POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
shadix 
Gapa, gubi PokeBalle
ROM HACKER



Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 105
Kontakt:
Wysłany: 2 Maj 10, 20:17   

PokeMan napisał/a:

fuj, to nie strony tylko fora....


Syfnie to nazwałem wiem..xD Poprawka... FORA

Wyluzujcie z tymi tworzeniami, mamy dwa fora i starczy, z czego jedno jest z deka wredne a drugie jest w miare ok. Czasami zdażaja sie sytuacje, których nie pojmuje (mniejsza o to).

A czy projekt udany ?

Jak widać (jak do tond) nie.

Sygnatura użytkownika
<-- Klick
POMÓŻ W ROZWINIĘCIU FORUM ;)
SZUKAMY KOGOŚ TAKIEGO JAK TY :)

Każdy laps................ to kolejne okrążenie.... ;)

Chcesz przerobic pokemony ? Pisz do mnie na PW

 
     
Nolfaverll 
Pewnie nie zna PokeMana
...Howl.



Wiek: 30
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: zza klawiatury
Kontakt:
Wysłany: 2 Maj 10, 21:02   

PokeMan napisał/a:
Cytat:
Fakt osrali... ale jest szkoła, jest dziewczyna, jest życie.

Widzisz, bo to wynalazek PBFu na ludzi tak działa, że marnują swoje talenta na pisanie jakiś gierek i siedzą nad tym po kilka godzin i nolife`ują. Z czego oczywiście PokeFan nie ma żadnego pożytku.


Tak, zwalmy całą winę na PBF! Mała aktywność userów (tylko ciekawe czemu na większości for ludzie są trzymani dzięki grom i właśnie dzięki grom wchodzą w życie forum), głód, grad, śmierci niewinnych ludzi + to, co kto jeszcze wymyśli.

Powiem tyle do ciebie PokeManie: Nie znasz się na PBFach, to się o nich nie wypowiadaj. Talenty pisarskie można rozwijać przez pisanie Fan Ficków, a także gier. Nie widzę nawet krzty powodu, że forum upadnie przez PBF, skoro ludzie podczas tworzenia odpisów do swoich gier (a co za tym idzie - rozwijania twórczości pisarskich) mają trochę zabawy.
Niektórzy są trzymani przez Anime, mangę, gry na GBA/DS/co tam jeszcze, więc czemu nie możemy im umilać kolejnych wizyt przez PBF? To że tobie się to nie podoba, nie znaczy, że PBF to Zło, które panoszy się na PokeScenie. Powiem drugi raz: Nie znasz się na czymś - nie wypowiadaj się.

Zwykły PokeFan nie ma pożytku z PBFu? Cóż, twoje zdanie. Może w takim razie wycofasz dział Fan Fick, no bo fani nie mają z tego pożytku - czytanie, rozwijanie pisarstwa - e tam, do bani, wycofać!
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 2 Maj 10, 21:44   

shadix napisał/a:
Czasami zdażaja sie sytuacje, których nie pojmuje (mniejsza o to).

nic dziwnego, jesteś baardzo świeży

Nolfaverll napisał/a:
Tak, zwalmy całą winę na PBF! Mała aktywność userów (tylko ciekawe czemu na większości for ludzie są trzymani dzięki grom i właśnie dzięki grom wchodzą w życie forum), głód, grad, śmierci niewinnych ludzi + to, co kto jeszcze wymyśli.


Bo fani anime/muzyki widzą w forach tylko PBFy i nic dziwnego, że ludzi zainteresowanych tym, można znaleźć na YT tylko, bo na zwykłym forum nie mają się po co rejestrować. A laików to też dezorientuje, bo chcieliby się czegoś dowiedzieć o Pokemonie, bo słyszeli że to kiedyś coś fajnego było, a znajdują jakieś dziwactwo - pbf

Nolfaverll napisał/a:
Nie widzę nawet krzty powodu, że forum upadnie przez PBF, skoro ludzie podczas tworzenia odpisów do swoich gier (a co za tym idzie - rozwijania twórczości pisarskich) mają trochę zabawy.

Na PoPLu ok. stycznia 2008 r. powstał temat gdzie jest opisane co PBF robi z forami.

Nolfaverll napisał/a:
więc czemu nie możemy im umilać kolejnych wizyt przez PBF?

Ależ jest umilane, i to aż za bardzo.

Nolfaverll napisał/a:
PBF to Zło, które panoszy się na PokeScenie. Powiem drugi raz: Nie znasz się na czymś - nie wypowiadaj się.

Tak, bo kiedyś fora istniały BEZ tego dodatku - mogłem się dowiedzieć ciekawych rzeczy. Obecnie, forum bez tego dodatku upadnie.

Nolfaverll napisał/a:
Zwykły PokeFan nie ma pożytku z PBFu? Cóż, twoje zdanie. Może w takim razie wycofasz dział Fan Fick, no bo fani nie mają z tego pożytku - czytanie, rozwijanie pisarstwa - e tam, do bani, wycofać!

Nie, z działu FanFick jest jakiś pożytek, bo on może dotyczyć ogółu np. opowiadanie Vulpa o dawnych czasach z których można się dowiedzieć o przeszłości PPSu. Zresztą, PBF ma kilka działów i wokół niego jest tworzona obecna "gospodarka" forumowa w Polsce w pokeforach - a FanFick to jeden marginalny dzialik który rewolucji ( kolorki dla MG, rangi.... ) nie robi.

To tak samo, jak z 99% społeczeństwa które ogląda na TV panoramicznym, rozciągnięty obraz 4:3 ( albo nie umieją powiększyć obrazu, gdy mamy do czynienia z 16:9 które leci z pasami ) i ludziom pasi pokręcona geometria = 99% zawartości for opiera się o błędne założenie - PBF, które jest wynaturzeniem, bo podstawą dyskusji winna być klasyka - gry ( owszem, nie lubię, ale toleruję, bo to klasyka ), anime, manga, karcianka... A propo karcianki, ciekawe czemu ludzie z ISY nie rozmawiają o tym na forach pokowych, tylko na jakiś swoich...odp. jest oczywista.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 2 Maj 10, 22:19   

Muszę przyznać rację Nolfie. Kolejny temat dotyczący PPSu i po raz kolejny widzę płacz ze strony PokeMana w sprawie PBFów, ale to już raczej standardzik.

Pisanie gier marnowaniem talentu, rotfl. Jeśli możliwość przejawienia kreatywności, inicjatywy twórczej etc. uważasz za marnowanie talentu, to pogratulować. Opowiadania, fan ficki i właśnie gry spokojnie można wrzucić do jednego kosza, ale widzę to nie jest zbyt łatwe to pojęcie. Ogólnie chyba nie chcesz zrozumieć tematu, dla mnie po prostu skończ wertować temat, bo stajesz się co raz mniej poważny. No dobra, tyś od zawsze kabaret.

@UP Fan Fic o życiu vulpiego? Polecam przestudiować czym jest FF.
Cytat:
podstawą dyskusji winna być klasyka

Bo powiedział to PokeMan i tak winno być.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 10, 12:29   

piec napisał/a:
Ogólnie chyba nie chcesz zrozumieć tematu, dla mnie po prostu skończ wertować temat, bo stajesz się co raz mniej poważny. No dobra, tyś od zawsze kabaret.

Nie, ja rozumiem, to pan nie potrafi skumać, że posiadanie odmiennego zdania, to nie kabaret.

piec napisał/a:
@UP Fan Fic o życiu vulpiego? Polecam przestudiować czym jest FF.

gucio widziałeś w takim razie:
http://forum.xipog.pisz.p...?t=2333&start=0

Cytat:
Bo powiedział to PokeMan i tak winno być.

Nie dlatego. Dlatego bo tak kiedyś było i było dobrze.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 3 Maj 10, 12:55   

I co w tym związku. Nigdzie nie zostało napisane, że jest to Fan Fic, jedynie coś w rodzaju pamiętnika. Kiepski argument zaprawdę. Poza tym ty nie posiadasz odmiennego zdania, jesteś typowym hejterem PBFu. PBF nie jest zły dlatego, bo odmóżdża, a dlatego, że jest o wiele ciekawszą formą rozrywki, aniżeli nawijanie cały czas o idealnym składzie Asha. Kończ już temat człowieku, bo się ośmieszasz broniąc "swojego własnego zdania".
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 10, 14:41   

piec napisał/a:
Nigdzie nie zostało napisane, że jest to Fan Fic

Cytat:
FORUM REVIVAL: Anime, Manga, Pokemony! Strona Główna » Dział Ogólno-tematyczny » Inne » Twórczość wszelaka (dział FAN) » Fic » Admin jakiego nie znacie.


piec napisał/a:
PBF nie jest zły dlatego, bo odmóżdża,

Jest zły dlatego, bo się rozpanoszył.

piec napisał/a:
dlatego, że jest o wiele ciekawszą formą rozrywki, aniżeli nawijanie cały czas o idealnym składzie Asha.

Było i jest masa tematów Pokemon, gdzie nie trzeba się zastanawiać nad Ashem i jego czapką. Jakoś kilka lat potrafiono stworzyć inne tematy o Pokemon. Ba, większość z nich przepadła na forach które znikły i nie były jeszcze poruszane na obecnych.
piec napisał/a:
Kończ już temat człowieku, bo się ośmieszasz broniąc "swojego własnego zdania".


A czemu kończyć ? Nie wszystko zostało powiedziane, a mi się ta dyskusja podoba.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 3 Maj 10, 15:05   

PokeMan napisał/a:
FORUM REVIVAL: Anime, Manga, Pokemony! Strona Główna » Dział Ogólno-tematyczny » Inne » Twórczość wszelaka (dział FAN) » Fic » Admin jakiego nie znacie.
Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Fic to skrót od fikcji, aczkolwiek w tym przypadku został ujęty jako wszelka działalność pisarska. Jakby nie było, pamiętnik nie jest FanFiciem. Skoro ja gucio widziałem, to pan PokeMan gówno wie.

PokeMan napisał/a:
Jest zły dlatego, bo się rozpanoszył.

PBF się rozpanoszył? To jeden odrębny dział, w układzie forum zawsze widziałem go w środkowej części, zazwyczaj pod działami stricte Pokemonowymi. Dla userów jest to po prostu ciekawsze, pogódź się z tym, że to co podoba się tobie, może się nie podobać innym i na odwrót.

PokeMan napisał/a:
Było i jest masa tematów Pokemon, gdzie nie trzeba się zastanawiać nad Ashem i jego czapką. Jakoś kilka lat potrafiono stworzyć inne tematy o Pokemon. Ba, większość z nich przepadła na forach które znikły i nie były jeszcze poruszane na obecnych.
Przenośnia drogi PokeManie. Była to mało znacząca część mojej wypowiedzi, a poświęciłeś jej najwięcej czasu.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 10, 15:18   

piec napisał/a:
PBF się rozpanoszył? To jeden odrębny dział, w układzie forum zawsze widziałem go w środkowej części, zazwyczaj pod działami stricte Pokemonowymi

Na normalnych forach to może i tak jest - ba, na pewno tak jest - ale wszystkie nowe fora zakładane przez jakiś "ludzi" tylko na tym się opierają.

piec napisał/a:
Dla userów jest to po prostu ciekawsze, pogódź się z tym, że to co podoba się tobie, może się nie podobać innym i na odwrót.

Tak, ja się z tym już dawno pogodziłem, co nie zmienia faktu, że swoje zdanie będę wyrażał zawsze, gdy dyskusja zahaczy o PPS ( a w szczególności fora ).

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piec 
Pewnie nie zna PokeMana
Master of Disaster



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 67
Skąd: ynawia
Wysłany: 3 Maj 10, 21:22   

Skoro to są fora stricte PBFowe, to co się Stanisław Dziwisz. A dopieprzanie się do ludzi o to, że mają swoje jakieś tam ambicje założenia własnego forum jest po prostu głupie. Jak w takim razie ma cierpieć normalny Pokefan, przecież takich for nie odwiedza. Brak tu spójności.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.