POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Drago
24 Grudzień 11, 18:32
Konkurs FAN FICKOWY!
Autor Wiadomość
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 08, 14:16   

No to o jedną osobę mniej: wycofuję się.
Powody:
- Mam małe trudności z PAA...
- Rysuję fajną mangę, więc...
- I piszę nowego FF'a...

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 08, 15:35   

Ja też muszę niestety odpaść, szkoła teraz mnie przytłacza( zwłaszcza matma xp)
A po za tym, imieniny staruszka się zbliają, a mam za zadanie odciągnąć go od impry, więc odpadam

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
DL27 
Pewnie nie zna PokeMana
Były mod.



Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 36
Wysłany: 2 Grudzień 08, 18:46   

No dobrze, mam opowiastkę Vabigoona, Neko czekam na Ciebie.

Sygnatura użytkownika
Ej, może nie odeszłam, ale wchodzę tu rzadko. Nie miałam siły być dłużej moderatorem, wybaczcie, że zrezygnowałam. Jakoś mi na sercu ciążyła ta posada ;_;
A więc niech każdy wie, że nie mam moda z mojej durnej, własnej woli, która mi mówiła, żeby zrzec się stanowiska.

^.......^
I..I.....I..I
I..O....-.I
I....^.....I
I.................> Pika pi
I...........I
V______V

Jednooki pikacz wymiata!!!1111oneone
 
     
Neko 
Pewnie nie zna PokeMana
Aktualnie Migeru



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 22
Skąd: Katowice
Kontakt:
Wysłany: 2 Grudzień 08, 19:10   

Mogę oddać w sobotę?? Teraz mam nawałnicę sprawdzianów, bo wywiadówka zaniedługo jest :/
 
     
DL27 
Pewnie nie zna PokeMana
Były mod.



Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 36
Wysłany: 3 Grudzień 08, 18:52   

Ok, rozumiem, bo sama teraz to mam ;_;
Przedłużę do niedzieli, cóż.

Sygnatura użytkownika
Ej, może nie odeszłam, ale wchodzę tu rzadko. Nie miałam siły być dłużej moderatorem, wybaczcie, że zrezygnowałam. Jakoś mi na sercu ciążyła ta posada ;_;
A więc niech każdy wie, że nie mam moda z mojej durnej, własnej woli, która mi mówiła, żeby zrzec się stanowiska.

^.......^
I..I.....I..I
I..O....-.I
I....^.....I
I.................> Pika pi
I...........I
V______V

Jednooki pikacz wymiata!!!1111oneone
 
     
DL27 
Pewnie nie zna PokeMana
Były mod.



Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 36
Wysłany: 25 Grudzień 08, 22:25   

Tylko Vabigoon oddał. Oto praca:


Kiedyś tam, dawno temu przyszedł czas na wspomnienia, a żeby ich nie zmarnować postanowiłem je spisać.
Tak to było wtedy, gdy miałem czternaście lat, byłem młodym butnym Eskimosem, który myślał że nic nie jest w stanie mu zagrozić. Miałem wtedy długie, blond włosy. Tak, dokładnie to pamiętam.
Był mroźny poranek, słońce dopiero wychodziło zza horyzontu oślepiając moich braci wybierających się na polowanie. Gdy spakowali wszystkie swoje rzeczy wrócili do igloo, żeby pożegnać rodziców i siostry. Zawsze żegnali także mnie, lecz tym razem Tornak mój najstarszy brat zwrócił się do mnie i poważnie powiedział:
- Mohawk, Bracie, starsi naszego plemienia powiedzieli, że jesteś już gotów zostać prawdziwym, śnieżnym Indianinem, pakuj się, weź tylko to co najpotrzebniejsze i coś do jedzenia.
- Tak bracie – odpowiedziałem – Zaraz będę gotowy.
Spakowałem się do swojej torby ze smoczej skóry, chwyciłem mój harpun i pobiegłem do sań. Chwilę później pędziliśmy naszym psim zaprzęgiem. Po dotarciu do ciemnej doliny umówiliśmy się, że każdy z nas pójdzie w inną stronę. Złożyliśmy jeszcze tylko chleb w ofierze dla naszego boga Ilmarinen i każdy wyruszył w swoim kierunku.
Śnieg skrzypiał i skrzył się w świetle wschodzącego słońca. Kiedy wypatrywałem na nim śladów dzikich zwierząt usłyszałem jakiś szelest tuż za mną, odwróciłem się, i w tej samej chwili rzucił się na mnie wielki śnieżny wilk z wściekłością w oczach i z zakrwawionym pyskiem. Szamotaliśmy się dopóki nie zatopił swoich białych kłów w mojej lewej nodze. Wtedy zaczął lizać swoje rany (możliwe, że po ostatnim pojedynku o dowództwo w stadzie), powoli przesuwałem swoją rękę w stronę niedaleko leżącego harpuna. Ostatkiem sił przyciągnąłem go do siebie i rzuciłem w wilka, miałem okropne szczęście, grot zatopił się idealnie w jego plugawej szyi, wydał jeszcze kilka przerażających dźwięków i padł na ziemię. Zasnąłem…
Obudziło mnie skamlenie nad moją poszarpaną nogą. Był to jakiś dziwny czerwono, czarny stworek podobny do psa. Lizał moją ranę żeby się szybciej zaskrzepiła. Kiedy tylko ujrzał, że otworzyłem oczy podszedł do mojej twarzy, ciągnąc w zębach pęk suchych gałązek puścił je niedaleko mnie i zapalił, nie wiem dokładnie jak on to zrobił ale wyglądało to, jakby ogień wydobywał się z jego pyszczka, zapalając kupkę drewna. Potem pobiegł szybko po resztę chrustu i wrzucił go do ogniska.
- Hej mały skąd się tu wziąłeś? – powiedziałem.
- Ghhrow. – zawarczał tylko w odpowiedzi.
- Widać nie jesteś zbytnio rozmowny, ale dziękuję ci, że robiłeś dla mnie to ognisko, inaczej bym zamarzł.
Wtedy usiadł zaraz przed moim nosem i zaczął mnie lizać po twarzy. Jego język był bardzo ciepły. Wtedy zauważyłem leżącego wilka, z którym stoczyłem walkę, pogłaskałem mojego dziwnego przyjaciela i doczołgałem się do moich bagaży wyjąłem z nich nóż i jakieś szmaty. Zrobiłem sobie z nich prowizoryczny opatrunek i przemieściłem się w kierunku wilka ściągnąłem z niego idealne futro i wykroiłem wielki kawał mięsa.
- Hej, Zapalniczko chodź tutaj, pewnie głodny jesteś.
Wziął delikatnie mięso położył koło ogniska i zjadł. Potem wrócił do mnie, i pokazał noskiem na wilka. Ukroiłem mu znowu tyle samo lecz tym razem położył ochłap zaraz przy płomieniach nie jedząc go poczekał aż spiecze się z tej strony i odwrócił go, gdy mięso było już gotowe przyniósł mi nie jedząc przy tym nawet kawałka. Powiem tylko, że ta na wpół surowa potrawa była najlepszym daniem jakie kiedykolwiek jadłem. Po chwili pojawili się moi dwaj bracia, pochwalili mnie za odwagę i zainteresowali się Zapalniczką, lecz on widocznie nie był zainteresowany nimi, podpalił ich torby, pokazał język i schował się za mnie. Bracia położyli mnie na saniach i odwieźli do domu zostawiając Zapalniczkę, lecz ten pobiegł za nami aż do osady.
Gdy już wyzdrowiałem, Zapalniczka ciągle ze mną chodził dając do zrozumienia, że chce być moim stworkiem, więc przygarnąłem go do siebie. I od tej pory pomagał całej osadzie. Rozpalał ogniska, nosił różne przesyłki i bawił się z dziećmi, jednakże najwięcej czasu spędzał ze mną.

Sygnatura użytkownika
Ej, może nie odeszłam, ale wchodzę tu rzadko. Nie miałam siły być dłużej moderatorem, wybaczcie, że zrezygnowałam. Jakoś mi na sercu ciążyła ta posada ;_;
A więc niech każdy wie, że nie mam moda z mojej durnej, własnej woli, która mi mówiła, żeby zrzec się stanowiska.

^.......^
I..I.....I..I
I..O....-.I
I....^.....I
I.................> Pika pi
I...........I
V______V

Jednooki pikacz wymiata!!!1111oneone
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 12, 15:53   

DominLoL napisał/a:
Ja też muszę niestety odpaść, szkoła teraz mnie przytłacza( zwłaszcza matma xp)

To niby 4 dni temu tego nie wiedziałeś, że masz problem taki ? To po co się zgłaszałeś ? Po co dawałeś nadzieję, na udział w tym konkursiku ?
DL27 napisał/a:
Tylko Vabigoon oddał.

I tym się kończą takie konkursy o których więcej napisałem tu: http://pokecollect.net.pl...ighlight=#74342

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.