¦wietny pomys³ nie mogê siê doczekaæ kiedy skopiê wam zadki
Widzê wyzwanie chyba za³o¿ê grê :P
Koniec offtopu
To mo¿e niech siê wypowie Vabigoon jeszcze? Moim zdaniem wszystko przes±dzone. Mo¿e zrobiæ spis aren je¶li chcecie. Zosta³a tylko nazwa takiego miejsca do przedyskutowania ja jestem za Koloseum lub Arena walk.
Koloseum brzmi ¶wietnie, bêdziemy bardziej oryginalni i ogólnie fajnie. Mam pomys³ na kilka aren:
Elektryczna:
Trenerzy stoj± na platformach zawieszonych nad aren± wiêc obserwuj± walkê z góry. Ca³a arena jest kwadratem o bokach 20m na 20m podzielonym na mniejsze, metrowe kwadraty. Te mniejsze kwadraty w losowych momentach za¶wiecaj± siê, wtedy je¶li na nim stoisz (a raczej twój pokemon) to masz 2-3 sekundy na ucieczkê, potem porazi ciê pr±d o losowym napiêciu (mo¿e byæ 1 wolt a mo¿e 300).
Senna:
Znajduje siê w innym wymiarze, trenerzy widz± swoje pokemony przez specjalne ekrany. Tam nie ma czego¶ takiego jak odleg³o¶ci lub jedynie trzy wymiary, mo¿esz staæ od kogo¶ 30 metrów a móc dotkn±æ go bez wyci±gania rêki, ataki dzia³aj± tutaj inaczej ni¿ w realnym ¶wiecie. Nie ma tu te¿ zbytnich ograniczeñ do wielko¶ci, nagle mo¿e siê okazaæ ¿e Caterpie jest wiêkszy ni¿ Snorlax. Najwa¿niejsze to zapanowaæ nad tymi zmianami, wtedy zostaje siê szefem tej walki . (Tutaj postawi³em na takie Sciene Fiction i inne bzdety, pewnie siê nie przyjmie ale fajnie siê wymy¶la³o)
Elektryczna:
Trenerzy stoj± na platformach zawieszonych nad aren± wiêc obserwuj± walkê z góry. Ca³a arena jest kwadratem o bokach 20m na 20m podzielonym na mniejsze, metrowe kwadraty. Te mniejsze kwadraty w losowych momentach za¶wiecaj± siê, wtedy je¶li na nim stoisz (a raczej twój pokemon) to masz 2-3 sekundy na ucieczkê, potem porazi ciê pr±d o losowym napiêciu (mo¿e byæ 1 wolt a mo¿e 300).
Te ra¿±ce pr±dem kwadraty przpyominaj± mi ostatni± walkê w Risenie (tam by³o podobnie).
Cytat:
Senna:
Znajduje siê w innym wymiarze, trenerzy widz± swoje pokemony przez specjalne ekrany. Tam nie ma czego¶ takiego jak odleg³o¶ci lub jedynie trzy wymiary, mo¿esz staæ od kogo¶ 30 metrów a móc dotkn±æ go bez wyci±gania rêki, ataki dzia³aj± tutaj inaczej ni¿ w realnym ¶wiecie. Nie ma tu te¿ zbytnich ograniczeñ do wielko¶ci, nagle mo¿e siê okazaæ ¿e Caterpie jest wiêkszy ni¿ Snorlax. Najwa¿niejsze to zapanowaæ nad tymi zmianami, wtedy zostaje siê szefem tej walki . (Tutaj postawi³em na takie Sciene
To nie jest taki g³upi pomys³. Ju¿ sobie wyobra¿am walkê Caterpie vs Dragonite, w której Caterpie jest kilka razy wiêkszy od swojego przeciwnika.
Ogólnie mówi±c to jest fajny pomys³, ale trzeba by zrobiæ kogo¶ sêdzi±, bo gracze chyba sami nie bêd± kszta³towaæ swojego otoczenia. Ja bym proponowa³ ustaliæ jaki¶ system wed³ug którego pisane by by³y posty, np:
1. MG pisze o tym kto walczy, na jakich warunkach i na jakiej arenie.
2. Gracz nr 1 pisze swoj± taktykê.
3. MG pisze czy ataki G1 uda³y siê i co siê dzieje na arenie.
4. G2 pisze swoj± taktykê.
5. MG pisze czy ataki G2 uda³y siê i co siê dzieje na arenie.
6. G1 pisze...
I tak dalej, chyba rozumiecie o co mi chodzi.
1. MG pisze o tym kto walczy, na jakich warunkach i na jakiej arenie.
2. Gracz nr 1 pisze swoj± taktykê.
3. MG pisze czy ataki G1 uda³y siê i co siê dzieje na arenie.
4. G2 pisze swoj± taktykê.
5. MG pisze czy ataki G2 uda³y siê i co siê dzieje na arenie.
6. G1 pisze...
I tak dalej, chyba rozumiecie o co mi chodz
Pomys³ jest bezsensu, kombinacje s± bezsensu. Przecie¿ przypu¶æmy G1 rozkaza³ zaatakowaæ, mg uznaje ¿e atak trafi³, a gracz numer 2 oczywi¶cie nie ma szans na rozkazanie pokemonowi jaki¶ stosownych taktyk defensywnych. Walki sta³by siê nudne.
Zawsze pokemon przeciwnika dostawa³by, bo sta³by jak s³up i nie wiedzia³ co robiæ...
Modyfikacja powinna byc taka, ¿e gracze atakuj±, a potem MG okre¶la czy atak trafil, ile zabra³ HP i czy s± jakie¶ specjalne efekty (mo¿na zrobiæ tak± arenê).
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Modyfikacja powinna byc taka, ¿e gracze atakuj±, a potem MG okre¶la czy atak trafil, ile zabra³ HP i czy s± jakie¶ specjalne efekty (mo¿na zrobiæ tak± arenê).
A po co kombinowaæ to powinno byæ jak na Xipogu (sorry za przyk³ad tylko to mi na my¶l przychodzi). Tam walki s± ¶wietnie prowadzone.
Sry ¿e siê wypowiadam tu, ale:
Co wy na to ¿eby zatrudniæ nowego MG, w³a¶nie od pojedynków? Do tego nabór przyci±gn±³ by kolejne ilo¶ci userów!
Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,
Pomys³ jest bezsensu, kombinacje s± bezsensu. Przecie¿ przypu¶æmy G1 rozkaza³ zaatakowaæ, mg uznaje ¿e atak trafi³, a gracz numer 2 oczywi¶cie nie ma szans na rozkazanie pokemonowi jaki¶ stosownych taktyk defensywnych. Walki sta³by siê nudne.
Zawsze pokemon przeciwnika dostawa³by, bo sta³by jak s³up i nie wiedzia³ co robiæ...
No bo naj³atwiej jest krytykowaæ, zamiast daæ jaki¶ pomys³.
plutonio napisa³/a:
A po co kombinowaæ to powinno byæ jak na Xipogu (sorry za przyk³ad tylko to mi na my¶l przychodzi). Tam walki s± ¶wietnie prowadzone.
Wiesz ja tam nie wiem jak jest na Xipogu, bo nie mam tam konta wiêc zamiast pisaæ, ¿e tak by³o by lepiej wyja¶nij trochê.
Maron napisa³/a:
Co wy na to ¿eby zatrudniæ nowego MG, w³a¶nie od pojedynków? Do tego nabór przyci±gn±³ by kolejne ilo¶ci userów!
Nie s±dzê ¿eby to mia³o jaki¶ wiêkszy sens, ale nowi userzy s± zawsze mile widziani.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.