POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Vaaaaap~<3
Autor Wiadomo¶æ
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 10:37   

hej =D

ja cie znam z forum darka, czy¿ nie? xD
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 10:48   

Tak. Gdzie to ja nie by³em

 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 11:19   

opowiadaj xD
Temat s³u¿ do nabjania - i w sumie nalezy do mnie, wiêc wal xD
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 11:25   

No to tak: przysz³em sobie kiedy¶ jak by³em ma³y... ble, ble, ble... i zobaczy³em tak± fajn± stronê - PokeSerwis... ble, ble, ble... zamknêli go :( ... by³a ¿a³oba... ble, ble, ble... pod koñcem 2011 (chyba w pa¼dzierniku) przyby³em na PV... pocz±tkowo tylko obserwowa³em, ale po pewnym czasie zarejestrowa³em siê tam... ble, ble, ble... po pewnym czasie zacz±³em szukaæ czego¶ nowego... znalaz³em - Forum Revival (pró¿niê, bo nic tam nie by³o - aktualnego), znalaz³em Collecta, teraz siedzê tu i na PVF...
A! W³a¶nie wymêczy³em najd³u¿szego swojego posta, ale skoro twój temat to teraz Ty opowiadaj xD

 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 11:38   

Przygoda zaczê³a siê od Gatheringa (czarne forum D4rky'ego) - grywa³o siê tam w pbf'y i pisa³o nooboskie fan ficki

nastêpnie odkry³em forum pokemon valhalli (2005) i w tym okresie wypaczonego dojrzewania du¿o udziela³em siê na temat artów pokemon oraz dziêki go¶ciowi z kurczakiem i paroma tysi±cami w nicku zainteresowa³em siê Ogólnymi artami pokemon, uwzglêdniaj±c w nich AGNPH jak ¼ród³o najlepszych prac =3 (teraz ju¿ nikt nie wie, co to nawet jest AGNPH)

Nastêpnie by³ Gathering 2 (d4rky broni siê na scenie - podej¶cie 2-gie), jednak jak dobrze pamiêtam, by³y to czasy zamkniêcia pokerulza i samo forum ledwo siê trzyma³o (by³a migracja na MCX'a itp...)

Dalej by³ IoG (Island Of Glory) oraz tamtejszy pbf Gildia Wysp - poszpera³em tam przez chwilkê

Jako¶ tak sie z³o¿y³o, ze by³em tez na xipogu - i tam zosta³em najd³u¿ej. Jednak co dobre, szybko siê koñczy i po sprzeczkach z lud¼mi tam bêd±cymi wskoczy³em na konia i ruszy³em na UT (Ultimate Teams) gdzie pisa³em jeszcze wiêcej noobowskich fan ficków i jeszcze wiêcej udziela³em siê na temat artów pokemon

Nastêpnie wystartowa³o nowe PV i jego forum, PVF (gdzie ja by³em adminem przez dos³ownie 48 godzin xD ) i jako¶ tak zosta³em tam na d³u¿ej |3



W swojej podró¿y nie wspomnia³em o poplu i pokerang, ale to dlatego, bo to by³y krótkie przygody |DDDDD



gwach, i tak nie bêdzie ci siê chcia³o tego czytaæ - po prostu jestem tu ju¿ dosyæ d³ugo |D
Ostatnio zmieniony przez 4xI 19 Czerwiec 12, 11:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 12:28   

Przeczyta³em (i to kilka razy) i jestem sk³onny w to uwierzyæ :D

 
     
Poxer 
Nosi czapkê Asha
co ja tu robiê



Wiek: 28
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wys³any: 19 Czerwiec 12, 14:48   

O³ maj gad, gdzie ty tyle by³e¶?
 
     
Kapuczino 
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 37
Wys³any: 1 Grudzieñ 12, 20:21   

Vap, tutaj masz najlepszego avka ze wszystkich, które dotychczas mia³e¶ xP
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 1 Grudzieñ 12, 20:37   

Kapuczino napisa³/a:
Vap, tutaj masz najlepszego avka ze wszystkich, które dotychczas mia³e¶ xP


Zgadujê, ¿e w³asnorêcznie robiony : P

 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 2 Grudzieñ 12, 18:44   

lista top tier avatarów vapka na forach:

GOD TIER
- Revival


Good TIER

- PVF

- PC

- UT (kiedy¶)



2cute4you TIER

- last.fm

- DeviantArt


FAIL CROP TIER:

- GG
- Skype

WTF TIER
- Facebook

¿aden avatar nie jest moim tworem, zaznaczam xDDDDDDD
Ostatnio zmieniony przez 4xI 2 Grudzieñ 12, 18:52, w ca³o¶ci zmieniany 4 razy  
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.