No to tak: przysz³em sobie kiedy¶ jak by³em ma³y... ble, ble, ble... i zobaczy³em tak± fajn± stronê - PokeSerwis... ble, ble, ble... zamknêli go ... by³a ¿a³oba... ble, ble, ble... pod koñcem 2011 (chyba w pa¼dzierniku) przyby³em na PV... pocz±tkowo tylko obserwowa³em, ale po pewnym czasie zarejestrowa³em siê tam... ble, ble, ble... po pewnym czasie zacz±³em szukaæ czego¶ nowego... znalaz³em - Forum Revival (pró¿niê, bo nic tam nie by³o - aktualnego), znalaz³em Collecta, teraz siedzê tu i na PVF...
A! W³a¶nie wymêczy³em najd³u¿szego swojego posta, ale skoro twój temat to teraz Ty opowiadaj
Przygoda zaczê³a siê od Gatheringa (czarne forum D4rky'ego) - grywa³o siê tam w pbf'y i pisa³o nooboskie fan ficki
nastêpnie odkry³em forum pokemon valhalli (2005) i w tym okresie wypaczonego dojrzewania du¿o udziela³em siê na temat artów pokemon oraz dziêki go¶ciowi z kurczakiem i paroma tysi±cami w nicku zainteresowa³em siê Ogólnymi artami pokemon, uwzglêdniaj±c w nich AGNPH jak ¼ród³o najlepszych prac =3 (teraz ju¿ nikt nie wie, co to nawet jest AGNPH)
Nastêpnie by³ Gathering 2 (d4rky broni siê na scenie - podej¶cie 2-gie), jednak jak dobrze pamiêtam, by³y to czasy zamkniêcia pokerulza i samo forum ledwo siê trzyma³o (by³a migracja na MCX'a itp...)
Dalej by³ IoG (Island Of Glory) oraz tamtejszy pbf Gildia Wysp - poszpera³em tam przez chwilkê
Jako¶ tak sie z³o¿y³o, ze by³em tez na xipogu - i tam zosta³em najd³u¿ej. Jednak co dobre, szybko siê koñczy i po sprzeczkach z lud¼mi tam bêd±cymi wskoczy³em na konia i ruszy³em na UT (Ultimate Teams) gdzie pisa³em jeszcze wiêcej noobowskich fan ficków i jeszcze wiêcej udziela³em siê na temat artów pokemon
Nastêpnie wystartowa³o nowe PV i jego forum, PVF (gdzie ja by³em adminem przez dos³ownie 48 godzin ) i jako¶ tak zosta³em tam na d³u¿ej |3
W swojej podró¿y nie wspomnia³em o poplu i pokerang, ale to dlatego, bo to by³y krótkie przygody |DDDDD
gwach, i tak nie bêdzie ci siê chcia³o tego czytaæ - po prostu jestem tu ju¿ dosyæ d³ugo |D
Ostatnio zmieniony przez 4xI 19 Czerwiec 12, 11:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.