POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Sierpień 12, 10:07
najlepsze forum na polskiej pokescenie

Jakie jest według ciebie najlepsze forum PPS?
Pokecollect.net.pl
56%
 56%  [ 40 ]
Revival
21%
 21%  [ 15 ]
Stare forum Valhalii
8%
 8%  [ 6 ]
inne ( podawajcie jakie)
14%
 14%  [ 10 ]
Głosowań: 71
Wszystkich Głosów: 71

Autor Wiadomość
Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolę swoją...

Wysłany: 25 Styczeń 10, 19:46   

Uwielbiam PC za to że jest tu ład i porządek, w Revivalu wszystko jest na kupie, nie można niczego odszukać (kiedy oni to ostatnio sprzątali?)....to wygląda jak bu***l -_- .

Sygnatura użytkownika

Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 26 Styczeń 10, 14:31   

Perry napisał/a:

PBF - w końcu mają Ciebie, dlatego Wasz poziom jest wyższy od nas i innych!

Yhm, nie tylko o mnie mów...
Mamy Nolfa, mieliśmy 4xIa, mieliśmy Dima i wszystkich innych. Słowem, tu się narodził PRAWDZIWY polski PBF.
Tak jak pisał w shoucie PokeMan - My mamy przynajmniej sensowne dyskusje. "Tu znajdzie się co najwyżej tematy o ulubionym Pokemonie - Poke".
Polszczyzna? Wiadomo, ludzie którzy są u was i jednocześnie na revie piszący niepoprawnie, nie liczą się raczej. Mama na myśli ludzi, działających na jednym forum.
Ech, chociażby teraz kometa uderzyła w Ziemię, to i tak będzie po stronie Pokecollectu, a my po swojej. :<

paqo 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 26 Styczeń 10, 15:33   

Wlasnie, wiec nie wiem po co tu piszesz? Sam temat od poczatku madrzejsi userzy uznali za idiotyczny. Przychodzisz do nas i napinasz sie nie wiadomo o co. Macie tego swoje PBF`a, w porzadku, jarajcie sie nim dalej, ale nie u nas.

Sygnatura użytkownika

Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 26 Styczeń 10, 15:36   

paqo napisał/a:
Wlasnie, wiec nie wiem po co tu piszesz? Sam temat od poczatku madrzejsi userzy uznali za idiotyczny. Przychodzisz do nas i napinasz sie nie wiadomo o co. Macie tego swoje PBF`a, w porzadku, jarajcie sie nim dalej, ale nie u nas.

prawda jest taka że o forum decydują userzy którzy na nim przesiadają, prawda jest taka że to forum też jest dobre.
Same żylety intelektu tu nie przesiadują ale mądre rozmowy też raz na jakiś czas się wywiążą.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jesteś PEPE!

Kontakt:
Wysłany: 26 Styczeń 10, 17:36   

Legends napisał/a:
Perry napisał/a:

PBF - w końcu mają Ciebie, dlatego Wasz poziom jest wyższy od nas i innych!

Mamy Nolfa, mieliśmy 4xIa, mieliśmy Dima i wszystkich innych. Słowem, tu się narodził PRAWDZIWY polski PBF.
Tak jak pisał w shoucie PokeMan - My mamy przynajmniej sensowne dyskusje. "Tu znajdzie się co najwyżej tematy o ulubionym Pokemonie - Poke".
Polszczyzna? Wiadomo, ludzie którzy są u was i jednocześnie na revie piszący niepoprawnie, nie liczą się raczej. Mama na myśli ludzi, działających na jednym forum.
Ech, chociażby teraz kometa uderzyła w Ziemię, to i tak będzie po stronie Pokecollectu, a my po swojej. :<

Przy narodzinach tego PRAWDZIWEGO PBFu miałeś bodajże z 8 lat, więc zapewne go pamiętasz.

A PokeMan, jakbyś przeczytał temat od początku stwierdził, że jednak ani u nas, ani u Was, nie ma takich "porządnych" tematów jak na POPLU.

Sygnatura użytkownika
fdsgfdhdfhdj

Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!

Kontakt:
Wysłany: 26 Styczeń 10, 18:35   

Cytat:

I ty piszesz poprawnie po polsku...

Pozdro :vabi:

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 4 Luty 10, 12:03   

Marcinek64 napisał/a:
Uwielbiam PC za to że jest tu ład i porządek, w Revivalu wszystko jest na kupie, nie można niczego odszukać (kiedy oni to ostatnio sprzątali?)....to wygląda jak bu***l -_- .

Wiesz, oni przesadzają w jednym kierunku, my w drugim.

paqo napisał/a:
jarajcie sie nim dalej, ale nie u nas.

A czemu nie ? Przynajmniej coś się dzieje.

Perry napisał/a:
nie ma takich "porządnych" tematów jak na POPLU.

Dokładnie, BTW:

Kod:
http://pokemonpl.net/pokemony-w-klasycznym-japonskim-stylu-t33201.html

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Luty 10, 17:47   

Po ostatnich wydarzeniach wydaje mi się, że prawie cała PPS to skrót od "Państwo Powszechnych Sporów". Naprawdę tak mi się kojarzy prawie cały PPS, przeszedłem tutaj, bo byłem zmęczony ogromną ilością konfliktów, w którym obrywało się niewinnym osobom. To tak, jakby cała druga drużyna dostawała czerwone kartki, a inni normalnie strzelali bramkę przeciwnikowi, nawet jak strzelili w boczną siatkę, to gol i tak zostaje uznany. I właśnie pomyślałem, by wejść i zagościć się tutaj...

...Wracając do tematu, Pokecollect to najlepsze forum, bowiem nie wdaje się w żadne konflikty. A i userzy mówią to, co myślą. Kiedyś to był Rev, kiedyś PokeRang, który stał się w jakimś sensie symbolem. Teraz to już PokeCollect :D

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 5 Luty 10, 21:54   

Krug napisał/a:
A i userzy mówią to, co myślą.

Żeby tylko ich było ociupinkę więcej, ale i tak jest dobrze ( jak na Polskie warunki, of course ).

Krug napisał/a:
Pokecollect to najlepsze forum, bowiem nie wdaje się w żadne konflikty. A i userzy mówią to, co myślą. Kiedyś to był Rev, kiedyś PokeRang, który stał się w jakimś sensie symbolem. Teraz to już PokeCollect :D

I niech ta wyliczanka, na TYM się skończy, już dosyć zmian :sliniak:

Chciałbym również tutaj pochwalić, to co robi Mistic z PBC. Niektórzy zapewnie popukają się w głowę, ale jedno trzeba przyznać - emo nie emo, kradziej czy nie, to łeb na karku ma, zna się na marketingu o czym świadczą ostatnie zmiany tam. Konsekwentnie realizowana strategia, przez jedną osobę, która nie ogląda się na innych i robi tzw. komercję dla grupy tych którzy lubią PBF jednolinijkowy, w stylu for profesjonalnych-staroukładowych ( PC, Rev i PoPL ), zaiste piorunująca fuzja, dająca wymierne efekty w statystykach.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Sousuke 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 27 Luty 10, 22:00   

piotr30032000 napisał/a:
Zdwcydowanie Forum revival bo:
-Ma miłych administrtorów
-Dużo gośći którzy robią świetne Tutorial'e np.condore

Z tego co pamiętam, to condore na PPL był(a?) a nie na revie. Administratorzy Reva są tak mili, że szok. Dno dno dno i wodorosty, chociaż Daru też jest tam niby adminem a jest ok.

Ja zagłosowałem na stare forum Val, mnie się tam podobało (jeśli to jest to, co teraz znamy jako PPL).

Sygnatura użytkownika