POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 7 Marzec 10, 17:53   

Tu coś dodam, może i mało wnosi, ale coś wnosi:

Podkreślam: PPS - Państwo Powszechnych Sporów. Już lepiej brzmi PSP - Polska Scena Pokemonowa (wiem, na to samo wychodzi, ale PPS brzmi jak PZPN). Dłużej nie zniosę tych kłótni i tego chamstwa, jaki propagują pewne osoby. Nie chcę operować imionami, ale niektórzy wiedzą, o kogo chodzi.

Co do PokeRanga... Widzę, że PokeMan propaguje zasadę, że jeśli chce się powrócić na szczyty, to najpierw trzeba odbić się od dna. I się z tym twierdzeniem zgadzam, ale to będzie, tylko lub aż, armata wymierzona na Revival.

Możecie się śmiać ci, co drwią z PokeMana, Emachela i innych pokrzywdzonych na Revie, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni - Mówi wam to coś? Bo uważam, że do was nie dociera. Kto wpuścił plotkę, że PokeMan jest "tym złym"? Ten, kto tak myśli, nie wie, co mówi. Może i w plotce jest 1% prawdy, ale PokeMan, jeśli "zły", to dla przeciwników, co wpuścili tą plotkę na tyle skutecznie, że wielu zaczęło wierzyć. Jeśli plotki, to na Pudelku, a nie na Pokeforach. Zawsze taki Pitbulek to zdementuje :D

Na ten bałagan jest tylko jeden lek: zacząć wszystko od nowa - takie panaceum dla PSP

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 7 Marzec 10, 20:14   

o kurczę, nie wiem czy mam żałować, że tak długo tu nie pisałem, ale też wiem, że powinnem tego NIE robić, bo po raz 4 zakopuję sobie szansę, lecz nic to i tak nie mam czasu na 1 forum, a co dopiero na 3

spoconyzenek napisał/a:
Objeżdżanie tajemniczego "Planu" szynszyli, który zależy od Poke też raczej bezcelowe, skoro nikt nie wie dokładnie na czym on polega, jedynie w kawałkach (Valhalla, huh?).

Plan Emachela jest taki, aby przy okazji tego co ja wykonam/zrobię/wyprawię, chapnąć cosik dla siebie.

Krug napisał/a:
Co do PokeRanga... Widzę, że PokeMan propaguje zasadę, że jeśli chce się powrócić na szczyty, to najpierw trzeba odbić się od dna. I się z tym twierdzeniem zgadzam, ale to będzie, tylko lub aż, armata wymierzona na Revival.

Właśnie niekoniecznie, gdyż ja naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż walki na słowa, a i tak skończy się to wszystko tak jak, ja chcę :D :sliniak:
Krug napisał/a:
Kto wpuścił plotkę, że PokeMan jest "tym złym"? Ten, kto tak myśli, nie wie, co mówi. Może i w plotce jest 1% prawdy, ale PokeMan, jeśli "zły", to dla przeciwników, co wpuścili tą plotkę na tyle skutecznie, że wielu zaczęło wierzyć. Jeśli plotki, to na Pudelku, a nie na Pokeforach. Zawsze taki Pitbulek to zdementuje :D

Gdzie jest ta plotka ? Nie słyszałem.

Cytat:
Na ten bałagan jest tylko jeden lek: zacząć wszystko od nowa - takie panaceum dla PSP

Nie. Powinno się wszyściutko wyjaśnić, lecz prawda jest taka, że PPS jest ZBYT mały aby wszystko wyjaśniać, to tak jak z produkcją filmowo-tłumaczeniową, każdy chce żyć i jeść, więc nikt nie wyda wojny SDI które obniża stawki, studiom które nie pozwalają na adiustację przez tłumacza ( choć ostatnio TVN zatrudnia adiustatorów własnych , chwali się ) a PPS jest jeszcze mniejszy i gdzieś chcę jeszcze móc pisać i coś robić, więc póki co honor trzeba schować do kieszeni, niestety...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 24 Kwiecień 10, 09:44   

I po(?) forum...

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 24 Kwiecień 10, 14:39   

Cytat:
I po(?) forum...

na to wygląda. Chociaż forum miał chyba przejąć kto inny : http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=42&t=11848
wyciąg z tego linka wyżej napisał/a:
hm, można powiedzieć, że forum zostało przeze mnie "odziedziczone",

zresztą, to tylko pokazuje głupotę Emachela, który tak jak 99% pokeadminów

( najświeższy przypadek > http://apokemon.dbv.pl/maintenance.php )
, zamiast komuś przekazać

[ tak jak z Vall : Waldek Senseiowi, który to mimo różnicy poglądów z Daru ( http://forum.xipog.pisz.p...?t=2364&start=0 ), jednak przekazał mu ostatecznie Vall ( przy pośrednictwie TD - szarej eminencji Vall która to w listopadzie 2009 zablokowała Daru, aby nie umieszczał na Vall powodów mojego odejścia < które i tak były kiepsko opisane, więc nic nie szkodzi i tak TD fajny jest :D ) ]

forum, to sobie zamknął i w pupie miał wkład Luke, który nie wiem po co tam wrzucał linki do odcinków. Piszę, że nie wiem po co, bo jak widać nie miało to sensu, skoro forum się zamyka, kopii bazy czy czegoś tam się na pewno nie zachowało.
( wszak to nie Vulpi czy Raik, którzy archiwizować w miarę możliwości archiwizują )
A już kompletnym nieporozumieniem, było to:
http://74.125.77.132/sear...lient=firefox-a

Jak widać, GoogleBot miał na IOGu zablokowane widzenie działów, co za tym idzie postów, co za tym idzie kopie tematów nie powstały, czyli historyk PPSu jest w dupie. Ale komuś komu nie zależy na przeszłości i udokumentowaniu swojej dotychczasowej działalności, to nie przeszkadza. Mi zależy, dlatego PR leży odłogiem - chodź może kiedyś wstanie . I tutaj kończę, zastrzegając że krytyka dotyczy postąpienia z IOGiem, bo sam Emaczel był i jest fajny człek, ale co do funkcjonowania w tym biznesie, to nie wiem czy się nadaje. Niemniej, do końca będę podziwiał jego bohaterskośc, kiedy z mojego powodu odszedł z Reva.
Tak, chyba przydałoby się przyśpieszyć prace, nad historią PPSu, bo tak to znów połowa nie zrozumie...

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 25 Kwiecień 10, 15:44   

"Tak zwany admin forum" teraz się wypowie ;]

PokeMan napisał/a:
Cytat:
I po(?) forum...

na to wygląda. Chociaż forum miał chyba przejąć kto inny : http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=42&t=11848
wyciąg z tego linka wyżej napisał/a:
hm, można powiedzieć, że forum zostało przeze mnie "odziedziczone",

Nigdy nie widziałem tego, co masz w linku i nie obiecywałem spoconemuzenkowi ani nikomu, że odziedziczy IoGa. W ogóle nie było o czymś takim nigdy mowy, więc nie wiem skąd ten pomysł. A wypowiedzi spoconego pewnie są motywowane tym, że chciał zdobyć odpowiedzi na to jak zaradzić problemom technicznym forum. Zresztą dziękuję mu bardzo za jego wkład, był jednym z niewielu osób, którym zaufałem i mnie nie zawiodły. Tych co mnie zawiodły było aż za dużo, zresztą Ty Poke też do nich należysz ;>

PokeMan napisał/a:

zresztą, to tylko pokazuje głupotę Emachela, który tak jak 99% pokeadminów

( najświeższy przypadek > http://apokemon.dbv.pl/maintenance.php )
, zamiast komuś przekazać

[ tak jak z Vall : Waldek Senseiowi, który to mimo różnicy poglądów z Daru ( http://forum.xipog.pisz.p...?t=2364&start=0 ), jednak przekazał mu ostatecznie Vall ( przy pośrednictwie TD - szarej eminencji Vall która to w listopadzie 2009 zablokowała Daru, aby nie umieszczał na Vall powodów mojego odejścia < które i tak były kiepsko opisane, więc nic nie szkodzi i tak TD fajny jest :D ) ]

Po co miałem przekazywać forum komuś innemu? Wszyscy, którzy byli jakoś zaangażowani w jego tworzenie wiedzieli o zamknięciu już nawet wcześniej i nie zgłaszali takich pretensji. A komuś, kto nie miał najmniejszego wkładu w nie, albo i tak go już nie ma nie ma sensu przekazywać, bo po co? Powód, dla którego IoG był tak mało popularny już ustaliliśmy i nie wiem w jaki sposób przekazanie forum miało by w tym pomóc. A egzystencja w niebycie to kiepski los dla takiego forum, toteż lepiej, żeby go w ogóle nie było.

PokeMan napisał/a:

forum, to sobie zamknął i w pupie miał wkład Luke, który nie wiem po co tam wrzucał linki do odcinków. Piszę, że nie wiem po co, bo jak widać nie miało to sensu, skoro forum się zamyka, kopii bazy czy czegoś tam się na pewno nie zachowało.
( wszak to nie Vulpi czy Raik, którzy archiwizować w miarę możliwości archiwizują )
A już kompletnym nieporozumieniem, było to:
http://74.125.77.132/sear...lient=firefox-a

Jak widać, GoogleBot miał na IOGu zablokowane widzenie działów, co za tym idzie postów, co za tym idzie kopie tematów nie powstały, czyli historyk PPSu jest w dupie. Ale komuś komu nie zależy na przeszłości i udokumentowaniu swojej dotychczasowej działalności, to nie przeszkadza. Mi zależy, dlatego PR leży odłogiem - chodź może kiedyś wstanie .

Nie ja ustawiałem GoogleBota i ufałem, że osoba, która to zrobiła, zrobiła to dobrze. No i wychodzi, że po raz kolejny zawiodłem się na ludziach, szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiaduje... Było tych kilka osób, na których się nie zawiodłem (Luke, spoconyzenek) i im dziękuje za ten wkład, bo gdyby nie oni, to to forum padłoby o wiele szybciej. Przykro mi też z ich powodu, że forum, w które tyle włożyli pracy, pada. Wiem jak to jest, bo sam spędziłem na tym niemało czasu i nerwów (kto był na PR, wie o czym mówię).

PokeMan napisał/a:

I tutaj kończę, zastrzegając że krytyka dotyczy postąpienia z IOGiem, bo sam Emaczel był i jest fajny człek, ale co do funkcjonowania w tym biznesie, to nie wiem czy się nadaje. Niemniej, do końca będę podziwiał jego bohaterskośc, kiedy z mojego powodu odszedł z Reva.
Tak, chyba przydałoby się przyśpieszyć prace, nad historią PPSu, bo tak to znów połowa nie zrozumie...

A co tu do rozumienia? Olać to gówno, robić to po swojemu i nie dla wszystkich, tylko dla tej garstki ludzi, która Cię doceni.

I jeszcze jedno Poke: stanowczo wolę być ceniony za to co robię, nie za to kim jestem. Więc lepiej idź liczyć statystyki na PBFie ;>

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 25 Kwiecień 10, 20:33   

emachel napisał/a:
Nigdy nie widziałem tego, co masz w linku i nie obiecywałem spoconemuzenkowi ani nikomu, że odziedziczy IoGa.

przy okazji http://static0.blip.pl/us...48133_inmsg.jpg p.zenek sprostował mnie, że logo IOGa jest jego sprawką, bo ma nieoficjalnego admina.

emachel napisał/a:
Tych co mnie zawiodły było aż za dużo, zresztą Ty Poke też do nich należysz ;>
Tak, miałem się angażować w kolejny PBF, który nie jest żadną rewolucją na PPS, tylko nową interpretacją tego, od czego można już rzygnąć < tyle tego barachła ( kilkanaście miernych PokePBFów kontra 3 normalne jakośpoziomowe ). Jeszcze bym zapalił do tego, gdyby to była jakaś stara kopia IOGa...ale nie kompletne zero - znczy : nowum.

emachel napisał/a:
Po co miałem przekazywać forum komuś innemu? Wszyscy, którzy byli jakoś zaangażowani w jego tworzenie wiedzieli o zamknięciu już nawet wcześniej i nie zgłaszali takich pretensji. A komuś, kto nie miał najmniejszego wkładu w nie, albo i tak go już nie ma nie ma sensu przekazywać, bo po co? Powód, dla którego IoG był tak mało popularny już ustaliliśmy i nie wiem w jaki sposób przekazanie forum miało by w tym pomóc. A egzystencja w niebycie to kiepski los dla takiego forum, toteż lepiej, żeby go w ogóle nie było.

Twój powód : bo na IOGa ludzie nie przyjdą, dopóki z dotychczasowych for ich nie wywalą. No popatrz, ja ci to ponad pół roku temu coś podobnego mówiłem, ale nie, myślało się, że będzie rewolucja, taaak.

Cytat:
Nie ja ustawiałem GoogleBota i ufałem, że osoba, która to zrobiła, zrobiła to dobrze

heh, nigdy nie zrozumiem po co niektóre fora ( np. Astville ) to ustawiają...jedyny z tego pożytek, to to że jak googlebot ci indeksuje, to się pojawia na liście userów online. A jak widać, taki dodatek może tylko skomplikować życie.

emachel napisał/a:
bo gdyby nie oni, to to forum padłoby o wiele szybciej.

I prędzej byś zrozumiał pewne fakty, a tak żyło się złudzeniami o kilka dni więcej.

emachel napisał/a:
I jeszcze jedno Poke: stanowczo wolę być ceniony za to co robię, nie za to kim jestem.

Nie za bardzo rozumiem, tego o PBFie też nie bardzo... Co do "zawiedzenia się " : hmm, zapomniało się o tym, jak się było MG kiedy PBF na PC się pojawił
( koniec roku 2009, ha długo wytrzymaliśmy bez PBFa ^^ )?
A potem [ tak jak 4xIjestęgłup ( pozdro ), p4 ( też pozdro ) i jeszcze ktuś ) się znikło... Czy to nie było zawiedzeniem ? Odejście z posady MG na PC, by być MG na innym forum ? Zawiódł pan ludzi, którzy niepotrzebnie się przez pana rejestrowali na IOGu, bo pan obiecał za dużo i na dodatek nie zrobił nic rewolucyjnego, a przecież miała to być nowa jakość PPSu.

Sygnatura użytkownika

emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 25 Kwiecień 10, 20:47   

PokeMan napisał/a:

przy okazji http://static0.blip.pl/us...48133_inmsg.jpg p.zenek sprostował mnie, że logo IOGa jest jego sprawką, bo ma nieoficjalnego admina.

Tak, to jego sprawka, bo mnie wtedy nie było na kompie, a ktoś to musiał zrobić. I dlatego warto mieć takiego nieoficjalnego admina ;>

PokeMan napisał/a:

Tak, miałem się angażować w kolejny PBF, który nie jest żadną rewolucją na PPS, tylko nową interpretacją tego, od czego można już rzygnąć < tyle tego barachła ( kilkanaście miernych PokePBFów kontra 3 normalne jakośpoziomowe ). Jeszcze bym zapalił do tego, gdyby to była jakaś stara kopia IOGa...ale nie kompletne zero - znczy : nowum.

Nie, nie miałeś. Po prostu miałeś zrobić to, co obiecałeś. Cóż, wielu tego nie potrafi.

PokeMan napisał/a:

Twój powód : bo na IOGa ludzie nie przyjdą, dopóki z dotychczasowych for ich nie wywalą. No popatrz, ja ci to ponad pół roku temu coś podobnego mówiłem, ale nie, myślało się, że będzie rewolucja, taaak.

Wszystkiego trzeba doświadczyć na własnej skórze. Poza tym nie mówiłeś nic takiego, a jedynie to, że Twoim zdaniem IoG będzie klapą, bez podawania przyczyny, a na pewno bez takiej przyczyny.

PokeMan napisał/a:

heh, nigdy nie zrozumiem po co niektóre fora ( np. Astville ) to ustawiają...jedyny z tego pożytek, to to że jak googlebot ci indeksuje, to się pojawia na liście userów online. A jak widać, taki dodatek może tylko skomplikować życie.

Też nie wiem, bo nie ja ustawiałem ;>

PokeMan napisał/a:

I prędzej byś zrozumiał pewne fakty, a tak żyło się złudzeniami o kilka dni więcej.

Tak, ale straciłbym zupełnie wiarę w ludzi. Teraz wiem, że są jednak pewne niedobitki, na których można polegać.

PokeMan napisał/a:

Nie za bardzo rozumiem, tego o PBFie też nie bardzo... Co do "zawiedzenia się " : hmm, zapomniało się o tym, jak się było MG kiedy PBF na PC się pojawił
( koniec roku 2009, ha długo wytrzymaliśmy bez PBFa ^^ )?
A potem [ tak jak 4xIjestęgłup ( pozdro ), p4 ( też pozdro ) i jeszcze ktuś ) się znikło... Czy to nie było zawiedzeniem ? Odejście z posady MG na PC, by być MG na innym forum ? Zawiódł pan ludzi, którzy niepotrzebnie się przez pana rejestrowali na IOGu, bo pan obiecał za dużo i na dodatek nie zrobił nic rewolucyjnego, a przecież miała to być nowa jakość PPSu.

Odszedłem z PC, jak i z całego PPSu na pewien czas, który był mi potrzebny na to, żeby ochłonąć i zebrać energię do dalszych działań, zresztą wtedy nie miałem czasu wchodzić specjalnie długo na kompa i coś konkretnego robić. Po co miałbym więc na siłę zostawać, skoro nie miałem czasu ani weny do czegokolwiek? Żeby na siłę kogoś uszczęśliwiać? Tym bardziej Poke, że Ty sam odszedłeś na jakiś czas, więc powinieneś to rozumieć. Poza tym nikomu nie obiecywałem, że będę długo mg na PC, więc proszę nie mieć o to do mnie pretensji. Bo ja oczekuje od ludzi tylko tego, co obiecują, nic więcej. A na pewno nic więcej im nie wypominam. Jak się okazuje to i tak za dużo...

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 10, 15:08   

emachel napisał/a:
Po prostu miałeś zrobić to, co obiecałeś.

miałem być adminem i prowadzić portal robiący za stronę. Nie było warunków do tego, więc nie miałem powodu by tam adminować. A chyba niepotrzebny byłby nicnierobiący admin.

Na koniec, za pozwoleństwem Emachela, odtajniam tajny dział o IOGu na PR czyli historię jak rodził się nowy IOG:
http://www.pokerang.fora....achela-font,88/
szczególnie polecam:
http://www.pokerang.fora....g-fall,474.html

Proszę przeczytać i samemu wyciągnąć wnioski.

Sygnatura użytkownika

shadix 
Gapa, gubi PokeBalle
ROM HACKER

Kontakt:
Wysłany: 1 Maj 10, 21:27   

Rozumiem.... Są dwie stronki o pokach.... PokemonPL i Pokecollect... Które moim zdaniem są rozbudowane... na PokemonPL panuje klimat otrzymujący presje na innych... Na Pokecollect jest klimat bardziej luźny :)

Po jakiego gwizdka tworzyć kolejne forum skoro Cytuje "Ludzie nie mieli by czasu na wchodzenie"... Projekt nie udany.

Fakt osrali... ale jest szkoła, jest dziewczyna, jest życie.
Osobiście nie znam się na tworzeniu fora itp. Ale to by nie wypaliło.
Nie ma co się denerwować i kłucić!!!

Sygnatura użytkownika
<-- Klick
POMÓŻ W ROZWINIĘCIU FORUM ;)
SZUKAMY KOGOŚ TAKIEGO JAK TY :)

Każdy laps................ to kolejne okrążenie.... ;)

Chcesz przerobic pokemony ? Pisz do mnie na PW

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 2 Maj 10, 19:06   

shadix napisał/a:
Rozumiem.... Są dwie stronki o pokach.... PokemonPL i Pokecollect... Które moim zdaniem są rozbudowane... na PokemonPL panuje klimat otrzymujący presje na innych... Na Pokecollect jest klimat bardziej luźny :)

fuj, to nie strony tylko fora.
A fora mamy 3 główne ( PoPL ( pokemonpl.net ), tutejsze i Revival ) + masa syfków PBFowych z których ze 2 się wybiły. Strony mamy aktualnie 2 ( Valhalla i strona forum PokeCollect - PokeSerwis ) + jeszcze kilka mniejszych.

shadix napisał/a:
Po jakiego gwizdka tworzyć kolejne forum skoro Cytuje "Ludzie nie mieli by czasu na wchodzenie"... Projekt nie udany.

Wniosek dobry, uzasadnienie IMO złe.

Cytat:
Fakt osrali... ale jest szkoła, jest dziewczyna, jest życie.

Widzisz, bo to wynalazek PBFu na ludzi tak działa, że marnują swoje talenta na pisanie jakiś gierek i siedzą nad tym po kilka godzin i nolife`ują. Z czego oczywiście PokeFan nie ma żadnego pożytku.

Sygnatura użytkownika