GlossyGem, teraz za bardzo zlewacie sie z wyroznionymi :<
BarcaFan, a exp zdobywany w walce to nie jest realistyczny sposob?
Sygnatura użytkownika
Cytat:
Drogie bravo!
Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
Barca, to nie musi byc takie wszysto super pro dokladne :P mniej wiecej mam to samo zdanie na ten temat co Glossy :P
Sygnatura użytkownika
Cytat:
Drogie bravo!
Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
Có¿, twoje wra¿enie jest dobre. EXP walce jest realistyczny.No dobra. Fajnie siê gawêdzi, ale idê w spokoju pomy¶leæ.
[ Dodano: 2009-09-22, 19:53 ]
Po d³ugich rozmy¶laniach, wpad³em na pomys³ podobny do twojego, Glossy. Gra nazywa siê Black Chaos (chyba ju¿ takie co¶ istnieje). Twoim starterem jest Dratini. Teraz fabu³a:
By³ sobie raz trener, który posiad³ wszystkie legendy. Zaprowadzi³ je do swojej posiad³o¶ci, gdzie siê z nimi bawi³, itd. Jednak Darkrai by³ inny (bez urazy dla fanów Darkraia za dlaszy ci±g fabu³y). Nie harocwa³, tylko rozmy¶la³ jak uciec, Wkoñcu wykorzysta³ Shadow Force Giratiny i uwolni³ wszytskich pobratymców. Dodatkowo przla³ w nich swe czyste z³o. Twoim zadaniem jest odnale¼æ zara¿one legendy w ich naturalnym ¶rodowisku. Pokonuj góry, pagórki, rzeki, jeziora, zawaliska, jaskinie, lasy i równiny, aby odnale¼æ legendy i nie doprowadziæ do zag³ady ca³ego ¶waita. Na sam koniec zmierz siê z Darkariem u¿ywaj±c swojego Dratini (lub jego ewolucji) i pokonaj go sk±puj±c sie w blasku chwa³y i ratuj±c nasz ¶wiat. Ale uwa¿aj. Mo¿esz mieæ przy sobie tylko 2 Pokemony, a ka¿dy z nich zna tylko 2 ataki max.! £ap Pokemony i chowaj je do Boxów lub oddawaj na trening, by stawa³y siê silniejsze. Zapomnia³em. Do swojego Dratini dostajesz 12 przedmiotów o nazwie Mystic Rock, który na 1 walkê zwiêksza liczbê ataków do 4. Wtedy sam mo¿ez je wybraæ.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
POKECOLLECT FOREVER!
Ostatnio zmieniony przez Nenloth 22 Wrzesieñ 09, 21:15, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
No w³a¶nie na takiej samej zasadzie jak u ciebie. A potem zorbimy sobie turniej. Ka¿demu przydzielê jedn± z legend i bêdzie super mega walka.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
* Ka¿dy, który chce zacz±æ przygodê z naszym PBFem, musi wybraæ swojego Mistrza Gra (tzw. MG), przeczytaæ o nim kilka s³ów, które s± zawarte w temacie, w jego dziale.
* Temat tworzymy w dziale zapisy, uwzglêdniamy tam nasz wiek, imiê, starter inne informacje, które wymaga MG. (oczywi¶cie informacje mog± byæ wymy¶lone)
* Twój starter NIE MO¯E byæ drugim stadium ewolucji Pokemona, tylko jedynie formy "pierwsze". Jednak¿e nie mo¿esz wybraæ ¿adnego LEGENDARNEGO POKEMONA oraz POKEMONÓW RODZAJÓW RZADKICH o¿ywianych ze Skamielin.
* Po zapisaniu wybrany MG, wci±gu max. 48 godzin od z³o¿enia zapisu, utworzy Ci grê.
* Za popêdzanie MG o odpisywanie itd. grozi ostrze¿enie.
* Nie namawiaj MG na gg lub na PW by co¶ Ci da³, zrobi³ itd. wszystko mo¿e byæ przechwycone! (zgodne z sieciaki.pl )
* Nie pisz zdañ typu "Pikachu, u¿yj tackle!", tylko obmy¶laj w³asn± "technikê" i pisz zadania ROZWINIÊTE.
* Je¶li zapisa³e¶ siê do jakiego¶ MG i Ci siê on "nie podoba", mo¿esz przepisaæ siê w ka¿dej chwili, je¶li twój nowy MG zechce Ciê przyj±æ.
* Mo¿na posiadaæ grê tylko u jednego mistrza.
Regulamin dla MG (Mistrzów Gry)
Wszelakie propozycje bycia MG proszê sk³adaæ na gg:13386415
* Zg³aszaj±c siê jako MG, pamiêtaj, ¿e musisz sporo czasu po¶wiêcaæ na odpisywanie w grach (to nie znaczy, ¿e musisz siedzieæ 24H na forum, musisz pisaæ w grach min. 10 postów na tydzieñ, jednak uwa¿asz siê za dobrego MG, winiene¶ odpisywaæ jak najczê¶ciej).
* Ka¿dy gracz Zaczyna od dowolnej krainy.
* Mo¿esz daæ na pocz±tku graczy maksymalnie 5 pokeballi i 600$ (oraz Pokedex i Poketch).
* Na utworzenie gry masz max. 72 godziny od zaakceptowania zapisu gracza.
Oto poprawiona przeze mnie wersja regulaminu.
Ostatnio zmieniony przez p4key 27 Wrzesieñ 09, 12:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
o zapisaniu wybrany MG, wci±gu max. 48 godzin od z³o¿enia zapisu, utworzy Ci grê.
Jest szko³a, daj chocia¿ 72 ;P
Cytat:
* Na utworzenie gry masz max. 48 godzin od z³o¿enia zapisu gracza.
Chyba od zaakceptowania gracza, a nie od zapisu.
Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.
PPS: By³em redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzieñ 2010 - styczeñ 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowa³em popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. by³em Pomocnikiem (dzia³y o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowa³em stronê Pokemons, któr± opu¶ci³em 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesiêcznymi) jestem adminem.
Biorê sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie siê na potêgê. Widocznie to dzia³a, skoro s± potêg±. ¦wiêta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji
Linki podane w sygnaturce, s³u¿± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.