POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokemon Ranger: Tracks of Light (nowe wiadomości-15 luty)

Jak podoba się gra?
Super!!!
71%
 71%  [ 5 ]
Nie interesuje się Rangerami...
28%
 28%  [ 2 ]
Żenada!
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 13 Styczeń 10, 17:25   Pokemon Ranger: Tracks of Light (nowe wiadomości-15 luty)

Oto prezentuje nową grę (będzie wydana 6 marca 2010r.) Pokemon Ranger: Tracks of Light (czyli trzecia już część słynnej, a może nie, gry na NDS Pokemon Ranger). Scany z CoroCoro(autorstwa filb.de):
Cytat:
http://www.filb.de/kaihou/content/20100113_corocoro201002a.jpg

Cytat:
http://www.filb.de/kaihou/content/20100113_corocoro201002b.jpg

Według serebii:
•Gra toczy się w nowym regionie o nazwie Oblivia, na kilku małych wyspach
•Zły team to Pokemon Nappers, których szefem jest Red Eye(skąd ja to znam)
•Asysty nadal są, jednak z małą zmianą-pokemon którego wybierzesz na asystę będzie ci pomagał w chwytaniu pokemonów, lecz jeśli zostanie zraniony zniknie
•Gra pozwala ujeżdżać legendarne bestie takie jak Raikou. Entei, czy Suicune
•Spotkasz Pichu z ukelele (instrument), który odegra ważną rolę w fabule gry
•Kiedy potrzebujesz jakiegoś pokemona wystarczy narysować odpowiedni znak, a pokemon się pojawi (uwzględniając 3 pieski, znaki można rysować podczas chwytania poków)
•29 stycznia wyjdzie wersja trial gry, którą będzie można pobrać na Nintendo Channel oraz Ds Download Stations (nie znam się na tym, mogłem zrobić błąd w tłumaczeniu)
•Będzie multiplayer polegający na schwytaniu jak największej ilości poków
•Będzie można pobrać Deoxysa do swojej gry D/P/P/HG/SS, jednak szczegóły zostaną ujawnione dopiero za miesiąc(oczywiście chodzi o Deoxysa z PR:ToL)
•Misja z Deoxysem o nazwie Deoxys i Tajemnicza Świątynia(Deoxys and the Mysterious Temple)wystartuje 6 marca, będzie trwać do 17 maja, a multiplayer pozwoli wykonać tą misję razem z przyjaciółmi. Deoxys zmienia formy kiedy próbujesz go schwytać w takiej kolejności jak w oryginale. Każda forma ma inne ataki, czasami takie których Deoxys normalnie się nie uczy.
•Profesor Hasting i Murph powrócą do gry.
•Pichu z ukelele nie będzie z tobą od początku gry, można go znaleźć na Drop Island(niestety inakuś, według screenu na serebii pichu będzie twoim partnerem xD ).
•Kłesty z PR:SoA wrócą do nowej gry, jednak wynagrodzenia za poszczególne zadania są nieznane(nie chciało im się wymyślić nowych, a zastanawiałem się dlaczego gra będzie wydana tak wcześnie -_- ).
•W trybie multiplayer, ty i twoi przyjaciele, możecie razem chwytać pokemona oraz jednocześnie używać asyst, co pozwala na szybkie chwytanie.
•Trailer pokazuje urywek specjalnej misji, na którym można złapać jajko manaphiego pod wodą. Nie wiadomo, czy można przesłać jajko do innych gier, tak jak to było w poprzednich częściach.
•Wiadomo już jakie będą ataki deoxysa ze specjalnej misji na zdobycie tego poka. Comet Punch dla deoxys attack forme; detect dla deoxys defense forme. Jeżeli czas ukończenia misji będzie trwał więcej niż 5 minut, otrzymamy deoxysa attack forme.
•Są też potwierdzone inne misje: zdobycie jajka manaphiego, schwytanie shaymina sky forme, oraz misja na schwytanie heatrana, którego można będzie przesłać ze specjalnym atakiem Eruption.
•Misja na deoxysa i manaphiego będzie trwać od 6 do 17 maja, a misja na heatrana i shaymina będzie trwać od 18 marca do 17 maja (oczywiście w Japonii).
•W grze spotkamy postać o imienu Banema, która pomoże nam w ulepszaniu stylera i poznawaniu nowych znaków, o których wspomniałem nieco wyżej.
•W grze będzie wiele misji z "lataniem", w których będziemy musieli omijać przeszkody.
•Shaymin ze specjalnej misji może zostać transferowany do głównych gier (D/P/Pl/HG/SS), co pokazuje że z pozostałych specjalnych misji także można będzie transferować poki do głównych gier (deooxys, manaphy egg, heatran, shaymin land forme).
•W misji z deoxysem tylko lider grupy może przenieść deoxysa do gier D/P/Pl/HG/SS. Pozostali członkowie grupy mogą jedynie pomagać w jego chwytaniu.
•Latios i latias pojawiają się w grze zgodnie z płcią twojej postaci. Chłopak dostaje latiosa (niebieski), a dziewczyna latiasa (czerwony).
•Można będzie spotkać celebi, który zabierze cię do przeszłości. Dzięki temu będziesz mógł otrzymać nową misję. Ukończenie misji spowoduje pojawienie się nowych rzeczy w przyszłości i aby powrócić do przeszłości należy pokonać pewne przeszkody (org.-You may encounter Celebi whom will take you in the past to clear missions. Clearing these missions opens up things in the relative future and is needed to go past certain obstacles).
•W czasie swojej przygody możesz znależć litografy (http://pl.wikipedia.org/wiki/Litografia). Kiedy je znajdziesz liczba partnerów które możesz posiadać (ale chyba nie bezpośrednio z tobą :( ) zwiększy się i będziesz je mógł rajsować....yyyy, znaczy się ulepszać??

Nowe skriny:
http://serebii.net/ranger3/pics.shtml

Źródło:
www.filb.de
www.serebii.net

Oficjalna Strona:
http://www.pokemon.co.jp/...ger3/index.html

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Rennossa 15 Luty 10, 21:01, w całości zmieniany 9 razy  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 13 Styczeń 10, 17:46   

W KOŃCU!

mam nadzieję że 3 będzie doskonale wyważona czyli nie za dużo tekstu i nie za dużo łapania, a tytuł świetny jest, scany pokazują fajne uniformy rangerów i mamy jak bohater męski jeździ na Raikou czyli motyw psów Jhoto i Hohen Lati bardzo prawdopodobny, daj ankietę jak idzie z pytaniem jak zapowiada się gra według ciebie.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor

Wysłany: 14 Styczeń 10, 21:00   

lol pichu z ukulele to lekka przesada... a uniform dziwnie przypominający mi ogrodniczki

Sygnatura użytkownika

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 15 Styczeń 10, 09:18   

Nie no! Od kiedy skończyłam 2 część myślałam o tym jakie fajne postaci będą w trzeciej. Ta dziewczyna to po prostu boska jest xD . Jak ten Pichu z Ukelele będzie partnerem to ja się po prostu *PIIIIP!*. Będzie mnie tylko wkurzał i nie dawał spokojnie przejść gry, wrrr...
Cytat:

•Zły team to Pokemon Nappers, których szefem jest Red Eye(skąd ja to znam)

Mam nadzieję, że to tylko japońska nazwa i angielska będzie lepsza. A to Red Eye też mi się z czymś kojarzy xD

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 15 Styczeń 10, 15:10   

Zgadzam się z Mentorem, te ubranka są zbyt dziecinne, choć pasują do klimatu regionu ^^ . Najlepsze stroje mieli Rangerzy z jedynki i dwójki(mieli takie same stroje xD ) :D . Porównanie:

Sygnatura użytkownika

mati74316 
Gapa, gubi PokeBalle
Matt ^^

Kontakt:
Wysłany: 15 Styczeń 10, 15:24   

Mi się te nowe stroje podobają. To taka odskocznia od starych modeli :D Może zmienili projektanta czy coś... Mi się podoba. I gierka zapowiada się spoko. Czekaj aż się pojawi :D

Sygnatura użytkownika
You know that I want you
And you know that I need you
I want it bad, a Bad Romance

I want your love and
I want your revenge
You and me could write a Bad Romance
(Oh-oh-oh-oh-oooh)
I want your love and
All your lover's revenge
You and me could write a Bad Romance

Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oh
Caught in a Bad Romance
Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oh
Caught in a Bad Romance

Lady GaGa - Bad Romance <3

Blue 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 29 Styczeń 10, 23:06   

xD Super że robią tą grę ^^ Zawsze lubiłam Rangersów i teraz dojdą legendy z Jotho (Łiii! ;*) Nowe postacie.. pewnie nowe menu.. bOSkOo!

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*

norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY

Kontakt:
Wysłany: 7 Luty 10, 09:27   

Super!! Nowe legendy , nowe stroje !!

Sygnatura użytkownika

Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 7 Luty 10, 18:11   

Bardzo dobrze, że taka gra powstaje. Mam pewne przeczucie, że pojawią się pierwsze Pokemony 5 generacji. Bo skoro w PMD Red i Blue był Munchlax i statuy Lucario, Bonslego, Mime Jr. i Weavile'a, oraz w Ranger 1 można było zdobyć jajo Manaphy'ego, w Ranger 3 też coś z 5 geny powinno być. Jeśli nie jako normalnie używany Pokemon, to chociaż by była jakaś wzmianka o nim (statua, dialogi innych osób, które jego wspomina).

Uważam, że ten Ranger 3 będzie najlepszą grą z Rangerami. W Ranger 1 za dużo było dialogów, a szybko można przejść grę. W Ranger: Shadows of Almia mniej było tej paplaniny, a akcja nie była już taka sztuczna, jak w poprzedniczce. Ranger 3 będzie grą iście genialną :)

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!

Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 15 Luty 10, 13:26   

Są nowe informacje na serebii. Czy chcecie żebym je przetłumaczył....bo trochę mi się nie chce ^^ .

Sygnatura użytkownika