POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś/coś?
Autor Wiadomość
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Luty 17, 21:19   Ktoś/coś?

Gra wyszła. Minęło trochę czasu. Wszyscy posiadacze LiczbapierwszaDSa zdążyli już pewnie ją przejść. Ci bardziej chętni zdążyli pewnie zebrać cały Dex a i pewnie jakiś skład złożyć.

I na tym skończyłem grę. Battle Tree byłoby fajne gdybym nie dostał tego samego w dwóch ostatnich grach. Lub gdyby wsadziliby tam więcej legendarnych trenerów. A może wtedy gdyby Red i Green nie byli zablokowani co do pochwycenia ich i użycia w doublowych walkach jako partnerzy.Nie wiem. Po prostu czuję że w tej grze nie mam już co robić. Kwestia że dex zebrałem cały w poprzednich grach i teraz czekam na wypłatę coby zacząć się bawić w live-dex lub przenoszenie stworków.
Fakt że większość monów nowej generacji to defensywne ścierwo też niezbyt mi leży. Wolne walkii modlenie się na krytyk/by przeciwnik nie użył Recovera bolał. Mam nadzieję że teraz z Bankiem to się trochę zmienił aczkolwiek ja jeszcze trochu poczekam na sprawdzenie tegoż.

A żeby nie było że tylko marudzę na tą grę. Ma też jakieś zalety. Skulle jako parodia ostatnich megapoważnych zespołów jest spoko. Fabuła może nie jakaś porywająca ale lepsza od poprzednich. Gra wciąż chrupie podczas doubli(mam N3DSa XL) ale rzadziej zdarza się podczas zwykłych singielkowych walk.
Zdarzają się fajne mony, są i kiepściejsze. Jak w każdej genie. Kocham Lurantisa.

Multi jest niby jakieś nowe, jakieś fajne opcje no ale kurde. Bieganie za ludkami i sprawdzanie czy gadają po francusku/hiszpańsku/japońsku/chińskoprostyn/chińskożłożonym/jakimkolwiek innym nudzi. Misje globalne to spoko pomysł, szkoda że dotąd żadna się nie powiodła.

Jakbym był poważnym człowiekiem i miał zrecenzować grę to bym to pewnie zrobił inaczej. Na końcu recenzji pojawiłaby się ocena. Cóż. 6/10. Chętnie bym wrócił do OR/ASów ale lubię w poki grać mając najnowsze ataki/wszystko inne do dyspozycji.
Ah. No i ten. Jakby kto chciał się wymienić/powalczyć to dajcie znać.

#pierwszy

Sygnatura użytkownika
 
     
Marcingollub 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 27 Luty 17, 18:18   

Ja oceniam na 8/10
szkoda że pod koniec gry łapiesz najlepsze pokemony, które nie są do niczego potrzebne bo koniec gry. Wcześniej grałem tylko w Pokemon RED więc przepaść była dość spora. Nie wiem tylko jak się jajka tworzy, aby wykluć nowe pokemony :)

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.