POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
Łakz
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 6 Marzec 10, 18:56   

Legends napisał/a:
Łakz napisał/a:
Legends, jesteś skończonym idiotą gadającym od rzeczy, a wywalenie Ciebie z funkcji MG to najlepsze co mogło spotkać Xipoga. Ssiesz jako MG i ssiesz ogólnie... chwila... to debilogram! Tak, do Ciebie, Legends! Przeczytam!

Debilogram napisał/a:
Jesteś debilem STOP Lizałeś dupę vulpowi, teraz liżesz dupę szynszyli STOP Nie ma w tobie nadziei STOP Ssiesz STOP

Cześć 9tales!

Pudło! :]

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:02   

Bijcie sie, bedzie jeszcze smieszniej.

Sygnatura użytkownika

Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:05   

Od nigdy mi nie zależało na żółtym, fiolet mi starczał. Ale skoro mg teraz robi pojazd, się udzielam. DWA zorganizowane RUPty, mod konkursów, układanie paczek, inicjatowanie nowych er / krain, długi staż / rekrutacja ludzi wtedy, kiedy było to najbardziej potrzebne. Dalej nie będę nic mówił, bo nie o kolor mi tu chodzi.
Koordynatorski, który i tak od początku był skazany na porażkę. W większości TWX organizowany jest po aferze, o bezwarnowej działalności się nie wypowiem, bo wg. nowego regulaminu działałem z Glossym na terenie Xipoga w tej drugiej aferze.
Nie mogę stać obok, jak ktoś tu od razu nawołuje, że się podlizywałem Vulpowi, że byłem błe a wszyscy są cacy. Bo Vulp na pewno nie jest cacy. I ty o tym wiesz, też wiesz.
BAL nie wyleciał bez powodu. Powód sam dobrze znasz po części (nie, nie chodzi o "marną jakość gier"), zna po podobnej części mg (tylko że on sobie tą część podmienia na przyjemniejszą dla niego wersję), zna Pokemon, znam ja i Aggy. Tyle ludzi wie na pewno. Zresztą CAŁA prawda i tak niedługo się ogłosi. Kiedyś.
Nabory? Pisałeś, że wybierzesz jednego zaufanego ludzia. A że mnie ani BAL nei wziąłeś, nie czepiałem się, Twoja wola.

Wiesz co Nolf? Zawsze myślałem, że jesteś dobrym człowiekiem, który jest przeciwko niesprawiedliwości. A teraz podobnie jak Vulp - tracisz w moich oczach. Ale nie w takim tempie.

Nolfaverll 
Pewnie nie zna PokeMana
...Howl.

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:15   

Cytat:
Nabory? Pisałeś, że wybierzesz jednego zaufanego ludzia. A że mnie ani BAL nei wziąłeś, nie czepiałem się, Twoja wola.

Beena wybierałem kilkukrotnie.

Cytat:
DWA zorganizowane RUPty, mod konkursów, układanie paczek, inicjatowanie nowych er / krain, długi staż / rekrutacja ludzi wtedy, kiedy było to najbardziej potrzebne. Dalej nie będę nic mówił, bo nie o kolor mi tu chodzi.

EUPTy - ok, zrobiłeś swoje
Paczki - układał je każdy, kto podał propozycję. Poza tym, miałeś zrobić drugą wersję paczkę w czerwcu poprzedniego roku i co? Ano, nic.
Nowe Ery, Regiony - żeby to chociaż przeszło... W erze "Miedzy młotem, a kowadłem" najwięcej zawdzięczam Dimowi. Ale tu również, każdy MG miał swój wkład (każdy aktywny
Rekrutacja ludzi - zaproszenie kilku osób to już powód do dumy?

Cytat:
o bezwarnowej działalności się nie wypowiem, bo wg. nowego regulaminu działałem z Glossym na terenie Xipoga w tej drugiej aferze.

Dostałeś warny za nadużywanie uprawnień, więc rzeczywiście - tu nie ma nic do gadania.

Cytat:
Powód sam dobrze znasz po części (nie, nie chodzi o "marną jakość gier")

Dobrze to ująłeś - "po części", bo od vulpiego nikt się nie dowie, czemu wyleciał BAL. Prędzej z innych źródeł...

Cytat:
Koordynatorski, który i tak od początku był skazany na porażkę.

Niezwykle ambitne podejście. Gdybym tak myślał, to na Xipogu byłoby niewiele.

Cytat:
Bo Vulp na pewno nie jest cacy. I ty o tym wiesz, też wiesz.

I czy z tego powodu mam robić ogromny chaos, objeżdżać go przy każdej nadarzającej się okazji? Dzięki, ja bym już sobie dał spokój po kilku dniach.

Cytat:
Wiesz co Nolf? Zawsze myślałem, że jesteś dobrym człowiekiem, który jest przeciwko niesprawiedliwości. A teraz podobnie jak Vulp - tracisz w moich oczach. Ale nie w takim tempie.

Miło mi. Ale jeden user, który ma o mnie złe zdanie, to nie koniec świata.

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:22   

Paczuchy w czerwcu? Miały być oficjalnie, ale ułożyłem je. Jak myślisz, kto ułożył te paczuchy, które wykorzystano do Pokeballa na nagrody? Ja! Miały być też na event, ale vulp nie ruszył pięciu liter (znanych też jako z.a.d.e.k).
Od Vulpa się nie dowiesz. Prędzej ktoś wyleci, jak zapytasz xO. Aż tak durny żeby Ciebie wywalić chyba nie jest.
KPX był i został skazany na klęskę. Także wiesz, tu miałem niestety rację chyba...
Ja też bym dał spokój, ale jak ktoś od razu najeżdża, to nie mogę tak tego zostawić. Szargają się opinie, które i tak są poniszczone xF.
W tej aferze jak mówię - wykorzystywałem uprawnienia na czyny na terenie Xipoga, za czyny na terenie Xipoga. Tylko że vulp się tym nie zainteresował, jak się odwołałem x(.
Z innych źródeł? Mogę powiedzieć jedno. PokeMan został wywalony z tego samego powodu co my. Za dużo wiedział. Tego nie jesteś w stanie NICZYM zaprzeczyć.
No i widać, że znowu jesteś po stronie vulpa. A szkoda, bo nic nie wiesz. Ale masz moją gwarancję - kiedyś poznasz prawdę to się zdziwisz.
Rekrutacja ludzi - nie zaproszenie ludzi. Nie pamiętasz jak knuliśmy ze spoconym jak tu sprowadzić znowu 4xIa i mg na reva? Albo jak chcieliśmy Ciebie przekonać, żebyś uwolnił się od astville?
Projekty... czyli liczą się tylko wybrani, a Ci zaangażowani to nie? Super.

Łakz - Cześć chax :) .
Ostatnio zmieniony przez Legends 16 Marzec 10, 12:37, w całości zmieniany 3 razy  

mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:23   

Cytat:
Koordynatorski, który i tak od początku był skazany na porażkę

Nie, nie był. Rozpadł się przez awarię forum :x

Nolfaverll 
Pewnie nie zna PokeMana
...Howl.

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:33   

Cytat:
Rekrutacja ludzi - nie zaproszenie ludzi. Nie pamiętasz jak knuliśmy ze spoconym jak tu sprowadzić znowu 4xIa i mg na reva? Albo jak chcieliśmy Ciebie przekonać, żebyś uwolnił się od astville?

Stary, nie wiedziałem, że ja tam byłem więziony.

Cytat:
Projekty... czyli liczą się tylko wybrani, a Ci zaangażowani to nie? Super.

Oj, nie czytamy chyba dokładnie, co?
Cytat:
Ale tu również, każdy MG miał swój wkład (każdy aktywny)

Poza tym, napisałem: NAJWIĘCEJ zawdzięczam Dimowi, który zrobił najwięcej.

Cytat:
No i widać, że znowu jesteś po stronie vulpa. A szkoda, bo nic nie wiesz. Ale masz moją gwarancję - kiedyś poznasz prawdę to się zdziwisz.

A to ci ciekawe... Bardziej interesującej nowinki nie słyszałem od dawna :O

Cytat:
Ja też bym dał spokój, ale jak ktoś od razu najeżdża, to nie mogę tak tego zostawić. Szargają się opinie, które i tak są poniszczone xF.

Nie chcesz brać udziału w kłótniach, ale bierzesz? Interesujące.

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 19:38   

Miałem na myśli te projekty, które nie przeszły ._. To było po MMaK. O tym mówiłem.
Nie chcę, ale jak powstają takie awantury to nie umiem tego zostawić spokojnie. Po prostu wtedy każdy pomyśli, że macie całkowitą rację, a ja nie mam argumentu. Tak to odczuwam.
EOT? Większość już wyjaśniona.

plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle

Wysłany: 6 Marzec 10, 21:06   

Tego jeszcze nie było kłócą się przedstawiciele Reva i Ioga na PokeCollectcie, weźcie dajcie sobie słomy, bo to sensu nie ma. Ten da taki argument, a ten da kontrargument. Chociaż przynajmniej jest się z czego pośmiać

Astron 
Pewnie nie zna PokeMana
IoG

Kontakt:
Wysłany: 7 Marzec 10, 17:16   

Legends, zostaw to xd
Po pierwsze i tak nic nie wskórasz, tym bardziej, że swój największy "argument" ciągle chowasz w tajemnicy, zachowujesz się jak prezydent, "mam haka na vulpa!"...
Jak masz coś, co powali wszystkich na kolana to to powiedz, a nie robisz wokół tego aferę i się ośmieszasz...
Co do vulpa... nie o tym ten temat, ja swoje powiedziałem, ale podobnie jak Legends dziwię się, że Ty, Nolfa, tak łatwo go "uniewinniasz" i usprawiedliwiasz, mówiąc, że miał powód...
I sądzę że cała ta "kłótnia" w tym temacie niepotrzebna, i tak nic nie zmieni. IoG i tak będzie robił swoje, Revival to samo... Objeżdżanie tajemniczego "Planu" szynszyli, który zależy od Poke też raczej bezcelowe, skoro nikt nie wie dokładnie na czym on polega, jedynie w kawałkach (Valhalla, huh?).
Naprawdę, czy to, że chcemy zrobić coś nowego (ok, starego, ale mimo wszystko od nowa) jest powodem do takiej wojny...? Jeśli rzeczywiście jesteśmy tak słabi, jak mówi np. mg, to i tak szybko upadniemy i nie będziecie mieli problemu, więc po co krytykować, najeżdżać, atakować wszystkich, którzy biorą w tym udział?
Ja rozumiem, że to fora o tematyce Pokemonowej, ale to nie znaczy, że musimy się zachowywać jak dzieci w piaskownicy, kiedy ktoś przyniesie nowe wiaderko...