POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kojot
3 Maj 11, 21:01
Wasz starter.

Kogo wybrales na startera?
Cyndaquil
56%
 56%  [ 48 ]
Totodile
31%
 31%  [ 27 ]
Chikorita
11%
 11%  [ 10 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 85

Autor Wiadomość
ryu15 
Pewnie nie zna PokeMana
LostSoul/DarkHeart



Wiek: 36
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Huta Novum (Krak)
Kontakt:
Wysłany: 27 Marzec 10, 12:34   

Te¿ cyndaquil (³o³, du¿o ma fanów). Mia³em wzi¹Ì chicoritê, bo ostatnio czêsto wybieram roœlinnego startera ale... sentyment przewa¿y³. Cynda by³ moim pierwszym starterem w Silverze. Nazwa³em go wtedy "Super Poke" (lol).

Sygnatura użytkownika
: )
 
     
piecka21 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 550
Wysłany: 28 Marzec 10, 12:47   

Moim pierwszym w HG byÂł Chikorita nie wiem czemu ale i tak bardzo lubie tego pokemona jak i pozostaÂłe startery ;)

Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry - InakuÂś


PÂłeĂŚ: Dziewczyna
ZdolnoœÌ: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl
Sp. Atak: GrassWhistle
Plecak: Kanapki, Pokedex, Pokegear, 4xPokeball


PÂłeĂŚ: Facet
ZdolnoœÌ: Gluttony
Ataki: Scratch, Leer, Lick
Sp. Atak: Rain Dance
Towarzyszka:Lucy

Pokemony:
 
     
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 280
Skąd: Krakow
Kontakt:
Wysłany: 28 Marzec 10, 15:21   

zaczalem wczoraj grac od nowa i wzialem totodile

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
Wojas021 
Pewnie nie zna PokeMana
Halla Madrit!



Wiek: 31
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 39
Wysłany: 1 Kwiecień 10, 16:48   

Totodile z powodu elitarnej 3 Charizard-Sceptile-Fereligatr
W SS wybiorĂŞ ChikoritĂŞ z powodu Charizard-Swampert-Bayllef lub Meganium to jeszcze zaleÂży.
 
     
Malp@ 
Gapa, gubi PokeBalle
lol



Wiek: 30
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 112
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2 Kwiecień 10, 14:18   

Cyndaquil to mOj pierwszy pokemon w HG. xD

Sygnatura użytkownika
malp@ rzadzi
 
     
bujakson 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 35
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec
Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 15:40   

Totodile bo zaczynaÂłem nim w Goldzie i mam do niego jakiÂś sentyment ;)
 
     
QuerryPass 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
ez life


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: GdaĂąsk
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 16:54   

cydaquil...Lubie pokemony ogniste i jego wyglad taki dziubasek xD

Sygnatura użytkownika
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 18:34   

Cydaquil, po prostu zawszĂŞ wybieram ogniste startery

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 20:42   

Cyndaquil to moj starter, ma fajne oczy jak by cos bral

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zaglÂądnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALEÂŻNIONY od pokemonĂłw

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie Âżyje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Luk1313 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 31
Kontakt:
Wysłany: 15 Maj 10, 18:26   

Ja wybraÂłem Cyndaquil'a jest to mĂłj ulubiony starter z II generacji. Po za tym ma z nich najlepszÂą trzeciÂą forme :D

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.