POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 5 Marzec 10, 07:42   

MG - nasz plan jest nieco bardziej skomplikowany niż Ci się wydaje, a znają go chyba łącznie ze mną 4 osoby. Także pozdro, bo kolejny fail w tym temacie i to nie z naszej strony.

Poza tym, to temat do rozmów o forum, a nie jakiś spekulacji na temat pps-u... Aha, tak w ogóle to mój nick to emachel, co już wiele razy mówiłem ;)

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 5 Marzec 10, 15:34   

emachel napisał/a:
MG - nasz plan jest nieco bardziej skomplikowany niż Ci się wydaje, a znają go chyba łącznie ze mną 4 osoby. Także pozdro, bo kolejny fail w tym temacie i to nie z naszej strony.

Poza tym, to temat do rozmów o forum, a nie jakiś spekulacji na temat pps-u... Aha, tak w ogóle to mój nick to emachel, co już wiele razy mówiłem ;)

szynszyl :)
A, teraz już pamiętam, poke.
mg - nie udzielaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Nie umiesz nakręcić lepszego filmu - nie komentuj gorszego :) . Poza tym nawet jeśli znasz tajny plan to strasznie się wywyższasz, skoro mówisz że wszyscy go znają. Jesteś całym ludem świata?
4 ludzie? Myślałem, że więcej...

mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3

Kontakt:
Wysłany: 5 Marzec 10, 23:55   

Cytat:
mg - nie udzielaj się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Nie umiesz nakręcić lepszego filmu - nie komentuj gorszego :) .

Gdyby stosować się do tej zasady, ludzie zamilkli by na wieki. A xipog jest teraz poniekąd w moich rękach, więc nie wiem, czy na pewno nie umiem (tak ściślej mówiąc, umiemy) nakręcić lepszego filmu. A jeśli sądzisz, że nie mam o tym pojęcia to jesteś w wieeeelkim błędzie. Tak więc, szynszylko kochana, fail nie z mojej strony tylko z twojej.
A, Legends - rozumiesz pojęcie "znaczenie przenośne"? Nie? Jaka szkoda, nie będę tłumaczył.

Cytat:
Aha, tak w ogóle to mój nick to emachel

Pozdro, a mój to mg, nie MG.

I tutaj kończę swą wypowiedź w tym temacie... ktoś chce "konfrontacji", lol, to niech się cfaniaczek odezwie na gg, chętnie przedyskutuję to i owo. Nie zaśmiecajmy tematu...
A tak przy okazji... macie świetną ilość wejść na forum, doskonale wam idzie. :*

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 09:55   Re: Island of Glory: Gildia Wysp

Legends napisał/a:
(kozaczy revoviec)
Q: Szynszyl to nup.
A: A wy macie Vulpa, jest po równo.

Zaśmiecasz temat, bo zadajesz pytania na które już są odpowiedzi (pozdro, "znaczenie przenośne", także w wypadku tego typu pytań ^-^).
Zmontować film z beznadziejnym reżyserem umie każdy, ale nie każdy umie napisać scenariusz i zaaranżować się do tego. Ale podlizywać się reżyserowi umie każdy, pozdro.

jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3

Wysłany: 6 Marzec 10, 12:46   

Cytat:
3. - Reklamowana strona musi istnieć co najmniej od 2 miesięc

IoG ma ile miesięcy ??

@down: aha, nurtowało mnie to, bo forum ma mało aktywnych użytkowników, i zostało bardzo niedawno temu reklamowane (na revie, astville, czy tu.)
Ostatnio zmieniony przez jagodowy 6 Marzec 10, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  

mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 17:11   

Ach, a jednak jeszcze raz muszę się odezwać, bo aż mnie nosi.
Cytat:
Zmontować film z beznadziejnym reżyserem umie każdy, ale nie każdy umie napisać scenariusz i zaaranżować się do tego. Ale podlizywać się reżyserowi umie każdy, pozdro.

OFC! Podlizywałem się administracji revivala jak cholera! No aż mnie coś bierze jak coś takiego czytam, zmieniasz strony jak rękawiczki i mnie to z deczka denerwuje - najpierw wielki obrońca Reva, a teraz co? Zazdrościsz mi złotka na Revie? To trzeba było na nie zapracować, bo xipog to ostatnie miejsce, na którym dostaje się rangę taką jak opiekun PBFu za ładne oczy. "Podlizywać się reżyserowi"... zastanów się, czy nie odnosi się to do ciebie. Nie każdy umie napisać scenariusz? No, wy nie umiecie. Zgapiliście dawniej istniejącą stronę robiąc sobie "reputację" na jej osiągnięciach, jej nazwie, dzięki jej pomysłowi, nawet bez jakiejkolwiek zgody/wiedzy dawnych adminów. I kto tutaj nie umie napisać scenariusza, bo chyba czegoś nie kumam...? Gratz, Legends, za mądry post.

@berry: IoG istnieje teoretycznie od końca listopada 09, praktycznie od mniej niż dwóch miesięcy, bo oficjalne otwarcie było duuużo, dużo później niż koniec listopada.

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 18:29   

mg napisał/a:
Ach, a jednak jeszcze raz muszę się odezwać, bo aż mnie nosi.
Cytat:

OFC! Podlizywałem się administracji revivala jak cholera! No aż mnie coś bierze jak coś takiego czytam, zmieniasz strony jak rękawiczki i mnie to z deczka denerwuje - najpierw wielki obrońca Reva, a teraz co? Zazdrościsz mi złotka na Revie? To trzeba było na nie zapracować, bo xipog to ostatnie miejsce, na którym dostaje się rangę taką jak opiekun PBFu za ładne oczy. "Podlizywać się reżyserowi"... zastanów się, czy nie odnosi się to do ciebie. Nie każdy umie napisać scenariusz? No, wy nie umiecie. Zgapiliście dawniej istniejącą stronę robiąc sobie "reputację" na jej osiągnięciach, jej nazwie, dzięki jej pomysłowi, nawet bez jakiejkolwiek zgody/wiedzy dawnych adminów. I kto tutaj nie umie napisać scenariusza, bo chyba czegoś nie kumam...? Gratz, Legends, za mądry post.

@berry: IoG istnieje teoretycznie od końca listopada 09, praktycznie od mniej niż dwóch miesięcy, bo oficjalne otwarcie było duuużo, dużo później niż koniec listopada.

Nawet ty wiesz o co chodzi naprawdę, a mimo wszystko udajesz mądrego, który nic nie wie. A Xipog to najlepsze miejsce, na którym dostaje się rangę za ładne oczy (no, nie liczę Popla).
Ja zmieniłem reva jak rękawiczkę? Raczej rękawiczka uciekła w nocy i zmieniła właściciela, że tak powiem. To Vulp jest ostatnim chamem, nie ja. Potwierdzi Ci to pierwszy lepszy człowiek znający sytuację.
My sobie kulturalnie siedzieliśmy i byliśmy MG, wprowadzaliśmy pomysły, robiliśmy co w naszej mocy, żeby Xipog nie upadł. Rekrutowaliśmy sławy (pozdro 4xIjestęgłup :D ), wymyślaliśmy krainy, tworzyliśmy konkursy (pozdro, jak myślisz, kto był pomysłodawcą, opiekunem oraz organizatorem RUPTa od zawsze? ja!). Ty po prostu wpadłeś, wypadłeś, przeniosłeś się na ast. Potem "suprajzowato" wróciłeś i od razu zacząłeś się rządzić mówiąc CO i JAK ma być. Dla przykładu: moje kilka paczek odwalałeś mówiąc, że nie ja decyduję tylko Nolf, a swoich 10 od razu zaakceptowałeś bez niczyjej wiedzy. I to ma być kurna sprawiedliwość.
My tu siedzieliśmy nieustannie prawie półtora roku (ja), rok z hakiem (Been), oraz przerywane półtora roku (Aggy). Ty nie siedziałeś nawet całego roku (ba, nie wiem czy 9 miesięcy było!), a teraz wyskakujesz że zapracować sobie trzeba było. Śmieszny jesteś, po prostu.
Jakby ktoś oprócz młodego gniewnego (sry, musiałem) się ze mną nie zgadzał w najmniejszym stopniu, to niech tu wprost otwarcie napisze, że jestem skończonym idiotą gadającym od rzeczy.
Co do lamienia pomysłu IoGa - to jest to pomysł szynszyla. My się tylko podłączamy, bo idea jest warta odnowienia. Jak Ciebie Vulp wywali za bardzo niedługo, to wtedy pogadamy na równi. Bo teraz ty nie doświadczyłeś mego, Beena i Aggyego bólu i nie potrafisz go sobie uzmysłowić. Ba, nawet nie potrafisz go sobie wyobrazić.
Wiem że spamię i że nie na temat, ale musiałem to napisać. Nie pozwolę po prostu, żeby ten wyżej (bardzo łagodna forma) obrażał nas (całą trójkę, cały BAL). Inaczej wyszło by na to, że jestem tchórzem i nie mam argumentów publicznie.

Łakz
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 6 Marzec 10, 18:43   

Legends, jesteś skończonym idiotą gadającym od rzeczy, a wywalenie Ciebie z funkcji MG to najlepsze co mogło spotkać Xipoga. Ssiesz jako MG i ssiesz ogólnie... chwila... to debilogram! Tak, do Ciebie, Legends! Przeczytam!

Debilogram napisał/a:
Jesteś debilem STOP Lizałeś dupę vulpowi, teraz liżesz dupę szynszyli STOP Nie ma w tobie nadziei STOP Ssiesz STOP

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 18:44   

Łakz napisał/a:
Legends, jesteś skończonym idiotą gadającym od rzeczy, a wywalenie Ciebie z funkcji MG to najlepsze co mogło spotkać Xipoga. Ssiesz jako MG i ssiesz ogólnie... chwila... to debilogram! Tak, do Ciebie, Legends! Przeczytam!

Debilogram napisał/a:
Jesteś debilem STOP Lizałeś dupę vulpowi, teraz liżesz dupę szynszyli STOP Nie ma w tobie nadziei STOP Ssiesz STOP

Cześć 9tales!

Nolfaverll 
Pewnie nie zna PokeMana
...Howl.

Kontakt:
Wysłany: 6 Marzec 10, 18:53   

Cytat:
To Vulp jest ostatnim chamem, nie ja.

To czemu nie możesz po prostu go olać i pójść swoją drogą, tylko na każdym kroku krzyczeć, jaki on jest zły i niedobry?

Cytat:
pozdro, jak myślisz, kto był pomysłodawcą, opiekunem oraz organizatorem RUPTa od zawsze? ja!

Gratz. Jeden twój pomysł, to od razu jesteś nietykalny i wspaniały.

Cytat:
A Xipog to najlepsze miejsce, na którym dostaje się rangę za ładne oczy (no, nie liczę Popla).

Mogę powtórzyć po was: Nie wypowiadaj się, jak nie wiesz. Robiłbyś tyle, ile swego czasu robił mg (robi to również teraz), to ty miałbyś rangę jako opiekun PBFu. Ale że ty zorganizowałeś tylko (powtarzam: tylko) RUPT, to nie dziw się, że miałeś "tylko" fiolecik...

Cytat:
przeniosłeś się na ast. Potem "suprajzowato" wróciłeś i od razu zacząłeś się rządzić mówiąc CO i JAK ma być.Dla przykładu: moje kilka paczek odwalałeś mówiąc, że nie ja decyduję tylko Nolf, a swoich 10 od razu zaakceptowałeś bez niczyjej wiedzy. I to ma być kurna sprawiedliwość.

Wybacz, KAŻDY Mistrz Gry mógł dać swoją opinię, co do paczek. A że patrzyłem przez pryzmat tego, jak dużo się sprzeda - byłem przeciw twoim, bo byłyby zwyczajnie zapchajdziurami. Skoro paczki miały być unikatowe, to chyba lepiej by było, gdyby w niej był jakiś rzadki pok, a nie pok, który przyda się w niezwykle rzadkich przypadkach.
Co do przenosin...

Cytat:
przerywane półtora roku (Aggy)

Też wpadł, wypadł i powrócił. Sytuacja podobna do tej u mg. A poza tym - ktoś może mieć 3 lata stażu, a być gorszym od kogoś z 2 miesiącami.

Cytat:
a teraz wyskakujesz że zapracować sobie trzeba było. Śmieszny jesteś, po prostu.

Zobaczmy...
mg prowadził Koordynatorski Puchar Xipoga, III Turniej Walk Xipog, zawsze pomaga mi w naborach, odkąd przyszedł nie miał żadnego warna, prowadzi sesję RPG na forum. Masz rację, nie zapracował. A ty?
1 (słownie: JEDEN) zorganizowany RUPT.

Cytat:
Jak Ciebie Vulp wywali za bardzo niedługo, to wtedy pogadamy na równi.

Tylko ciekawe, czy znajdzie powód... A jeśli ty twierdzisz, że ty BAL poleciał bez powodu, to się mylisz. Vulpi nie wywaliłby trzech MG, bo coś mu nie pasuje.

Cytat:
Nie pozwolę po prostu, żeby ten wyżej (bardzo łagodna forma) obrażał nas (całą trójkę, cały BAL).

Gdzie on obraził Beena albo Aggy'ego?

Miałem tu nie pisać, ale Legends aż sam się prosi, by mu odpisać...