POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
28 Grudzień 13, 19:52
Island of Glory: Gildia Wysp
Autor Wiadomość
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 1 Marzec 10, 11:21   

Po co pr? Pomógłbyś nam potrzebujemy takich ludzi a na pokerangu to tylko się marnujesz :( , ja nie wiem dałbym ci admina od razu, bo vapek nie ma czasu na bycie moim zastępcom i ogólnie ludzi do roboty nam brakuje, a jak mówiłem nie jesteśmy samym pbfem...

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 1 Marzec 10, 13:56   

emachel napisał/a:
Po co pr? Pomógłbyś nam potrzebujemy takich ludzi a na pokerangu to tylko się marnujesz :( , ja nie wiem dałbym ci admina od razu, bo vapek nie ma czasu na bycie moim zastępcom i ogólnie ludzi do roboty nam brakuje

Po co PR ? Bo ma historię, prawie 5 tys. postów i jakąś bazę do startu ponownego ( trzeciego ). A etap zbierania "adminów" wszędzie gdzie się da, mam już za sobą, więc wybacz. Czysta kalkulacja wykazała to co już wcześniej pisałem o Iog-u.

emachel napisał/a:
a jak mówiłem nie jesteśmy samym pbfem...

Powiem tylko, że jeśli linki do odcinków w dziale Anime i tematy zakładane przez admina w innych + zabawy to jest to coś innego...to to już jest wszędzie indziej. Mogę Ci dać radę jako osoba z doświadczeniem, że jeśli nic się nie dzieje na forum, to trzeba poprosić kogoś o napisanie czegoś i najlepiej wysłać mu gotowy post, aby sobie wkleił. Często tak robię/robiłem na Revie, tutaj ( gdy nie chcę ujawnić się z swoim prawdziwym poglądem ), albo gdy dyskusja stanęła, chcesz coś dodać, nie możesz bo ostatni post jest twój, wtedy walisz do zaufanej osoby z prośba i voila...sztuczny - czasami potrzebny - ruch powstaje.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 10, 19:58   

A ja powiem tak - nie podoba mi się lamerska nazwa, która nawet nie została uzgodniona ze starym adminem IoGa - Tomą, 4rcher i inne nicki jakie on miał - ostatnio udało mi się z nim skontaktować poprzez deviantarta, później przeszliśmy na gg, pokazałem mu to "forum" - jednak stwierdził, że "nie będzie gówna patykiem tykał" no i oczywiście, że nie będzie Wam psuł zabawy - .

Dlatego wg. mnie, i wg jego - ten nowy IoG, GW nie trzyma się ŻADNEJ etyki, która była poznana wcześniej, którą LEGENDS OCZYWISCIE DOBRZE ZNAŁ BO ZA CZASÓW GW MIAŁ 9 lat, pzdr.

Gildia Wysp, może i wyznaczała jako-takie standardy - przez krótki okres - pierwsza, chyba przez 2 miesiące, druga jeszcze krócej, nie można stwierdzić, po takim forum, które miało, jeszcze mniej odwiedzin niż obecne PokeCollect, że było dobre, to co stworzył Toma.

Obecny IoG, jest o wiele mniej profesjonalny i ogółem, szkoda mi słów.

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj

Astron 
Pewnie nie zna PokeMana
IoG

Kontakt:
Wysłany: 2 Marzec 10, 22:47   

Ehh... czas się wypowiedzieć.
Więc tak. IoG wcale nie jest "nieprofesjonalny" - jedyne, co jest w nim gorsze, niż powinno, jest strona techniczna (duży problem jest jeden - link w opisach działów. reszta to tylko udoskonalanie, a nie naprawianie).
Ludzie (obsada) są fajni, pomysł moim zdaniem świetny, może jeszcze graficznie można by to ulepszyć - no i Shouta zamontować prawdziwego. Ale to właściwie tyle.
Potrzebujemy tylko, jak to nazwał emachel, "pierdolnięcia", czyli czegoś, co sprawi, że ludzie się o nas dowiedzą i zainteresują. Z tego co wiem, ten sam emachel ma co do tego jakieś Plany, więc jestem dobrej myśli.
I nie, mogę się założyć, że IoG nie padnie po dwóch miesiącach. Jeśli będzie trzeba, będę tam siedział z szynszylą dzień i noc i kombinował, ale nie pozwolę mu upaść.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 3 Marzec 10, 15:10   

Perry napisał/a:
A ja powiem tak - nie podoba mi się lamerska nazwa, która nawet nie została uzgodniona ze starym adminem IoGa - Tomą, 4rcher i inne nicki jakie on miał - ostatnio udało mi się z nim skontaktować poprzez deviantarta, później przeszliśmy na gg, pokazałem mu to "forum" - jednak stwierdził, że "nie będzie gówna patykiem tykał" no i oczywiście, że nie będzie Wam psuł zabawy - .

Dlatego wg. mnie, i wg jego - ten nowy IoG, GW nie trzyma się ŻADNEJ etyki, która była poznana wcześniej, którą LEGENDS OCZYWISCIE DOBRZE ZNAŁ BO ZA CZASÓW GW MIAŁ 9 lat, pzdr.

Problem jest jeszcze taki, że czasami ten poprzedni autor może prowadzi coś nowego, i jak się coś będzie chciało reaktywować, to może chcieć powrócić. Mam bazy wszystkich dotychczasowych stron Night Weasela który od 2008 r. miał 5 nicków i tyle samo stron ( albo i więcej ), obecnie prowadzi PkmnStory, ale w razie ewentualnej reaktywacji jego stron, NIE chcę go jako admina, gdyż się do tego nie nadaje ( słynne "Pokemon Tyfodnia", czy pisanie kawałów i o NFS na forum o pokach w offtopie < coś co jest idiotyczne, gdyż lepiej już pisać o Anime, mandze, czy o tym co jest w offtopie Reva, czy PC, a nie takie prostackie rzeczy ), więc co mam wtedy zrobić ? Jak pogodzić etykę, z interesem takim, aby na stronie nie straszyła osoba, która nie umie ustawić sobie PL znaków w klawiaturze i pisze na koniec swojego newsa : sry za bedy, ni umim ustanowic pl znakow.

Perry napisał/a:
jeszcze mniej odwiedzin niż obecne PokeCollect

ostatnio to my roximy ^^

spoconyzenek napisał/a:
Z tego co wiem, ten sam emachel ma co do tego jakieś Plany, więc jestem dobrej myśli.

Które zależą po części ode mnie, więc boomu nie będzie. Chyba, że to jakiś inny plan od tego który znam.

spoconyzenek napisał/a:
I nie, mogę się założyć, że IoG nie padnie po dwóch miesiącach. Jeśli będzie trzeba, będę tam siedział z szynszylą dzień i noc i kombinował, ale nie pozwolę mu upaść.

Ja miałem taki honor, że mimo iż na PR loguje się dziennie ok. 5 osób, to jednak oficjalnie uznaję, że upadło...co nie znaczy, że nie wstanie :D

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes

Kontakt:
Wysłany: 4 Marzec 10, 11:20   

Zenku - trochę zbyt wcześnie to powiedziałeś ^^ Plan jest, ale faktycznie jego realizacja zależy w dużej mierze od Poke... Co do porównywania nas do starego IoGa, jest to samo w sobie błędem. IoG to była strona, my jesteśmy forum. Poza tym sytuacja na ppsie się zmieniła... Nieprofesjonalizm? To pokaż mi jakieś "profesjonalne" forum/stronę na ppsie :P Jeszcze nie zauważyłem, żeby jakaś profesjonalna firma robiła takie projekty, raczej wszystko to dzieło fanów. Więc choć zarzut jest trafny, to... To co?

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 4 Marzec 10, 14:50   

emachel napisał/a:
Plan jest, ale faktycznie jego realizacja zależy w dużej mierze od Poke...
...a jeszcze bardziej od decyzji N.T i dobrej woli B.W, z czego ostatnia raczej będzie na tak, ale z pierwszą raczej nie pójdzie tak łatwo...zresztą, naprawdę nie ma o czym mówić.

emachel napisał/a:
Co do porównywania nas do starego IoGa, jest to samo w sobie błędem. IoG to była strona, my jesteśmy forum.

Toteż trzeba było zrobić stronę, albo chociaż dać portal no i jasno ( z obrazkami i linkami ) wytłumaczyć co to był IoG kiedyś, a czym jest dziś.

Sygnatura użytkownika

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 4 Marzec 10, 18:26   

Perry napisał/a:
LEGENDS OCZYWISCIE DOBRZE ZNAŁ BO ZA CZASÓW GW MIAŁ 9 lat, pzdr.

Na PPSie siedzę od kiedy miałem 8 lat. Może nie znałem wtedy wszystkich tajnych spisków ani nie interesowałem się zbytnio PBFem, ale siedziałem i znałem tamtą wersję :-o. pozdro, bo sfailowałeś :) .

Nowe plany? To coś zależy od Pokemana? Jakby problemy z reva nie starczały...

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 4 Marzec 10, 20:23   

Legends napisał/a:
Może nie znałem wtedy wszystkich tajnych spisków

Bo nie było czynników spiskotwórczych.

Legends napisał/a:

Nowe plany? To coś zależy od Pokemana? Jakby problemy z reva nie starczały...

Oj wiesz ocb, IOG chce się pod to podpiąć, ale dopóki NIC się nie dzieje, nie ma co dzielić skóry na brunatnym misiu.

Sygnatura użytkownika

mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3

Kontakt:
Wysłany: 4 Marzec 10, 21:57   

Cytat:
Zenku - trochę zbyt wcześnie to powiedziałeś ^^ Plan jest, ale faktycznie jego realizacja zależy w dużej mierze od Poke...

Cytat:
Oj wiesz ocb, IOG chce się pod to podpiąć, ale dopóki NIC się nie dzieje, nie ma co dzielić skóry na brunatnym misiu.

Już widzę jak czarny koń Polskiej PokeSceny, wspaniały IoG pod wodzą szynszyli, w/w gówno, staje się oficjalnym forum największej strony o pokemonach w Polsce. :blush:
Btw, po co to ukrywacie? Wszyscy te plany znają... >.>