POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
daru to kupa
Autor Wiadomość
Asmod 
Pewnie nie zna PokeMana
Emuluje dzień i noc!



Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 13 Grudzień 15, 09:16   

Arsen23 napisał/a:
No szczególnie z Asmoda:)

Kurcze no, to faktycznie już kończę, można zamknąć wątek :(
A tak serio, to jak już wniosłeś do tematu ile mogłeś, to weź jednak wracaj lizodupić na PV, dobrze? XD
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 13 Grudzień 15, 09:17   

Arsen23 napisał/a:
No szczególnie z Asmoda:)


Czy ja wiem? Faktycznie, artykułuje on swoje myśli w taki sposób, że niekoniecznie każdy potraktuje go poważnie. No ale czy można zarzucić mu jakiekolwiek kłamstwo? Na pewno nie. Grunt to nie mieć zaburzeń percepcji - Asmod ich nie ma i dodatkowo ostatnio coraz więcej osób zrzuca klapki z oczu :ninja:

Poza tym patos nie jest wymagany. Zresztą od tego jestem ja : P

 
     
Arsen23 
Pewnie nie zna PokeMana
IllusiveMan


Wiek: 26
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 3
Skąd: Sinnoh
Wysłany: 13 Grudzień 15, 14:03   

Spokojnie Asmod nie spinaj się tak;)

Ale ja nie rozumiem jednego. Moglibyście założyć temat i wyjaśnić to na spokojnie i sensownie. A tak każdy piszę co chce a nic z tego nie ma. Spoko z was ludzie a nie potraficie na dany temat normalnie pogadać? Sama nazwa tematu mimo że zabawna pokazuje was z tej śmieszkowej strony.
Ostatnio zmieniony przez Arsen23 13 Grudzień 15, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 13 Grudzień 15, 14:22   

Arsen23 napisał/a:
Spokojnie Asmod nie spinaj się tak;)

Ale ja nie rozumiem jednego. Moglibyście założyć temat i wyjaśnić to na spokojnie i sensownie. A tak każdy piszę co chce a nic z tego nie ma. Spoko z was ludzie a nie potraficie na dany temat normalnie pogadać? Sama nazwa tematu mimo że zabawna pokazuje was z tej śmieszkowej strony.


Arsen, Arsen. Zacznę od tego, na czym Ty skończyłeś - nazwy tematu: PokeCollect jest wolnym forum. Mnie nazwa nie zachwyca, aczkolwiek nie uznałem za stosowne jej zmieniać, bo nie jest jakimś wielkim nadużyciem. Poza tym to Daru napisał, że jestem "głupi". Ja ani razu go publicznie nie obraziłem. Poza tym chyba po adminie najpoważniejszej* strony fandomu oczekuje się więcej niż po każdym innym. Nieprawdaż?

Śmieszkiem nie jestem. Jednak jak patrzę na sposób zarządzania Valhallą, to brakuje mi do pełnego uniesienia tylko soundtracka z Benny Hilla. Żadna rozmowa z Daru nigdy niczego nie zmieniła. Różni ludzie mi się na niego skarżyli od kiedy jestem na PPSie i do dziś się skarżą.

Nawet jeśli odbierasz ten temat jako "śmieszkowy", to okrutnie się mylisz. Może i słowa, pewne zwroty takie są, ale ogólny zamysł jest jeden: PV i Daru od lat się nie dodają. Naprawdę, parę lat obserwuję PPS i nie takie tematy widziałem. Ten i tak jest bardzo rzeczowy.

Jeśli uważasz, że jeśli "każdy pisze co chce", to jest źle, to faktycznie PVF jest najlepszym miejscem dla Ciebie. Powszechna cenzura wzywa!

*największej

 
     
Asmod 
Pewnie nie zna PokeMana
Emuluje dzień i noc!



Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Kontakt:
Wysłany: 5 Styczeń 16, 14:36   

to jadymy dalej xD

a dziś mamy 5 stycznia
Ostatnio zmieniony przez Asmod 5 Styczeń 16, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Styczeń 16, 01:19   

Zawsze wybiore idealny moment, zeby wrocic na te ruiny "polskiej pokesceny"
KEEP FIGHTING GIRLS, NIECH KREW SIE POLEJE

Sygnatura użytkownika
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 7 Styczeń 16, 16:05   

No i nie było #PokeGwiazdki nawet na Trzech Króli. Czyli 2015 to rok ćwiartki #PokeAdwentu i tyle ze strony Daru. Już widać, że Dara doczekamy się najwcześniej późną jesienią.

Opticum napisał/a:
Zawsze wybiore idealny moment, zeby wrocic na te ruiny "polskiej pokesceny"
KEEP FIGHTING GIRLS, NIECH KREW SIE POLEJE


Hmmm.... a ja już nie pamiętam czy na koniec Optic był moim przyjacielem, wrogiem, czy neutralem : P Kiedyś pewnie by mnie taka deklaracja nie ucieszyła, ale dziś... dawaj! Przyda się na tym PPS-owym pobojowisku małe twórcze zamieszanie :ognia:

 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 7 Styczeń 16, 16:14   

Cytat:
Hmmm.... a ja już nie pamiętam czy na koniec Optic był moim przyjacielem, wrogiem, czy neutralem


Też się wczoraj nad tym zastanawiałem pisząc tego posta. Nie mam pojęcia :drago:
Podejrzewam, że nie zdążyliśmy się pogryźć, bo chyba kiedy Ty wchodziłeś nieco poważniej na saloniki pokesceny, to ja już wychodziłem.

Ciekawe, czy kiedykolwiek w historii polskich "pokemaniaków" będzie istnieć aktywne, duże forum/strona utrzymująca jakiś konkretny poziom.

Sygnatura użytkownika
 
     
Lu 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 73
Dołączyła: 12 Lut 2014
Posty: 4
Wysłany: 8 Styczeń 16, 17:31   

Opticum napisał/a:

Ciekawe, czy kiedykolwiek w historii polskich "pokemaniaków" będzie istnieć aktywne, duże forum/strona utrzymująca jakiś konkretny poziom.

Ależ istnieją - konkretnie można opisać ten poziom jako niski. Ewentualnie średni. Poza tym... bardzo trudno utrzymać taki poziom na jakimkolwiek forum, nie tylko o tematyce pokemonowej. To zazwyczaj żyje falowo, jak całe fandomy. Kiedy w fandomie jest zastój, to na forach też, bo nie ma o czym dyskutować. 2016 to obiecujący rok dla Pokemonów, w końcu 20-lecie, więc jestem w niemal 100% pewna, że znów się coś ruszy.

Btw które święta są najbliżej? Nie śledzę kalendarza pokeliturgicznego, a według Daru jakieś się zbliżają.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.