przy okazji, ma być znowu misja z jajkiem Manaphy'ego :D to już chyba będzie tradycja dla gier Ranger'owych :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 10 Marzec 10, 18:02   

Wiedziałem to od dawna z tym jajkiem:
Cytat:
http://serebii.net/ranger3/wifi.shtml

I jak? Podoba się reklama xD ?

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 19:14   

Mi niby działa, wstęp jest... Ale gdy włączam, (na No$GBA mi poszło :D ) to ekran czarnieje i nico.

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 10 Marzec 10, 19:19   

Napisałem przecież instrukcję, patrz post wyżej, bardziej wyżej... A jeśli chodzi o FPS'y to miałem ustawiony limit do 30 i dopiero teraz się zkapczyłem xD .

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 19:25   

:D dobrze że w ogóle :D

wracając, Renossa, rom masz patchowany?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 10 Marzec 10, 19:32   

Nie, rom mam nie patchowany...

Sygnatura użytkownika

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 19:33   

to spatchuj, powinno wtedy działać

Sygnatura użytkownika

norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY

Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 10, 21:16   

Najlepsza z serii! normalnie SZACUN !!! jest taka super !!

Sygnatura użytkownika