@UP: On pyta o NASZE zdanie, a nie o listê gier na NDStuffie, gamoniu. A temat aktywny, po co zamykaæ? (i tak lista niepe³na, muszê ciut dodaæ...)
umiesz tylko wulgarnie sie odnosic, co :\
a ja podalem listê z grami bardzo fajnymi, moim zdaniem.
i nie offtopuj, co :|
------------------------------
polecam ci... eee,... no. dude chyba wszystkie gry wymienilismy :p <joke>
1. hotel giant ds
2. let's draw
3. challenge me
4. sonic rush adventure
- Okamiden - Kontynuacja znanej i lubianej przygodówki Okami na DS'a. Na prawdê niez³a. Jeste¶ Chibiterasu, wilkiem który jest synem bogini Amaterasu. Walczysz z demonami.
- deBlob 2 - Platformówka, kontynuacja gry deBlob na Wii. Skaczesz kulk± farby po platformach i je kolorujesz. Bardzo ³atwa i przyjemna w graniu.
- deBlob 2 - Platformówka, kontynuacja gry deBlob na Wii. Skaczesz kulk± farby po platformach i je kolorujesz. Bardzo ³atwa i przyjemna w graniu.
W³a¶nie mnie obrazi³e¶. My¶lisz, ¿e od dnia premiery nie mam tej gry? Mam jedynkê na PC, na emul iPhone-a (Na iPhone-a jest lepsza) i 2 na X-ia 360 i Dysysa I.
Cytat:
- Okamiden - Kontynuacja znanej i lubianej przygodówki Okami na DS'a. Na prawdê niez³a. Jeste¶ Chibiterasu, wilkiem który jest synem bogini Amaterasu. Walczysz z demonami.
S³ysza³em. Gra³em u kolegi, ale tylko na 2 przerwach. Mo¿e, mo¿e S³ysza³em, ¿e to fajna gierka
Cytat:
bakugan defenders of the core
OMÓJBOSZ! To ulubiona gierka mego brata. Zmusza mnie na DSie bym z nim gra³ przynajmniej 3 razy dziennie, B£E!
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.