POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
3 Sierpień 13, 08:20
Pokemon: Black Chaos
Autor Wiadomość
Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 21
Wysłany: 27 Listopad 08, 01:15   Pokemon: Black Chaos

Nazwa: Pokemon: Black Chaos
Link: KLIKNIJ!
Opis:] Pokemon Black Chaos jest to gra PBF o Pokemonach. Jest to niepowtarzalna gra ponieważ wystepują tam Eventy, które ogłaszane są w Temacie Ogłoszenia XD Event może wyglądać tak: "W regionie Hoenn odkryto nowego pokemona". Nowego Pokemona wykonują admini forum tzn. Wykonują obrazek, Wymyślają nazwe i ataki itp. Event może wygladać również tak: "W ziemie uderzył meteoryt!". Wtedy dodajemy na okres 2 dni nowy Teren Łowiecki, na którym można zdobyć unikalne Pokemony lub zdobyć przedmioty rzadko spotykane.

 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 7 Grudzień 08, 14:07   

Mogę wystawić opinię?:
Forum dobre i przejrzyste. PBF fajnie ukrojony, wymyślanie Eventów to wg mnie fajny plus. Stawiam 5+.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Mistyc 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 21
Wysłany: 12 Kwiecień 09, 22:30   

Przed historią, którą znacie jest legenda, która mówi jak to wszystko się zaczęło... Pokonaj strach... Ocal duszę... Jest więcej zła, jest więcej powodów do strachu niż kiedykolwiek widziałeś... Stań sie świadkiem początku...
    POKEMON: Black Chaos 2:
    Dark Resurection

Wejdź i zagraj w jedyny taki PBF o Pokemonch, wcielając się w jedną z trzech postaci: Trener, Koordynator, Hodowca i przystąp wraz ze swoimi Pokemonami do Turnirju o tytuł Mistrza Pokemonów...

Forum zostało poważnie zmienione i ulepszone. Zapraszam ^^
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 12 Kwiecień 09, 22:56   

jest dużo lepiej. dostajesz ode mnie plusa za rozwój

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 7 Lipiec 09, 15:02   

Jest rewelacy6jnie, masowe podejśćie do usera, dopracowanie i WYPRACOWANIE obyczajów forumowych, klimat itd. Dobre, średniej wielkości PokeForum.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 09, 15:04   

Przynajmniej najlepsze ze wszystkich takich for na darmowcu, bo patrząc na inne fora, to można się załamać.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 20 Lipiec 09, 12:12   

No dobrze jest. Jednak mogłoby być lepiej.
Forum szybko się rozrosło i tego wam zazdroszczę.
Mistrzowie gier nie są jednak tak rewelacyjni jak całe forum. Miałem grę u jednego pana, który odpisywał posty jedno zdaniowe. Niektórym takie coś może się podobać jednak ja lubię PBFy, na których trzeba myśleć.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 20 Lipiec 09, 12:17   

p4key napisał/a:
No dobrze jest. Jednak mogłoby być lepiej.
Forum szybko się rozrosło i tego wam zazdroszczę.
Mistrzowie gier nie są jednak tak rewelacyjni jak całe forum. Miałem grę u jednego pana, który odpisywał posty jedno zdaniowe. Niektórym takie coś może się podobać jednak ja lubię PBFy, na których trzeba myśleć.

No cóż, średnia wieku userów, na PBC to ok. 11 lat, więc nic dziwnego...
Zresztą nie wszyscy są tam dla PBFu, vide moja osoba która tam nie gra :diabel:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
everciarz 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: rzeszówek <3
Kontakt:
Wysłany: 20 Lipiec 09, 12:49   

PokeMan napisał/a:
p4key napisał/a:
No dobrze jest. Jednak mogłoby być lepiej.
Forum szybko się rozrosło i tego wam zazdroszczę.
Mistrzowie gier nie są jednak tak rewelacyjni jak całe forum. Miałem grę u jednego pana, który odpisywał posty jedno zdaniowe. Niektórym takie coś może się podobać jednak ja lubię PBFy, na których trzeba myśleć.

No cóż, średnia wieku userów, na PBC to ok. 11 lat, więc nic dziwnego...
Zresztą nie wszyscy są tam dla PBFu, vide moja osoba która tam nie gra :diabel:


zadna nowosc.
calymi dniami siedze na swoim ulubionym forum. zarejestruje sie jakas osoba starsza ode mnie i zaraz w placz, ze posty musza miec powyzej 20 slow ._.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 09, 09:15   

everciarz napisał/a:
zaraz w placz, ze posty musza miec powyzej 20 slow ._.

pokolenie dzieci GG, ehh..

Mi się w Chaosie tylko nie podoba kupa działów, które można by zwinąć..

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.