POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: PokeMan
25 Maj 12, 05:48
16-letni Rayan chce zrobiæ karierê ze swoim Electrikem
Autor Wiadomo¶æ
James18 
Powoli siê wkrêca
James18


Wiek: 29
Do³±czy³: 15 Lis 2009
Posty: 839
Sk±d: z Be³chatowa
Kontakt:
Wys³any: 21 Kwiecieñ 10, 16:35   


Electrike bardzo siê stara³ zaatakowaæ Shock Wave, ale ci±gle co¶ mu nie wychodzi³o. Widocznie mia³ jeszcze za ma³o do¶wiadczenia, aby móc u¿yæ silniejszego elektrycznego ruchu, jakim z pewno¶ci± jest Shock Wave. Spoink szybko wykorzysta³ nieporadno¶æ twojego podopiecznego i ju¿ po chwili zaatakowa³ mocnym Psywave. Electrike nie zd±¿y³ jednak unikn±æ tego ruchu i zosta³ zraniony, jednak nie na tyle, ¿eby nie móc walczyæ. W oczach twojego Pokemona widaæ by³o determinacjê i wolê walki. Zaatakowa³ Fal± Parali¿u i Spoink dosta³. By³ ju¿ na skraju wyczerpaniu, dlatego zwyk³e, pojedyncze Uderzenia pos³a³y go "na deski". Spoink nie mia³ wiêcej si³ i zemdla³, a wyrzucony przez Ciebie PokeBall polecia³ z gracj± wprost na Poke-¶winkê. Poke-kulka "wch³onê³a" Spoinka do ¶rodka po czym zaczê³a powoli kiwaæ siê na boki. Po kilku nerwowych chwilach PokeBall ze Spoinkiem umilk³ i przesta³ siê ko³ysaæ. Spoink by³ twój, a Electrike zyska³ nowy lvl.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 21 Kwiecieñ 10, 16:59   


A dok³adny exp? v_V

- Brawo malutki! Genialna strategia, musimy nieco poæwiczyæ wy³adowania elektryczne, bo z tym idzie nieco gorzej. No nic... ale to chyba tyle na dzi¶, musisz byæ wypoczêty na koncert. Jutro znowu powalczymy, obiecujê. - Mówiê do poksa, podnosz±c ball ze Spoinkiem. Oddalam siê nieco, ¿eby ju¿ nie by³o bitki. Co za du¿o to niezdrowo. Zak³adam gitarê na ramiê, po czym idê w stronê Oldale. Po drodze wypuszczam Spoinka, skanujê, potem znowu wsadzam go do balla. Nie ma a¿ tak dobrze.
- Electrike, gotowy na nastêpny wystêp? Obiecane ma ludno¶æ. - Pytam pieska, po czym idê w obiecane miejsce. Gdy dojdê, rozstawiam sprzêt, czekaj±c na publikê (pewnie nikt nie przyjdzie).
- Jak siê spiszesz, dostaniesz podwójny deser. Nie ganiaj z puszk±, fajniej jak na w³osy rzuc± brzêczaki.
 
     
James18 
Powoli siê wkrêca
James18


Wiek: 29
Do³±czy³: 15 Lis 2009
Posty: 839
Sk±d: z Be³chatowa
Kontakt:
Wys³any: 23 Kwiecieñ 10, 07:42   


1 lvl i 14%


Electrike szed³ z tob± co jaki¶ czas spogl±daj±c na pozosta³e Pokemony, które zosta³y na drodze. Jednak¿e drepta³ obok Ciebie i s³ucha³ twoich s³ów. Potem oddali³ siê trochê od Ciebie jakby siê obrazi³, lecz po chwili wróci³ z min± winowajcy i przytuli³ siê do twojej nogi. Kiedy wypu¶ci³e¶ Spoinka twój elektryczny Pokemon przywita³ siê z ¶wink±. PokeDex zacz±³ skanowaæ Spoinka, ale po kilku chwilach wy³±czy³ siê, jakby wyczerpa³y mu siê baterie. Kiedy ju¿ dotarli¶cie na wskazane kilka godzin wcze¶niej miejsce, Electrike zacz±³ cicho przygrywaæ na swojej gitarze. Potem stopniowo robi³, to g³o¶niej. Nie minê³o 10 minut, a zebra³a siê ca³kiem spora publika. Electrike siê spisa³. Ty dokoñczy³e¶ rozk³adanie sprzêtu i po chwili by³e¶ gotów do gry z twoim Pokemonem. Co ciekawe, w¶ród publiczno¶ci zobaczy³e¶ twoich rodziców, chc±cych obejrzeæ twój wystêp.


Sorki, ¿e tak rzadko odpisujê, ale mam trochê ma³o czasu. Teraz bêdê siê stara³ odpisywaæ codziennie.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 23 Kwiecieñ 10, 19:49   


O matko... RODZICE?!
Nie no, masakra. Macham ku nim g³ow± z gigantyczn± pro¶b± o zachowanie ciszy. Jak mi co¶ tu nie na miejscu paln± to kicha... Koniec kariery, koniec fanek, koniec ¿³opania kasy, koniec sponsorów, koniec fanów, koniec koncertów... Chocia¿ w sumie to dopiero przed nami.
- Piesku, dajmy czadu! Jak zwykle zreszt±. Ten kawa³ek na pewno znasz i lubisz, stawiam dychê. - Mówiê krótko do Electrika z nadziej±, ¿e skapnie o co mi chodzi. Rodzice, plis ¿eby milczeli... Dobra, czas graæ.
- OA na wizji! Jedziem.
"There's a place off Ocean Avenue
Where I used to sit and talk with you
We were both 16 and it felt so right
Sleeping all day, staying up all night
Staying up all night

There's a place on the corner of Cherry Street
We would walk on the beach in our bare feet
We were both 18 and it felt so right
Sleeping all day, staying up all night
Staying up all night

If I could find you now things would get better
We could leave this town and run forever
Let your waves crash down on me and take me away away AWAY!"

Po skoñczonym arcydziele czekam na gwizdy. Mam dziwne przeczucie, ¿e to bêdzie totalna klapa... ¯eby tylko nag³o¶nienie nie siad³o ._.
Gdyby jednak by³y oklaski, szybko kontrolujê sytuacjê. Za chwilê zagram co¶ znowu. Musi siê udaæ!
 
     
James18 
Powoli siê wkrêca
James18


Wiek: 29
Do³±czy³: 15 Lis 2009
Posty: 839
Sk±d: z Be³chatowa
Kontakt:
Wys³any: 24 Kwiecieñ 10, 09:47   


Electrike bardzo zadowolony z wyboru piosenki zacz±³ fachowo wywijaæ gitar± na prawo i lewo. Nastêpnie zacz±³ ostrym brzmieniem, chc±c aby¶ siê równie¿ w³±czy³ do gry. Twoi rodzice przez pewn± cze¶æ wystêpu milczeli, ale pod koniec musia³o im siê co¶ wyrwaæ. "Dalej synu, poka¿ co umiesz" - wyrwa³o siê twojej mamie, która szybko obla³a siê czerwieni± widz±c spojrzenia skierowane prosto na ni±. Twój ojciec odsun±³ siê jakby nie zna³ twojej matki. Kiedy fani zd±¿yli siê "nacieszyæ" widokiem twojej mamy odwrócili siê w wasz± stronê i zaczêli klaskaæ. Electrike ca³kiem dobrze to znosi³, a potem spojrza³ na Ciebie czekaj±c na to co bêdziecie teraz graæ i ¶piewaæ. By³ ¿±dny dobrej muzyki i mocnego brzmienia.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 24 Kwiecieñ 10, 11:56   


Cholera... Próbujê patrzeæ na mamê wzrokiem wê¿a gotuj±cego siê do ataku na ma³ego Rattatê na znak, ¿e to nie by³o inteligentne. Image'a psuæ nie mo¿na....
- Piesku, co¶ ostrego? No to zacznijmy s³abo, potem rozkrêcimy scenê. ¦wiat³± i D¼wiêki! - Mówiê do Electrika, nastêpnie chwytam gitarê lekko zaczynaj±c przygrywkê. Cichutko, potem ¼wiêk przejdzie na wy¿sze sfery. Jedziem!
"Hello you
How was the rest?
You made it through
But never the less
I got you, out on a wire
You be love and I’ll be a liar
Tell it all and fill up the air
But make it loud ‘cause nobody’s there
Nobody’s there
Nobody's there (yeah)

Stop, turn, take a look around
At all the lights and sounds
Let ‘em bring you in
Slow, burn, let it all fade out
And pull the curtain down
I Wonder where you've been"

Po tym kawa³ku czekam na gwizdy (b±d¼ oklaski), k³aniam siê. Czekam ponownie na reakcjê. Gdy bêdzie dosyæ pozytywna, gram fina³ow± nutkê.
"Left the ground
In black and white
And when the plane went down
The colors all around
I know by now
The margin's slight
And still I can't get out, she's all I think about, can't let her go
It's who you know


We came down to watch the world walk by
And all she found was trouble in my eyes
From the sky she pulled me down tonight
Let her go
Let her go"

Tak jest, trzeba podgrzaæ atmosferê. K³aniam siê, ostatni raz jadê po strunach gitary. Próbujê przybiæ pi±tkê wspólnikowi, fajrant. ¯eby nikt nie gwizda³...
 
     
James18 
Powoli siê wkrêca
James18


Wiek: 29
Do³±czy³: 15 Lis 2009
Posty: 839
Sk±d: z Be³chatowa
Kontakt:
Wys³any: 26 Kwiecieñ 10, 08:42   


Twoja mama skarcona twoim wzrokiem umilk³a i tylko cicho klaska³a w rytm pozosta³ych ludzi zebranych na twoim wystêpie. Electrike wczu³ siê w piosenkê i niczym zawodowiec podrygiwa³ na scenie. Ludzie zaczêli wiwatowaæ, a kiedy twój Pokemon to us³ysza³ zacz±³ graæ "fina³ow± nutkê" - jak j± nazwa³e¶. Potem ty siê do³±czy³e¶, a kiedy skoñczyli¶cie graæ, uk³onili¶cie siê i czekali¶cie. Przez chwilê panowa³a niezrêczna cisza, ale kiedy ludzie zrozumieli, ¿e to ju¿ koniec twojego wystêpu natychmiast zaczêli klaskaæ, krzyczeæ i tym podobne rzeczy, godne pozytywnej uwagi dla muzyka. Electrike wci±¿ siê k³ania³ - widocznie lubi³, kiedy zbiera³ siê t³um i wiwatowa³ na wasz± cze¶æ. Potem twoja mama wbieg³a na scenê i przytuli³a Ciê, a potem zaczê³a cmokaæ, co wywo³a³o salwê ¶miechu w¶ród publiczno¶ci zebranej na drodze.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 26 Kwiecieñ 10, 16:00   


Cholera, musia³o siê co¶ spieprzyæ. No po prostu musia³o, no........ Cholera, trzeba spieprzaæ. Nie bêdzie nikt tu mi siê ¶mia³ w twarz. A jak bêdzie, kulturalnie b±d¼ nie mu podziêkujê... Zwijam sprzêt, szybko idê do centrum Pokemon. Zostawiam tam poksy, czekam siostra Joy je wyleczy. Szczególnie Spoinka, on jest bardziej padniêty. Do tego kierujê siê w kierunku Pokemartu (a mas³o jest mas³em). Kupujê dwa Antidoty, przegl±dam generalnie cennik. Co¶ tu musi byæ ciekawego, czego normalnie niema. Gameboy Color, albo jakie¶ TMki by siê przyda³y. Albo berry od zbieraczy...
Po zakupach szukam centrum naprawy, albo zegarmistrza. Kupujê bateryjkê do Pokedexa (CR1616, nie?), naprawiam dziada. Gdyby siê okaza³o ¿e nie jestem w stanie tego zrobiæ sam, kierujê t± pro¶bê do majstra wachluj±c go banknotem studolarowym.
No tak... gdy siê naprawi, skanujê Spoinka. A tak w sumie to przyda siê trening... Szukam jakiej¶ tablicy og³oszeñ, mo¿e jest jaki¶ turniej, albo co¶... W przeciwnym razie powoli kierujê siê na Drogê 102.
 
     
James18 
Powoli siê wkrêca
James18


Wiek: 29
Do³±czy³: 15 Lis 2009
Posty: 839
Sk±d: z Be³chatowa
Kontakt:
Wys³any: 27 Kwiecieñ 10, 13:09   


Uda³o Ci siê ulotniæ z miejsca upokorzenia/zbrodni przy a zmianê, oklaskach i chichotach. Twoi rodzice te¿ gdzie¶ wsi±kli, nie by³o ich nigdzie widaæ. Nie zrazi³o Ciê, to i spokojnym krokiem wszed³e¶ do Centrum Pokemon. Na szczê¶cie o tej porze nie by³o du¿ego ruchu, a szczerze nie by³o go wcale. Ludzie o tej porze, albo walczyli, albo robili wiele innych rzeczy godnych pochwa³y przez trenerów. Siostra Joy mi³ym i ciep³ym g³osem powiedzia³a, ¿e Pokemony zostan± uzdrowione za oko³o 10 minut. Wychodzisz z Centrum i widzisz PokeMart. Wchodzisz i szukasz cennika, który po znalezieniu wygl±da tak:
Cytat:
CENNIK POKE MART
Pokeball 200$*
Potion 300$
Antidote 100$
Paralyz Heal 100$
Gameboy Color 800$
MP 4 600$
TM'ów brak
berry brak
*Przy zakupie 10 PokeBalli Premier Ball gratis


Zakupi³e¶ potrzebne Ci produkty, a wiêc 2 Antiodte p³ac±c 200$. Sprzedawca poda³ Ci produkty, a ty jeszcze chwilê przyjrza³e¶ siê cennikowi. Wyszed³e¶ z Marketu pod±¿aj±c wzrokiem za chatk± w której mo¿na by naprawiæ twój sprzêt. Niestety nic nie zobaczy³e¶, za to przy wyj¶ciu na Route 102 by³a tablica og³oszeñ, na której m.in. znajdowa³o siê og³oszenie o taniej naprawie PokeDexów i tym podobnych sprzêtów, za op³at± 150$ w Petalburg City. Poza tym og³oszeniem by³y inne drobne, zachêcaj±ce do zakupu ró¿nych przedmiotów.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 27 Kwiecieñ 10, 13:17   


WHUT?! MPCZWÓRA?!
No nie, taka okazja... Wracam krokiem maratoñczyka do sklepu, kupujê ów sprzêt. Przyda siê, na stówkê.
Co¶ jeszcze? A, bateria... No nic, trzeba bêdzie i¶æ do Petalburga. Problem, bo lud mo¿e chcieæ walczyæ... Dobra, jako¶tam sobie poradzê.
- Electrike, chyba trzeba i¶æ naprzód. Proponujê genialnie szybkie tempo, musimy zd±¿yæ przed zamkniêciem xD . - Mówiê do pieska, w³±czaj±c laptopa na Google mapach. Musimy jako¶ odnale¼æ pozycjê, bo Pokenava chyba nima... Przy okazji wbijam na wyszukiwarkê, ¶ci±gam ka¿dy mo¿liwy utwór Yellowcarda na mój mistrzowski, ¶wie¿o kupiony sprzêt. Wk³adam s³uchawy do uszu, ruszam naprzód. Piesek niech wraca do balla, mam przeczucie ¿e lepiej dla niego ¿eby tam siedzia³.
No tak, trzeba jako¶ tutaj siê pozbieraæ... Najkrótsza droga, nie wiem gdzie. Najlepiej i¶æ chwilê odpocz±æ przy stawie. Idê w kierunku narastaj±cego stopnia wilgoci, wypuszczam ekipê. Chwilê tam trzeba przysi±¶æ. Przy okazji przeliczam dok³adny stan portfela.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.