Crystal z nie chêci± przesun±³ ci siê, aby¶ móg³ zasi±¶æ na kanapie. Faktycznie stacja pokazywa³a teraz Szwajcariê. Có¿, pada³ grad, prezydent wprowadzi³ jak±s nowa ustawê, podro¿a³y: chleb, maka, mas³o, kasza, ry¿ i suszone owoce. Nic wiêcej nie by³o s³ychaæ. Zaraz potem prze³±czyli na kana³ o Niemczech. Mia³es ju¿ wstaæ szykowaæ siê do drogi ale us³ysza³e¶ g³os spikera.-W³asnie dotar³y do nas naj¶wie¿sze informacje! We Frankfurcie mia³ miejsce potê¿ny wybuch. Co¶ wydosta³o siê ze ¶rodka ziemi na powierzchniê i jest w stanie odrêtwienia. Prawdopodobnie jest to Pokemon, choæ nie mamy co do tego pewno¶ci..
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 22 Kwiecieñ 10, 18:49
-Gott in Himmel! Warum hast du das gemacht?! (Bo¿e w niebie! Dlaczego¶ to zrobi³?!)
-Muszê jechaæ do Frankfurtu... I mam zamiar zabraæ was- w tym momencie wskaza³em na Mike'a i Michelle- ze sob±.- stwierdzi³em.
Nastêpnie spakowa³em wszystkie niezbêdne rzeczy i ruszy³em w drogê.
_________________________________________
Samolot?
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
My¶lê, ¿e to bêdzie musia³o zaczekaæ... Ale prêdzej czy pó¼niej pojedziesz do Niemiec.
Zasz³a ma³a zmiana w regulaminie. Teraz twój odpis musi byæ w czasie tera¼niejszym.
--------------------------------------------------------------------
Michelle jednak z³apa³a ciê za plecak i poci±gnê³a z powrotem do salonu. Spiker kontynuowa³ bo dotar³y do niego naj¶wie¿sze newsy.
-Niestety, obecnie linie lotnicze prowadz±ce do Niemiec zosta³y zablokowane. Systemy wariuj±. Znik±d siê wy³±czy³y lub te¿ wykonuj± dziwne manewry. Najwcze¶niej bêdzie mo¿na odbyæ lot dopiero za 3 dni. To wszystko co wiemy.
Prze³kn±³e¶ ¶linê i opad³e¶ na kanapê. I tak wêdrówka zajê³a by ci wiele dni do miasta w którym jest lotnisko. Michelle usiad³a obok ciebie powiedziawszy ¿e jest gotowa do drogi. Tylko Mike protestowa³ i k³óci³ sie z matka. W koñcu jasno postawi³a warunek. Gdy tu wrócicie, Mike mo¿e i¶c z wami. Ch³opiec nad±sa³ siê ale przyj±³ warunek. Po¿egnali¶cie siê, podziêkowa³e¶ za wszystko, Michelle wziê³a Crystala. Waszym kierunkiem by³o Pewter City. S³oñce powoli zaczê³o ogrzewaæ, promieniami planetê wiêc pora by³a idealna aby wyruszyæ...
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 24 Kwiecieñ 10, 13:05
Oh, nie!
Nienawidzê takiej formy... Trochê "futrzakowa".
____________________________________________________
-Do teraz nie mogê tego zaakceptowaæ...- mruczê cicho pod nosem w trakcie drogi.
Wypuszczam Vulpix, mo¿e uda siê zdobyæ jakiego¶ Pokemona, mo¿e kilka walk...
Kurczê! Vulpix nie jest jeszcze ca³kowicie zdrowa!
-S³uchaj, Michelle... Masz na sk³adzie jakie¶ Potiony?- pytam.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Nen, przyzwyczaisz siê. A jak ci nie pójdzie, wrócimy do sta³ej formy. Bardzo dobrze ci idzie.
----------------------------
Michelle wyjmuje z plecaka buteleczkê z czerwonym p³ynek i pryska ni± Vulpix. Lisek natychmiast odzyskuje ca³± ilo¶æ HP. Zadowolona mruczy pod nosem i wysmykuje siê z twoich objêæ. Wci±ga g³êboko powietrze i wypuszcza je w postaci k³êbka dymu.
Cieszysz siê ¿e czuje siê taka beztroska. Michelle wypuszcza Crystala i mówi mu aby pobawi³ siê z Vulpix. Ten jednak nie okaza³ najmniejszego zainteresowania lisiczk± i wbieg³ gdzie¶ g³êboko w trawê. Vulpix zez³oszczona spojrza³a na ciebie z wyra¼nym poirytowaniem i wskoczy³a za Crystalem. Za¶miali¶cie siê oboje.
Nagle s³yszysz jednak jakie¶ piski. Poszli¶cie w wysok± trawê. Okaza³o siê ¿e dwa Weedle niezbyt polubi³y Crystala...
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 25 Kwiecieñ 10, 21:22
Ty mo¿esz pisaæ w przesz³ym...
_________________________________________________
-Crystal! Ju¿ spieszê na pomoc!- krzyczê i wbiegam w trawê.
-Vulpix! Mamy przewagê! Pokonamy te Weedle spokojnie! Wal Ember! To powinno spokojnie za³atwiæ sprawê!- polecam (listy na poczcie )
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Nen, gdybym nie mog³a pisaæ w przesz³ym to nigdy by¶ nie doszed³ do jakiego¶ miejsca. Mówisz:Idê. A ja:Doszed³e¶.
Wiadomo¶c na poczcie? Nic nie mia³am ;(
------------------------------------
Weedle wygl±da³y na zgran± paczkê, choæ b±d¼ co b±d¼ to tylko ma³e robaczki. Zdecydowanie i w ma³ym u¶miechu mrugn±³e¶ do Michelle. Atak Vulpix trafi³ jednego Weedla, drugi zd±¿y³ odskoczyæ. Crystal natar³ na Weedla Headbuttem, przez co zyskali¶cie du¿o przewagi.
Twoja Vulpix i Crystal stanêli ramie w ramie. Ka¿dy z nich chcia³ pokonaæ Weedle. Nie wiadomo czy nie bêdzie z tego k³opotów...
Vulpix - 100 HP vs Weedle - 89 HP
Crystal - 100 HP vs Weedle - 92 HP
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 26 Kwiecieñ 10, 17:21
Chodzi o to, ze "polecam". Ale listy na poczcie. Nie do ciebie. Tak ogólnie.
__________________________________________________
-No i o to chodzi. Vulpix! Beeil dich! Ember! (Po¶piesz siê!)
Có¿... Je¶li Pokemony walcz± razem, to mo¿e...
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Tym razem oba Weedle natar³y na swych przeciwników Poison String.
Vulpix dosta³a kilka-dziesiêcioma ostrymi i truj±cymi ig³ami prosto w prawy bok. Trucizna dosta³a siê do krwi. Vulpix ma kondycjê [PSN]
Crystal schowa³ siê z skorupie i nie zosta³ poddany negatywnej kondycji.
-Crystal! Otocz ich dooko³a Bubble! Niech bêd± w krêgu mydlanych baniek!
U¿yj Tail Whip aby obni¿yæ trochê ich obronê! Vulpix jest teraz w z³ym stanie i nie pomo¿e ci zbytnio! Potem skacz do góry i z góry walnij w nich Water Gun!- zawo³a³a Michelle pewnie. Widaæ by³o ¿e bardzo swobodnie czuje siê w walkach. Twoja Vulpix trzyma³a siê na nogach i stara³a siê bardzo nie upa¶æ.
Vulpix= 88% HP [PSN] Weedle= 89% HP
Weedle= 92% HP
Crystal= 98% HP
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 18:11
- Vulpix, trzymasz siê? Ich hoffe es... Mimo ¿e jeste¶ zatruta, nadal stanowisz bardzo powa¿ne zagro¿enie dla tych Weedle! Zacznij od Sand-Attack! Tak jak to robi³a¶ w walce ze Spearowem Mike'a! Zrób zas³onê dymn±! Potem, bez zw³oki zaatakuj Ember! Ale zrób to ju¿ z innego miejsca! To powinno zmyliæ Weedle! Po Ember od razu kolejny Sand-Attack! Musisz odpocz±æ chwilê po tej rundzie...
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.