POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 10:51
Najlepsza dziewczyna dla Asha ^^

Która dziewczyna najbardziej pasuje do Asha?
Misty
46%
 46%  [ 36 ]
May
33%
 33%  [ 26 ]
Dawn
20%
 20%  [ 16 ]
Iris
0%
 0%  [ 0 ]
Serena
0%
 0%  [ 0 ]
Inna
0%
 0%  [ 0 ]
Żadna
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 78
Wszystkich Głosów: 78

Autor Wiadomość
Zaraza 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 31 Sierpień 10, 13:06   

Myślę, że Misty, ale wszystkie, na jakiś sposób, się nadają na Asha :)

QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life

Wysłany: 31 Sierpień 10, 17:15   

Dla mnie Dawn. Kij wam w oko, co o niej sądzicie.

Sygnatura użytkownika

DRfan.
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 1 Wrzesień 10, 14:26   

Misty

PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr

Kontakt:
Wysłany: 10 Wrzesień 10, 14:18   

Kto sie czubi ten sie lubi :) czyli oczywiście że Misty.Najlepsza dziewczyna jaka byla w tym anime

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.

ZAPRASZAM DO FABRYKI!

Steelix 
Pewnie nie zna PokeMana
Slayer

Wysłany: 16 Wrzesień 10, 20:19   

Misty by była najlepsza z Wodnymi pokami :|

Sygnatura użytkownika
K O R P I K L A A N I
Jonne Järvelä – gitara elektryczna, wokal
Kalle "Cane" Savijärvi – gitara elektryczna
Jarkko Aaltonen – gitara basowa
Matti "Matson" Johansson – perkusja
Jaakko "Hittavainen" Lemmetty – skrzypce, jouhikko, flet
Juho Kauppinen – akordeon

Azure Dragon 
Pewnie nie zna PokeMana
Fajny avek co nie

Wysłany: 1 Październik 10, 15:15   

No to zaczynamy:

gdybym miała wybrać między Misty a May głos na May.

między May a Dawn już prędzej Dawn.

U mnie i tak wygrywa Dawn.

Sygnatura użytkownika
Jestem zagożałą fanką Pikacha i Eeveelucji! Ale jak chodzi o bohaterów to wygrywają Ash i Dawn! Lubie też Bakugan, troche nawet bardziej niż Pokemon <LOL> Obrazek nie jest z Pokemon, więc Sorry. Naprawde to jestem dziewczyną :) ale na Avatarze mam CHŁOPCA xD

Lociś
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 15 Czerwiec 11, 14:47   

Kasuma... Nie dlatego , że jestem jej fanką , ale dlatego że przez całą serię podróżowała z Satoshim , przy okazji ukazując swoje uczucia do niego.. To chyba była seria Jotho.. Była tam taka dziewczyna ze Slugmą ( która później przeszła proces ewolucji ) no i ona tak podskakiwała do Saotshiego.. Kasuma zrobiła się zazdrosna i ją wykołkowała.. Czy to nie jest ostateczny dowód.. Na dodatek , w przeciwieństwie do innych bab , była ona mentorką dla Satoshiego , a nie Satoshi jej mentorem.. ( Pozdro Haruka ! <szczególnie.> Pozdro również dla ciebie Hikari!) Master Quest [...] a z resztą.. Wiele osób wspominało już ten temat.. No więc.. Głos na Kasumę.. Nie oszukujmy się - ona okazywała jakiekolwiek uczucia do Satoshiego , nie to co Haruka i Hikari.. ( czy mi się zdaje , albo Haruka często robiła blusha przy Drew , a sam on coś tam do niej.. ) No więc [...] , jak już mówiłam , głosik na Kasumi.

Sygnatura użytkownika
Ekhem... Nie jaram się Diamond and Pearl -.-

Drewko 
Gapa, gubi PokeBalle
Drewniany Kolega

Wysłany: 18 Czerwiec 11, 17:38   

Ta pani u góry ma rację.
Misty pasuje najlepiej do Asha...Poza tym ten jeszcze nie odwdzięczył jej się za rower xD

Sygnatura użytkownika

Because Erika is the best :]

Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 12 Lipiec 11, 19:28   

Nie pamiętam czy się tu wypowiadalem. No cuz, z racji tego iż dziewczyn u Asha jest wiele, będę ocenial każdą.

Misty- najbardziej dojrzala i najbardziej stąpa po ziemi, poucza Asha (co mnie już zaczelo wkurzać =.=) no i ma najprostszy design jaki dziewczyna może mieć (I like it ^^ ) Zawsze udawalem ze się przebieram w Misty. Niestety, po tym jak odeszla z serialu u mnie rownież zeszla do ''postaci martwych''. Imo, może i pasuje do Asha bo jednak coś między nimi iskrzy. Ale nie wydaje mi się by potrwalo to za dlugo. Spamistow ktorzy mowią że chcą powrotu Misty (omg mamy BW a Iris to Misty2 gdyz wszystko jest wzorowane na 1 serii o.O) mnie też denerwują. Jedynie u Misty podoba mi się że trenuje moje dwa ulubione Pokemony (ale znowu wywyższa tego mniej lubianego przeze mnie -.- jak ona tak może ??) Ogolnie mowiąc: NIE

May- Dziewczyna jak dziewczyna, jest sexi ;d a w stroju od pokazów Wallece'a wygląda przepięknie. Przypomina mi mą siostrę (cioteczną) bo jest naprawdę ladna. Jej występy w konkursach nie bardzo mi się spodobaly (może przez to że wolę bardziej DP i efekty 3D ? ) ale sama seria AG jest naprawde świetna. Byla beztalenciem na początku, zaś w Johto kompletnie się zmienila (pomimo iż od jej pożegnania minęly 2 serie do Wymiaru Walki). Sądzę iż z Ashem bardziej by się ukladalo niż z Misty no ale.. ona ma Drew ;/

Dawn- Uwielbiam tę dziewczynę !! (serio) Nie jest taka wkurzająca jak Misty, i nie jest taką chwalipiętą jak May. Lubię ją gdyż ma fajne poczucie humoru. Co z tego że ma wszystko różowe? Typowe jak dla 10 latki, a May ma jak na 10latkę za duże piersi i wygląda na conajmniej 17 ;d. Pierwsza dziewczyna w dlugich wlosach (uwielbiam dziewczyny z dlugimi wlosami ^.^ mniam) i z kozaczkami (roxx ^^ ). Podobają mi się jej kombinacje ruchowe. Nie wiem czy ktoś wie bo ktoś się upieral iż wszystko kręci się wokol niej. Nie wiem czy wiecie ale ona byla glówną postacią w DP PRAWIE zastępując Asha. Jako koordynatorka jest świetna i chyba najbardziej by się jej ulozylo z Ashem (no ale obydwoje muszą też dorosnąć)

Iris- Z każdą generacją mam tak że jak się pojawia nowa dziewczyna to wolę ją od poprzedniej, ale tutaj tak nie jest. Dlaczego? Iris na samym początku podobala mi się tylko z artu, gdy zobaczylem ją na zapowiedziach to wiedzialem że jej wlosy nie zmieszczą się do ekranu xD , no i jeszcze Axew we wlosach o maaaatko o.O Obecnie do tego już przywyklem, ale nie odpowiada mi to że probuje ''na sile'' udawać Indiankę/Latynkę. Jedyne co mnie u niej dziwi to jak ona moze nosić taki maly plecaczek, duże wlosy i sie przy tym nie poci ? To jest chore, nie mniej jednak też bardzo oryginalne. Iris ma wiele cech podobnych do Misty przez co uważam ją za drugą Misty. Przede wszystkim nie posiada roweru (wreszcie, ten schemat już się przejadl o.O) no i ma ciemną karnację (marzylem o tym, chociaz bohaterkę z V geny wyobrażalem sobie inaczej xD ). Widzimy w 4 odcinku BW ze probuje uratować Asha ale to za malo niestety (nie mniej jednak b. fajne ^^ ). Szkoda że mniej juz sie wspina na drzewach bo historyjka o ''dzikiej dziewczynie żującej jagody w lesie'' jest genialna ale niestety zmienila się na ''wesolą dziewczynkę ktora dostaje orgazm na widok sw33t pokemonów''. Nie podoba mi się u Iris to że nie jest koordynatorem i że nie ma wlasnego zdania. Co jak co, ale Iris tak jak Misty zaczely mnie nudzić i o wiele bardziej wolę May i Dawn ^^ . Iris jest u mnie jednak na drugim miejscu, pomimo iż mi trochę przynudza xD

Teraz z gier;

Crystal- bez komentarza

Leaf- Dziewczyna z gier FR/LG (w Mandze byla to Blue ktora imo jest genialną postacią, uwielbiam ją xD niestety w FR/LG zrobili z niej grzeczną dziewczynkę :( ale szkoda mi też jej rodzicow, eeh, muszę nadrobić zaleglosci w czytaniu xD ) Sugerując się mangą napewno pasowalaby do Reda (ake Ash z anime), bardzo by pasowala do Asha/Reda o wiele bardziej niż Misty (ktora ta ma zrąbany charakter w mandze -.-) sądze że to idealne dopelnienie.

May- patrz wyżej
Dawn- patrz wyżej

Lyra- Widzieliśmy ją w anime i w grach więc mogę się wypowiedzieć trochę. Denerwuje mnie że Lyra byla z Khnory'm zamiast z Ethanem, a szkoda. Nie mniej jednak Lyra zauważa iż coś iskrzy pomiędzy Ashem a Dawn, jednakże z osobistego punktu widzenia uważam iż to Lyra byla by dobrąą parą dla Asha. Może nie tak genialną jak Leaf, ale bardzo wyrozniającą się designem (aah, gdyby tak Ash mogl z nią i z Maxem podrozwać po Johto Battle Frontier marzenia *.*) Nie wiem czemu nikt jej nie lubi bo wolą obleśną Crystal ;/. Wlosy Crystal jak i design mnie po prostu dobijają (tak samo Gold z G/S/C) debilny charakter w anime i w mandze wiele tlumaczy o niej, szkoda że nie dali Lyra'y do Speciala za co żaluję ;/. Wracając do Lyra'y to znowu jest jedna zaleta bo w angielskiej wersji dubbinguje ją ta sama aktorka co ma glos za Iris, zaś w polskiej ta sama aktorka ktora podkladala Fretkę z Fineasza i Ferba, London Tipton i inne role dubbingowe z poków czyli Monika Pikula (bardzo mi się podoba jej glos, ma ona talent nie z tej ziemii ^^ choć i tak wolę Magdalenę Krylik która ta jest dla mnie aniolem i idealem)

Hilda- Debilne imie, wolalem wcześniejsze Whitlea. No cuz, dziewczyna robi wrażenie, tylko na cholerę jej ta czarna kamizelka i palemka na czubku glowy ? -.- I znowu schemat z czapkami, tez mnie to trochę dobija. Nie mniej jednak jest bardzo ważna zaleta ktorą lubię u Hildy, a przede wszystkim jest to torba na ramię (wreszcie, już nie mogę znieść dziewczyn z plecakami ^^ May też ma kaburę i dobrze !) oraz niebieskie spodnie które o dziwo przypominają mi te z Misty. Tylko problem jest taki iż ja jej nie widzę w paczce u Asha. Z Hilbertem komponuje się pięknie, nawet z N'em xD ale znając życie to tworcy zrąbali by jej charakter tak samo jak w mandze (blagam, nie przypominajcie mi o charakterze White bo kogoś zabiję -.-) Czy ona nosi trepy? O_O Już wolę adidasy Crystal (jej jedyna zaleta chyba :3) i kozaki Dawn ktore imo są lepsze. Choć mogla by nosić czulenka (pozdro Iris). W sumie to cale szczęście że jej nie ma w paczce gdyż schemat latynoskiej i dzikiej dziewczynki jest imo lepszy niż kolejnej pluszakowatej babki z gier ^^ . Chociaż chcialbym by pojawila się na 1 odcinek i dlatego z niecierpliwością oczekuję Musicali w B/W :D (anime).

To moja opinia, jej to chyba moja najdluższa w tego typu tematach, wow :O aż sam się sobie dziwię, nie mniej jednak przygotujcie się na jeszcze dluższe posty xD pozdrawiam :)

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 22 Listopad 12, 17:56   

Co do dziewczyny dla Asha, to odpowiedź jest prosta i jednoznaczna - żadna. Ten ziomek wszak wcale nie interesuje się płcią przeciwną, nie ogarnia słowa miłość, co zostało idealnie pokazane w odcinku "Zakochany Cottonee!", czyli całkiem niedawno. Pod względem dziewczyn to "straszny z niego dzieciak" xD Reasumując to póki co żadne dziewczę nie jest dla niego ^^