POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: PokeMan
30 Maj 12, 07:23
Na temat areny ...
Autor Wiadomo¶æ
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wys³any: 28 Marzec 10, 21:16   

Cytat:
No bo naj³atwiej jest krytykowaæ, zamiast daæ jaki¶ pomys³.

Da³em
Gracz1
Gracz2
MG ocenia walkê
Gracz 1
Gracz 2
MG ocenia walkê itd.

To jest najlepszy niezawodny sposób.
 
     
Xillor 
Bug Catcher
Master of Disaster



Wiek: 31
Do³±czy³: 25 Sty 2010
Posty: 388
Sk±d: Sprzed monitora...
Wys³any: 28 Marzec 10, 21:46   

No widzisz, nie by³o tak trudno co nie? Ale ja bym zrobi³ tak:
Gracz1
Gracz2
MG
G2
G1
MG
G1
G2

I tak na zmianê :)
Wed³ug systemu, który ty napisa³e¶ Gracz2 móg³by poczuæ siê trochê oszukany.
Teraz ¿eby by³o ciekawiej to skrytykuj mój pomys³ i daj jaki¶ nowy xD
 
     
valen 
Gapa, gubi PokeBalle



Do³±czy³: 29 Wrz 2009
Posty: 210
Sk±d: Kanto
Wys³any: 29 Marzec 10, 15:03   

Cytat:
No widzisz, nie by³o tak trudno co nie? Ale ja bym zrobi³ tak:
Gracz1
Gracz2
MG
G2
G1
MG
G1
G2

I tak na zmianê :)
Wed³ug systemu, który ty napisa³e¶ Gracz2 móg³by poczuæ siê trochê oszukany.
Teraz ¿eby by³o ciekawiej to skrytykuj mój pomys³ i daj jaki¶ nowy xD


Ale tu ju¿ nie ma co krytykowaæ bo jest dobrze.

Sygnatura użytkownika
Nakarm moje jaja :prosi:

A ju¿ najbardziej to ciemnozielone z lewej.
 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wys³any: 29 Marzec 10, 15:42   

Cytat:
No widzisz, nie by³o tak trudno co nie? Ale ja bym zrobi³ tak:
Gracz1
Gracz2
MG
G2
G1
MG
G1
G2

W³a¶nie o to mi chodzi³o, co innego napisa³em, o czym innym my¶la³em.
Wiêc mo¿e niech jakim¶ admin czy co tam siê wypowie i chyba mo¿na zabawê zaczynaæ.
 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 30 Marzec 10, 12:41   

Bo MG i tak maj± ju¿ du¿o roboty, a walki musz± byæ na bie¿±co. A czasami mog³oby byæ tak, ¿e jedna walka trwa³aby kilka dni...

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wys³any: 30 Marzec 10, 18:11   

Cytat:
Bo MG i tak maj± ju¿ du¿o roboty, a walki musz± byæ na bie¿±co. A czasami mog³oby byæ tak, ¿e jedna walka trwa³aby kilka dni...

Jako¶ nie widzê ¿eby narzekali... przecie¿ wiedzieli ¿e je¶li chc± zostaæ MG musz± mieæ du¿o czasu. Walki i tak powinny trwaæ max 2 tyg, gdy¿ ka¿dy gracz powinien mieæ 24h na odpis +12 awaryjnie.
 
     
paqo 
Powoli siê wkrêca


Wiek: 35
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wys³any: 30 Marzec 10, 22:19   

No dobra, jesli chodzi o mnie, to podoba mi sie ten pomysl. Jak ju¿ bêdziecie mieli wszystko ustalone, to chyba wykorzystam stworzony przez Raika dzia³a Liga Collect, no mo¿e dodam tam parê dzia³ow.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wys³any: 31 Marzec 10, 14:07   

To proponuje by ka¿dy MG, dorzuci³ po 1 lub wiêcej propozycji aren z opisami najlepsze siê wybierze.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.