Otwarty przez: Kojot 3 Maj 11, 21:01
Wasz starter.
Kogo wybrales na startera?
Cyndaquil
56%
[ 48 ]
Totodile
31%
[ 27 ]
Chikorita
11%
[ 10 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 85
Autor
Wiadomość
ryu15
Pewnie nie zna PokeMana LostSoul/DarkHeart
Wiek: 36 Dołączył: 18 Mar 2010 Posty: 49 Skąd: Huta Novum (Krak)
Kontakt:
Wysłany: 27 Marzec 10, 12:34
Te¿ cyndaquil (³o³, du¿o ma fanów). Mia³em wzi¹Ì chicoritê, bo ostatnio czêsto wybieram roœlinnego startera ale... sentyment przewa¿y³. Cynda by³ moim pierwszym starterem w Silverze. Nazwa³em go wtedy "Super Poke" (lol).
Sygnatura użytkownika
: )
piecka21
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
Dołączył: 28 Mar 2009 Posty: 550
Wysłany: 28 Marzec 10, 12:47
Moim pierwszym w HG byÂł Chikorita nie wiem czemu ale i tak bardzo lubie tego pokemona jak i pozostaÂłe startery ;)
Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry - InakuÂś
PÂłeĂŚ: Dziewczyna
ZdolnoœÌ: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl
Sp. Atak: GrassWhistle
Plecak: Kanapki, Pokedex, Pokegear, 4xPokeball
PÂłeĂŚ: Facet
ZdolnoœÌ: Gluttony
Ataki: Scratch, Leer, Lick
Sp. Atak: Rain Dance
Towarzyszka:Lucy
Pokemony:
Lexio
Bug Catcher
Wiek: 30 Dołączył: 22 Gru 2009 Posty: 280 Skąd: Krakow
Kontakt:
Wysłany: 28 Marzec 10, 15:21
zaczalem wczoraj grac od nowa i wzialem totodile
Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
Wojas021
Pewnie nie zna PokeMana Halla Madrit!
Wiek: 31 Dołączył: 01 Kwi 2010 Posty: 39
Wysłany: 1 Kwiecień 10, 16:48
Totodile z powodu elitarnej 3 Charizard-Sceptile-Fereligatr
W SS wybiorĂŞ ChikoritĂŞ z powodu Charizard-Swampert-Bayllef lub Meganium to jeszcze zaleÂży.
Malp@
Gapa, gubi PokeBalle lol
Wiek: 30 Dołączył: 23 Mar 2010 Posty: 112 Skąd: Jaworzno
bujakson
Pewnie nie zna PokeMana
Wiek: 35 Dołączył: 03 Sty 2009 Posty: 4 Skąd: Sosnowiec
Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 15:40
Totodile bo zaczynaÂłem nim w Goldzie i mam do niego jakiÂś sentyment ;)
QuerryPass
Powoli siĂŞ wkrĂŞca ez life
Wiek: 29 Dołączył: 20 Kwi 2010 Posty: 592 Skąd: GdaĂąsk
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 16:54
cydaquil...Lubie pokemony ogniste i jego wyglad taki dziubasek
Tommy
Bug Catcher aka tom455
Wiek: 30 Dołączył: 26 Maj 2009 Posty: 369 Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 18:34
Cydaquil, po prostu zawszĂŞ wybieram ogniste startery
Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio
by QuerryPass
CooL
Gapa, gubi PokeBalle CooL'er
Wiek: 32 Dołączył: 29 Kwi 2010 Posty: 237 Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 20:42
Cyndaquil to moj starter, ma fajne oczy jak by cos bral
Luk1313
Pewnie nie zna PokeMana
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 31
Kontakt:
Wysłany: 15 Maj 10, 18:26
Ja wybraÂłem Cyndaquil'a jest to mĂłj ulubiony starter z II generacji. Po za tym ma z nich najlepszÂą trzeciÂą forme