POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień następny, ciekawych rozmów.
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 13, 21:32   Dzień następny, ciekawych rozmów.

Kod:
[Dzisiaj 9:43] Ketchup:  A myślałem, że znam wszystkie ważniejsze osoby na forum :/
[Dzisiaj 9:59] Afil:  Ketchup, to akurat jest pojęcie względne ;3
[Dzisiaj 10:08] DominLoL:  i to bardzo względne
[Dzisiaj 11:03] Ketchup:  nie widziałem jeszcze zielonego i fioletowego nicku
[Dzisiaj 11:09] Afil:  Tak właściwie, to znasz jednego dawnego moda, który został pominięty ;3 Byłe opiekunem PBFu xD
[Dzisiaj 11:14] tt22:  I znowu powrót to debilizmu z lat poprzednich - piszecie na SB tylko, ale nie piszecie postów. Czy mam zrobić close SB ?
[Dzisiaj 11:18] Afil:  Dobrze Poke, będę tworzył tematy i pisał w tematach, nawet jeśli będę mówił o tym, co jadłem na obiad itd.
[Dzisiaj 11:20] Vabigoon:  Tak terrorysto, zamknij SB. To najlepsze wyjście.
[Dzisiaj 11:22] PokeMan:  Afil, nie chodzi mi o takie tematy, ale np. na SB wczoraj się pisało o grach i innych rzczach ktore mozna dyskutować w t
[Dzisiaj 11:22] PokeMan:  ematach.
[Dzisiaj 11:23] PokeMan:  Skoro PC służy Wam tylko za czat, to zróbcie sobie takowy gdzieś i ślus. Ja nie będe Was denerwowal, a wy macie wolność.
[Dzisiaj 11:25] Inaka:  poke, odpale tylko kompa, oke?
[Dzisiaj 11:25] Afil:  Pokeeee... a może odpowiesz na pytania, jakie były wczoraj zadawane? Czepiać już się czepiałeś o Inakę wczoraj.
[Dzisiaj 11:25] DominLoL:  a więc PokeMan, chcesz żebyśmy pisali w tematach o tylnych wejściach, żmijach i o tym że masz za dużego na backoor, ta?
[Dzisiaj 11:26] Vabigoon:  'Ślus' to mają dziewczyny w majtkach jak widzą twojego sprzęta przecież :vabi:
[Dzisiaj 11:26] DominLoL:  vaabi, masz rc'a
[Dzisiaj 11:32] DominLoL:  RAIDEN!? wohoho!
*Poke wyłączył forum - na trochę*
*Ostatecznie "przegrał" jednak walkę z SB*
[Dzisiaj 12:57] tt22:  No, i próby modyfikacji SB skutkoaly tym, że SB było, archiwizowalo, tylko nie dzialalo wysylanie nowych shoutów
[Dzisiaj 12:58] tt22:  Wieczorem jeszcze popróbuję
[Dzisiaj 13:06] paqo:  mam feebasa :)
[Dzisiaj 13:07] Ketchup:  A ja mam śliwki *0*
[Dzisiaj 13:08] Inaka:  O, działaczy ._.
[Dzisiaj 13:16] PokeMan:  http://pokecollect.net.pl...p?p=77989#77989
[Dzisiaj 13:17] DominLoL:  inaka, wbij na gg jak możesz
[Dzisiaj 13:35] paqo:  Widzicie, jedna glupia zagrywka i juz piszecie posty :)
[Dzisiaj 13:37] PokeMan:  Wolałbym aby napisali posty o tym corocoro, o ktorym tutaj chyba na SB nikt nie pisal, więc przyklad z dupy
[Dzisiaj 13:39] paqo:  Tobie wszystko jedno, przeciez kiedys tutaj dzialal SB jako temat na forum, co chyba bylo najglupszym z Twoich pomyslow
[Dzisiaj 13:44] PokeMan:  A Vabi wtedy po wprowadzeniu pisał, że pomysł dobry...
[Dzisiaj 14:33] Vabigoon:  Możliwe, gdzie tak pisałem :D ?
[Dzisiaj 14:51] tt22:  http://pokecollect.net.pl...?t=3427&start=0 <<< trzeci od końca, choć jeszcze inny ejst, tylko szukam
[Dzisiaj 14:54] tt22:  http://pokecollect.net.pl...ighlight=#52154
[Dzisiaj 14:54] tt22:  http://pokecollect.net.pl...ighlight=#52298
[Dzisiaj 14:55] tt22:  Szkoda, że jak jak Was proszę o jakieś konkretne posty, to nigdy nie dostaję, tylko linki do tematów...
[Dzisiaj 15:01] Vabigoon:  Tak czy tak, z perspektywy czasu t o uważam to co paqo. Te forum jednak ma inną specyfikę niż Deadly i nie ma co SB wywalać:3
[Dzisiaj 15:03] tt22:  Najśmieszniejsze, że na Utopijnej chyba nie było SB...zresztą, po miesiącu tam już nikt nie pisał...
[Dzisiaj 15:05] tt22:  Ooo, Vabi optuje za usunięciem postów...
[Dzisiaj 15:12] Vabigoon:  :vabi: Strzelasz foszki jak dziewczynka, to też nie traktuję Cię poważnie :D
[Dzisiaj 15:16] Vabigoon:  toteż*
[Dzisiaj 15:32] Afil:  Vabi, zgubiłem twoje GG, a chciałbym porozmawiać, mogę liczyć na PW? :3
[Dzisiaj 15:35] paqo:  feebas za spiritomba, jest szansa, że ktoś pojdzie na taki układ?
[Dzisiaj 15:35] Vabigoon:  Nie używam już gg od dość dawna. Jabber (czyli na przykład aqq, tlen) albo xfire.
[Dzisiaj 15:36] Afil:  Feebas niby rzadki pokemon... może... nie wiem D:
[Dzisiaj 15:36] Afil:  O, ja też mam Aqq xD Jest pewien temat, który chcę poruszyć, z czystej ciekawości xD
[Dzisiaj 15:37] Vabigoon:  no to po prostu mój nick na aqq.
[Dzisiaj 15:40] paqo:  o, a od kiedy lista adminów i modów jest tajna?
[Dzisiaj 15:46] tt22:  To wina szablonu by Raik
[Dzisiaj 15:46] Afil:  Właśnie się okazało, że nie umiem obsługiwać Aqq xD
[Dzisiaj 15:47] Byakurai:  Kij, że przez pewien czas działało nawet na tym szablonie
[Dzisiaj 15:48] tt22:  trzeba bylo pisać o tym posty co dziala, a co nie. A teraz to nie ma żadnych dowodów co i kiedy...
[Dzisiaj 15:51] Vabigoon:  No ale skoro działało, to czemu miałby Burakai pisać? http://pokecollect.net.pl/staff.php?g=7144 w linku ciekawostka
[Dzisiaj 15:52] Vabigoon:  A nie, już nie ma ciekawostki :D
[Dzisiaj 15:52] paqo:  zabawne sa te Twoje klamstwa
[Dzisiaj 15:54] Afil:  Nie ma to jak ucieczka od prawdy i powolne wprowadzanie cenzury <3
[Dzisiaj 15:55] Afil:  Czy przypadkiem nie z tego był słynny Vulp? :3
[Dzisiaj 15:55] Vabigoon:  http://imgur.com/tYxKYjC True story, miałem zbuforowane, dałem parę razy wstecz, potem nagle zniknęło.
[Dzisiaj 15:55] tt22:  Jaka cenzura ? Jakie kłamstwa ?
[Dzisiaj 15:55] Fuzaki:  siema wszystkim
[Dzisiaj 15:57] Afil:  Cześć Fuzaki, na fajny moment trafiłeś xD tt22; A czy ja coś mówię? : D
[Dzisiaj 15:57] paqo:  o prosze, sa ukryte grupy na PC
[Dzisiaj 15:58] Afil:  paqo: Niom, są : D
[Dzisiaj 15:58] Vabigoon:  Afil, nie umiesz aż tak bardzo w te aqq? :D
[Dzisiaj 15:59] tt22:  Ukryte grupy, to stare grupy które kiedyś do czegoś służyły, ale teraz są nieaktualne
[Dzisiaj 16:00] Afil:  Okazało się, że coś porobiłem i teraz mam 3 konta, a żadne nie chce się zalogować : D
[Dzisiaj 16:00] tt22:  oczywiście, zaraz tego faktu, zrobicie drugi spiseg smoleński
[Dzisiaj 16:01] Vabigoon:  No wiemy, ale w takim razie, po co przez chwilę odebrałeś nam uprawnienia do oglądania ich, przykra sprawa, ale to ty uczyniłeś niemożliwym oglądanie listy adminów i modów, inaczej byś tak szybko nie zaczął wariować w panelu sterowania :D
[Dzisiaj 16:02] tt22:  LOL, człeku to wszystko od dawna jest, tylko cache-Ci zapisalo.
[Dzisiaj 16:03] tt22:  A to, że teraz jestem na tym koncie, to dlatego, że sledze wyniki ankiety.
[Dzisiaj 16:03] Vabigoon:  No, magiczne cache, pierwszy raz się tym zainteresowałem 20 minut temu, masz rację od daaaaawna.
[Dzisiaj 16:04] Vabigoon:  ale wyniki ankiety widać również bez podglądania kto jak głosował pajacu.
[Dzisiaj 16:04] Fuzaki:  widze właśnie :D
[Dzisiaj 16:05] tt22:  LULZ, teraz widzę, ze inny adres wchodzis, a inny podales
[Dzisiaj 16:05] tt22:  http://pokecollect.net.pl/groupcp.php?g=7144 <<, to działą
[Dzisiaj 16:06] tt22:  http://pokecollect.net.pl/staff.php?g=7144 <<l a taki dales w Shoucie
[Dzisiaj 16:06] tt22:  Więc nie rób w huja, Złośliwcze
[Dzisiaj 16:06] Vabigoon:  ok, sam się zrobiłem w chvja w tym momencie, wybacz :D
[Dzisiaj 16:07] paqo:  w [ciach] to ktoś tu inny leci, swoimi śmieszną konspiracją
[Dzisiaj 16:07] tt22:  KURFA nie, WSYZTSKO o co mnie oskarżacie wynika z temu ppodobnych błędnychwrażeń
[Dzisiaj 16:08] tt22:  Ja nie mam czasu tylko odpowiadać na te wyssane z palca zarzuty.
[Dzisiaj 16:08] paqo:  uspokój sie, bo Ci palce za duzo klawiszy wciskaja
[Dzisiaj 16:08] Vabigoon:  Nie, wszystko nie, pierwszy raz mi się pomyliło, tak czy tak: http://pokecollect.net.pl/staff.php?g=admin ten link powinien działać, nie działa, sprawa jest jasna :D
[Dzisiaj 16:08] paqo:  wyssane z palca? więc twierdzisz, ze grupa adminow jest ogolnie dostepna do podgladu?
[Dzisiaj 16:09] Afil:  Hej, to jak z Utopijną, która działała bardzo dobrze, a teraz jest zamknięta, bo jesteśmy na PC : D
[Dzisiaj 16:09] paqo:  aż zapytam raika ja będzie na gg
[Dzisiaj 16:10] tt22:  a czy kiedyś działał ? Nie ma na to dowodów.
[Dzisiaj 16:10] Afil:  Są dowody słowne, tak samo nie masz dowodów na to, że nie pisano na niej postów, czy cokolwiek ;3 Tak samo nie ma
[Dzisiaj 16:11] tt22:  Nie Afil, nie dlatego. bo nie macie kasy na serw za SMS (lol) + nie bylo tam aktywnosci
[Dzisiaj 16:11] Afil:  dowodów na to, jakie były plany rozwoju PBFu za moich czasów, ale ty z góry mówisz, że było inaczej. Gdzie te twoje
[Dzisiaj 16:11] Vabigoon:  A, apropo dowodów, dalej nie widzieliśmy dowodu na twojego gigantycznego siurka PokeMan.
[Dzisiaj 16:11] Afil:  dowody mój drogi? : D
[Dzisiaj 16:12] Byakurai:  Przepraszam bardzo, akurat na utrzymanie utopijnej mam po dzień dzisiejszy, bo na moim telefonie mam ponad 50 zł
[Dzisiaj 16:12] Afil:  tt22: Mówisz, że nie mamy kasy na serw i nie było aktywności? Gdzie masz dowody? Przecie to tekst wyssany z palca!
[Dzisiaj 16:12] tt22:  Utopijną przezronie zablokowaliście przed indeksacją przez WebArchive, ale mam zapisane na kompie ją
[Dzisiaj 16:13] Afil:  Masz? Dowody na to proszę, czekam mój drogi : D
[Dzisiaj 16:13] tt22:  zara wrzuce na serw Collec ta strony z Utopijnej
[Dzisiaj 16:17] paqo:  za ile oddasz nam PC?
[Dzisiaj 16:22] tt22:  ech, musze znalexc....zresztą, obowiązek dowodowy spoczywa na oskrazycielu, a nie tym kto się broni
[Dzisiaj 16:22] paqo:  no Ty oskarżasz o brak ruchu na utopii, wiec Ty pokazuj dowody
[Dzisiaj 16:23] Vabigoon:  No ale to ty ich oskarżasz, że nie mieli kasy ;D
[Dzisiaj 16:23] tt22:  Abyście doprowadzili do upadku PC ? przecież Wy uciekliscie z PC, kiedy nie potrafiliscie pisac postow o Pkmn...
[Dzisiaj 16:23] Afil:  No, idź to sądu, powiedź to, a Cię wyśmieją.
[Dzisiaj 16:23] paqo:  Afil dostał by admina i forum by stało dla starych userów
[Dzisiaj 16:23] Vabigoon:  ty też nie potrafisz pisać postów o Pkmn, a my obiecujemy, że nie doprowadzimy do upadku PC :D
[Dzisiaj 16:23] paqo:  a jakby potrafił coś tutaj odbudować to plus dla niego
[Dzisiaj 16:24] tt22:  http://pokecollect.net.pl...liki/search.htm
[Dzisiaj 16:25] Byakurai:  Paqo, ale teraz pełnego, a nie z dostępem tylko do zmieniania nazw emotikonek oraz innych pierdołek
[Dzisiaj 16:25] tt22:  LOL, wy naprawdę zapomnieliście, jak PORZUCILIŚCI PC, za czasów Drago
[Dzisiaj 16:26] tt22:  W marcu jak widac Google robil kopie Wystpy i zapisalo ze last posty sa z lisopada (start foru) czasem z grudnia,
[Dzisiaj 16:26] paqo:  te PORZUCONE forum lepiej działało od dzisiejszej wersji :)
[Dzisiaj 16:27] tt22:  W 2013 r. raptem w 5 dzialach w styczniu i lutym napisano po kilk postow, ale sukces...
[Dzisiaj 16:27] tt22:  tak, last posty sprzed 3 miesi. sa lepsze niz obecne na PC last posty sprzed 2-3 tygodni ? Śmiech
[Dzisiaj 16:28] paqo:  ja nie wiem co ma do tego rok 2013, skoro ja oddałem adma tak koło 2010 roku
[Dzisiaj 16:28] Afil:  tt22: LOL, wy naprawdę zapomnieliście, jak PORZUCILIŚCI PC, za czasów Drago // Wtedy Kiedy byliśmy Modami?
[Dzisiaj 16:28] tt22:  [kwa!], Paqo, ja piszą o Utopijnej wyspie w kontekscie 2013
[Dzisiaj 16:29] tt22:  Afil, chodzi mi o porzucenie PC przez paqo i Vabi i Xaroxa. Nie Ciebie czy Nena/Byaka.
[Dzisiaj 16:29] tt22:  No i tak sie ciezko na SB dogadac, łatwiej byloby w postach, ale nieee
[Dzisiaj 16:29] Byakurai:  Nie żeby nam się odechciało gdy na naszą utopie zarejestrował się pewien pan, pewno go znasz Poke?
[Dzisiaj 16:30] paqo:  no i wlasnie, raz piszesz do mnie raz do nich, nie idzie sie polapac w Twoich teoriach
[Dzisiaj 16:30] Afil:  Nooo, w regulaminach to tak się można rozpisywać, a nakład postów w tych aktywniejszych to ty w ogóle widzisz? ;3
[Dzisiaj 16:30] paqo:  zreszta oddalem adma i sobie poszedlem, czy przypadkiem to nie Ty jakies 5 razy z hukiem odchodziles z PPS?
[Dzisiaj 16:31] tt22:  O tak, w Uplaod lats post z listopada....SMiech
[Dzisiaj 16:32] Afil:  tt22: A to jest aktywniejszy dział? : D To mnie teraz zaciekawiłeś : D
[Dzisiaj 16:32] tt22:  Byaku, i co, porzuculiscie forum bo tam napisalem 3 czy 4 posty ? Super podejscie.
[Dzisiaj 16:33] Afil:  Nie porzuciliśmy, odeszliśmy po tym, jak wróciliśmy na PC. Co do samego Ciebie, to po prostu straciliśmy zapał do roboty
[Dzisiaj 16:35] tt22:  tylko powiedzcie mi czemu ja mam Wam wierzyć na słowo, a mi nie wierzycie nawet gdy daję dowody na swoje zdania ? Żegnam
[Dzisiaj 16:36] tt22:  Afilu, na Pc wrociliscie w marcu/kwietniu, a Wyspe porzucliscie juz w styczniu
[Dzisiaj 16:37] Afil:  Więc mamy pokazać tobie materialnie to, o czym myśleliśmy i mówiliśmy na Skype? Serio?
[Dzisiaj 16:37] Afil:  LUTYM, LUUUTYM.
[Dzisiaj 16:37] paqo:  ale musicie mu uwierzyć na słowo, że on lepiej wie, co wy planowaliście :)
[Dzisiaj 16:37] Afil:  POŁOWIE LUTEEEEGO, LUUUUTEGO
[Dzisiaj 16:39] tt22:  Super, wracacie na przelomie mar/kwie > http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5145 a Wyspe rzuciliscie w lutym
[Dzisiaj 16:40] tt22:  Jeśli tacy ludzie maja rzadzic PC, to za 4 mies. porzucicie i te forum.
[Dzisiaj 16:41] Byakurai:  Zważywszy na to, że Afil z przerwami siedzi tutaj już 5 lat, a ja 4 to wiesz
[Dzisiaj 16:41] Vabigoon:  A to jest twoje dziecko PokeMan, że aż tak Ci zależy? Zamiast porzucać oddamy go Tobie, zły układ? :D
[Dzisiaj 16:42] tt22:  A teraz ja żądam (tak jak wy) linkow do konkretnych dowodow ws. czegokolwiek co mi zarzucacie, czekam.
[Dzisiaj 16:42] tt22:  Bo ja juz nie licze ile w ciagu statniich 2 h tu naznajdowalem Wam, wiec teraz Wasza kolej, znaleźć coś.
[Dzisiaj 16:43] Vabigoon:  ale to wystarczy popatrzeć co wypisujesz:D Tu serio nie trzeba psychiatry, żeby się połapać co się święci w twojej gufce
[Dzisiaj 16:43] Afil:  http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5072 - Było to spowodowane tym. W Połowie marca zaczęliśmy raczej myśleć o tym
[Dzisiaj 16:44] tt22:  Linki do konkretnuch postów prosze, tak jak ja dawalem. Nie zamierzam przeszukiwac czegokolwiek.
[Dzisiaj 16:44] paqo:  zarzucam Ci, że wykopujesz stare tematy, których autorzy od lat nie odwiedzają forum: http://pokecollect.net.pl...ighlight=#75498
[Dzisiaj 16:45] tt22:  Super Vabi. tak samo stwierdze, że po twoich postach sprzed roku moge sie polapac, że niewytrwasz w prowadzeniu PC
[Dzisiaj 16:45] Afil:  Pierwszy post to jak widać za ciężka sprawa by go przeczytać xD
[Dzisiaj 16:46] tt22:  Super paqo, wreszcie Jeden zaczął mysleć. Teraz aksjologia - czy odkop to coś złego ?
[Dzisiaj 16:46] paqo:  ale ani ja ani Vabi nie chcemy prowadzic forum, tylko chcemy oddac je w rece osób, które sa tutaj od wielu lat
[Dzisiaj 16:47] paqo:  to nie jest coś złego; to jest jest żałośnie głupi pomysł na utrzymanie aktywności na forum, ktory się nie sprawdza
[Dzisiaj 16:47] tt22:  A teraz ogolnie - Wy czepiacie sie kazdego kto jest u wladzy. tak samo robiliscie zarzutty o cokolwiek Dominowi.
[Dzisiaj 16:48] kowalt:  Conquest jest w porządku :P
[Dzisiaj 16:49] paqo:  nie widziałem, żeby przez jakiegokolwiek innego admina z forum odeszło tyle zasłuzonych userów
[Dzisiaj 16:49] Afil:  Nawet Domin wie, że to głównie głupawki, no... może z pojedynczymi sprawami, ale wie o co chodzi ;3
[Dzisiaj 16:49] Afil:  Właśnie, ja też lubię Cona. Nie widzę problemu.
[Dzisiaj 16:49] Byakurai:  Conquest się stara i będę stał za nim murem
[Dzisiaj 16:49] DominLoL:  w przeciwieństwie do ciebie poke, ja umiem się z siebie śmiać
[Dzisiaj 16:49] tt22:  paqo - z reva odchodzili przez Vulpa, tylko na raty co trwalo rok.
[Dzisiaj 16:50] Opticum:  ale ruch na tym kolekcie
[Dzisiaj 16:50] DominLoL:  i powiem ci że gucio masz do powiedzenia, bo to forum jest tak samo twoje, jak i moje, byaka, afila i każdego
[Dzisiaj 16:50] paqo:  mowie o PC, robię kupę na to, co było na revie
[Dzisiaj 16:50] Afil:  tt22 - A ty pobiłeś jego rekord, gratuluję. Jesteś lepszy niż Vulp :D
[Dzisiaj 16:50] Vabigoon:  Dlatego chcemy przejąć forum, zostawić końkłesta na próbę półroczną, dokoptować mu domina, afila i burakaja i mjut, mjut bez Pokemana panowie :D
[Dzisiaj 16:50] DominLoL:  gdyby nie było użytkowników, forum padłoby już dawno, jak nie było nas, postów nie było w ogóle
[Dzisiaj 16:51] DominLoL:  tak ci z nami źle? znikniemy wszyscy, zobaczymy czy forum przeżyje bez 90% obecnych userów
[Dzisiaj 16:51] Vabigoon:  Ale mnie do dyskusji zachęcają odkopki Pokemana, gdyby ich nie było to bym nie pisał :D
[Dzisiaj 16:52] Afil:  Domin, były... były. Hardcorowe odkopy ;3
[Dzisiaj 16:52] DominLoL:  ludzi którzy wylewali krew, łzy i tracili nerwy siedząc tutaj i pisząc to wszystko
[Dzisiaj 16:52] paqo:  widzicie, PokeMan mysli, ze to bez niego forum by nie było
[Dzisiaj 16:52] tt22:  Dominie, polecam Ci ten post: http://forum.pokemony.com...id=3259#pid3259
[Dzisiaj 16:52] DominLoL:  no, te 150 ileś postów, które napisał on sam i się chełpił jaka to aktywność jest
[Dzisiaj 16:52] Opticum:  a kiedy ja bede mial moda? ;( mam wieksze doswiadczenie i kompetencje niz PokeMan
[Dzisiaj 16:52] DominLoL:  PokeMan, polecam ci zamknięcie ryja
[Dzisiaj 16:53] Afil:  Ja dorobiłem się zepsutego monitora, kiedy plułem w niego zupą mleczną : D
[Dzisiaj 16:53] Afil:  A nie... to zły przykład.
[Dzisiaj 16:53] tt22:  Opttyś - ruch to posty, a nie SB ktore obchodzi tylko Starych userow. Nowi patrza na dzialy.
[Dzisiaj 16:53] Opticum:  dziwie sie ze PokeMan jeszcze mebloscianki nie dostal XD
[Dzisiaj 16:53] DominLoL:  w których piszesz tylko ty w przedawnionych tematach poke
[Dzisiaj 16:54] tt22:  Od kiedy to dystans do samego siebie jest obowiązkowy? Nie róbmy tu drugiego PoPLa, do jasnej ciasnej! <<< postAto naPVF
[Dzisiaj 16:54] DominLoL:  co wygląda gorzej, zombie-tematy czy aktywne sb?
[Dzisiaj 16:54] DominLoL:  a co nas PVF?! TO JEST COLLECT A NIE PVF! chcesz PVF? TO SPADAJ NA PVF! to jest collect! a nie twoje podwórko!
[Dzisiaj 16:55] Afil:  Tylko jak już uciekasz, to zostaw nam "klucze" l3
[Dzisiaj 16:55] tt22:  Forum jest tylko Raika i moje. Raik odszedł przy urzedowaniu drago, na pvf GDZIE pisze newsy
[Dzisiaj 16:56] tt22:  Domin, na PVF jest tylko post Ata, ktory najlepiej oddaje moje podejscie
[Dzisiaj 16:56] DominLoL:  a co ty takiego zrobiłeś? laya? download? może postawiłęś to forum, m?
[Dzisiaj 16:56] tt22:  Zapytajcie się Raika, czemu rzucil PC w cholerę i czemu na PVF jest teraz aktywny.
[Dzisiaj 16:56] DominLoL:  nic nie zrobiłeś, płacisz tylko za serwer i się chełpisz swoją władzą
[Dzisiaj 16:56] Opticum:  pvf to najwiekszy rak na pps, poziom postow i userow jest tam ponizej znanych liczb ujemnych
[Dzisiaj 16:57] DominLoL:  a to nie oznacza że forum jest twoje, tylko za nie płacisz a to może robić każdy
[Dzisiaj 16:57] tt22:  Aha, czyli dla ciebie niczym jest wykladanie kasy na życie forum , tak ? HAHAHA
[Dzisiaj 16:57] DominLoL:  na pc siedzą stare konie? a na pvfie ile jest ludzi powyżej 20 roku życia?
[Dzisiaj 16:57] paqo:  bo nie ma ochoty z Toba wspolpracowac
[Dzisiaj 16:58] DominLoL:  tak, bo zapłącić każdy może, mogę zpałacić za pc i powiedzieć że jest moje, ale jakoś mnie to nie rusza
[Dzisiaj 16:58] DominLoL:  znalazłeś gotowy, opuszczony plac zabaw i postanowiłeś zostać królem zamku, szkoda że podwładni cię nie znoszą
[Dzisiaj 16:58] Vabigoon:  Wszystkie liczby ujemne są znane Opticum. :D
[Dzisiaj 16:58] DominLoL:  a podwładni jak się zdenerwują też mogą obalić króla, historia zna takie przypadki
[Dzisiaj 16:59] Afil:  O Makbecie! O Makbecie!
[Dzisiaj 16:59] tt22:  http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4591 <<< a ja sie zajalem forum 2 tygodnie PÓŹNIEJ
[Dzisiaj 17:00] DominLoL:  A JA SIĘ NIM ZAJMUJĘ OD KIESY SIĘ ZAREJESTROWAŁEM! jakoś nie widziałem byś dzień i noc siedział i pliki wrzucał!
[Dzisiaj 17:00] Opticum:  Vabigoon - chodzilo mi o porownanie do tego, ze po prostu pvf jest niemozliwie glupie
[Dzisiaj 17:00] tt22:  "od zamknięcia PokeSerwisu, nie czuje między mną, a sobą żadnego związku z PokeCollect. "
[Dzisiaj 17:00] DominLoL:  z tego słynie forum, z downloadu i coś ci powiem, to on głównie przyciąga ludzie, a nie twoje nic nie warte posty
[Dzisiaj 17:01] Vabigoon:  Poważnie? Nie domyśliłbym się, dziękuję Opticum.
[Dzisiaj 17:01] tt22:  KURFA Domin, i widzisz teraz TO TY wywyższasz Uplaod nad wszystko inne.
[Dzisiaj 17:02] DominLoL:  jesteś pseudo królem, mów to sobie, ja wiem swoje i wiem, że nie ty jesteś głównym filarem a my, userzy
[Dzisiaj 17:02] DominLoL:  NIE JA NIE WYWYŻSZAM UPLOAD TYLKO ŻE NIE GÓWNO ZROBIŁEŚ!
[Dzisiaj 17:02] paqo:  nie, pisze prawda, wiekszosc userow zarejestrowala sie to dla plikow
[Dzisiaj 17:02] paqo:  taka byla idea tego forum
[Dzisiaj 17:02] Afil:  PokeCollect - PUDŁO PLIKÓW POKEMON. Coś mi to kurcze sugeruje, ale myślę, że odkopy załatwią sprawy.
[Dzisiaj 17:02] Opticum:  Vabigoon spox, mimo wszystko siedzisz na dedli, tam trzeba wiekszosci osob tlumaczyc wszystko powoli B)
[Dzisiaj 17:02] paqo:  a on ten upload bardzo rozbudował, czym sie przyczynił do rozwoju forum
[Dzisiaj 17:02] Inaka:  Jeśli kogoś interesuje dyskusja o VI generacji - http://pokecollect.net.pl...p?p=78001#78001
[Dzisiaj 17:02] DominLoL:  nic nie zrobiłeś! jesteś pseudo królem, dzieciakiem które myśli że jest cool, typowy neokid
[Dzisiaj 17:03] tt22:  kończę, bo na SB gada 10 osob i sie nie dogadamy
[Dzisiaj 17:03] Opticum:  konczysz bo nie masz argumentow, ot co
[Dzisiaj 17:04] Inaka:  Wyjątkowo popieram PokeMana.
[Dzisiaj 17:05] paqo:  byly czasy, ze tu po 30 osób pisało, wtedy to dopiero nie szło się dogadać
[Dzisiaj 17:05] tt22:  Ja napisze coś do Domina, to paqo mysli ze to do niego. Out
[Dzisiaj 17:06] DominLoL:  uciekaj, jak zwykle
[Dzisiaj 17:06] Afil:  Mówicie o jednym i tym samym, można znieść ograniczenie znaków i zacząć "cytować"... lol...
[Dzisiaj 17:07] Afil:  Domin, to nie ucieczka. To jest taktyczny odwrót.
[Dzisiaj 17:07] Opticum:  Afil, gumball jest low, lowball
[Dzisiaj 17:09] Ketchup:  Zajefajnie się to wszystko czyta :D
[Dzisiaj 17:10] Vabigoon:  Żeby się wam nie nudziło to macie tu kultury troszkę, "Wesele w Atomicach" Mrożka. Pozdrawiam i polecam Vab 'Vabi' Vabigoon: Wesele w Atomicach Stanisław Mrożek Hej, wysoko ci u nas technika stanęła, wysoko... Pan młody miał pod lasem niezły kawał laboratorium i coś ze dwa reaktory wedle cesarskiego gościńca, zaś w samym obejściu nieduży, ale schludny zakład chemicznej syntezy. Pannie młodej ojciec dawał w posagu całą siłownię, w dobrym punkcie, w samym środku wsi, przy kościele. A do tego miała w malowanym kufrze chyba ze sześć patentów z dziedziny biochemii. Nic dziwnego, że młodzi byli dobrani i rodzice obojga wnet się na małżeństwo zgodzili. I ogłoszono w Atomicach wesele. Akurat żem walcował blachę na zimno, jak brat panny młodej przyszedł na wesele mnie zapraszać. Był ci to postawny uczony, kolega mój jeszcze z katedry. Boga pochwalił, bose nogi na słomiance wytarł i na zydlu przysiadł. Trochę trudno nam było rozmawiać, bo tego roku odrzutowce szczególnie jakoś licznie się zleciały i pola startowe za stodołą sobie uwiły, coraz też któryś w powietrze wzlatywał i głośnym świegotem swoim słowa nasze tłumił. &#8212; Ano, wydajemy ją za mąż &#8212; westchnął gość. &#8212; Ino żeby awantury jakiej na weselu nie było &#8212; dodał strapiony. &#8212; Bo co by miała być &#8212; odpowiedziałem. &#8212; Przecie to jest wesele pokoju, no nie? Posiedzieliśmy jeszcze z kwadrans, popatrzyli, jak dzieci wracają drogą z uniwersytetu, jak stary Józwa zwozi do stodoły paliwo, a potem pożegnał się i poszedł. Nadszedł dzień wesela. Trochę nieporęcznie wypadło, bo akurat w tym czasie zaczęli u nas przekształcać przyrodę. To, co było zalesione, ucywilizowano, ale za to zmeliorowano, zaś pustynię zalesiono. Rzekę zawrócono, żeby płynęła w drugą stronę. W związku z tym droga do kościoła wypadła nieco dalej, zaś u mnie na podwórku powstała wielka tama o poważnym znaczeniu gospodarczym, tak że drzwi się całkiem nie odmykały i z trudnością można było wyjść z domu. Kiedym na miejsce przyszedł, akurat zaczynały się oczepiny. Druhny śpiewały: Jak cię będą czepić, spojrzyj do powały, żeby twoje dzieci czarne oczka miały. Potem zrobiły jej elektrolizę i wyprowadziły do komory ciśnień. Tymczasem gości przybywało. Wszyscy byli w ludowych termostatach nałożonych na granatowe garnitury kort-tenis. Niektórym już się kurzyło ze skafandrów. Na podwórku podchmieleni piloci trzaskali z rur wydechowych. Psy szczekały. Ale dopiero po kościele zaczęła się prawdziwa zabawa. Stałem na przyzbie, żeby przedwieczornym powietrzem odetchnąć. Z izby dochodziły różne dżwięki muzyki dodekafonicznej, to znów syntetycznej. Coraz to buchały przyśpiewki a przytupywania. Kłębiły się, wrzały jurne siły wytwórcze. Na niebie pojawiła się gwiazda. Dzieci rzucały w nią kamieniami. Wesele trwało w pełni, gdy jakoś przed jedenastą wyskoczył na środek młody Smyga zza rzeki, tancerz zawołany, pieśniarz i filut. Okręcił się parę razy, stanął przed orkiestrą i zaśpiewał na poczekaniu: Już się przed wsią naszą jasna przyszłość mości, przez szczęście społeczeństwa do szczęścia ludzkości! Oj, dana, oj, dana! Bardzo się to wszystkim spodobało. Powstał śmiech i głośne brawa. Ale już młody Pieg odbił się, wyciął hołubca, czapkę na bok skręcił i zaśpiewał w odpowiedzi: Najpierw trzeba zacząć od spraw moralności: do szczęścia społeczeństw przez ducha czystości! Hop, dziś! Na to znowu śmiech i brawa. Poniektórzy zaczęli krzyczeć na Smygę, żeby Piegowi się odciął. Ale ten nic nie rzekł, jeno cichaczem Piega zaszedł i niespodziewanie wypalił go głowicą atomową, co ją miał schowaną za pazuchą. Pieg zatoczył się i zaczął promieniować, ale zdążył jeszcze guzik u surduta nacisnąć i z wyrzutni, co ją miał ukrytą w prawej nogawce, rakietę średniego zasięgu prosto w czoło tamtemu puścił. Byłby niewątpliwie Smygę wykończył, gdyby nie to, że mu ostatni człon rakiety nie odpalił i przez to nastąpiła dewiacja z kursu. Cofnął się Smyga, zakołysał i oparł o barierę cieplną, ale ta pękła i Smyga poleciał w głąb temperatury, przy stale wzrastającym jej współczynniku. &#8212; Ludzie, co robita?! &#8212; zawołał ojciec panny młodej, wskazując na staroświecki, ścienny licznik Geigera. Ale już gwałt się podniósł i rwetes, i na środku izby zaczęły szybko wyrastać ogromne niebieskie paprocie - zwyczajna rzecz przy wzmożonej radioaktywności w zamkniętym pomieszczeniu. Już i inne rakiety latać zaczęły, jeden tylko Bańbuła zachował przyzwoitość i konwencjonalnie rżnął nożem. Wtem gwizd ostry się rozległ. To gospodarz, widząc, że inaczej gości nie uspokoi, skoczył do domowego rezerwuaru, odkręcił kurek i gazy bojowe na izbę puszczając, rozpoczął zakażanie. Rzucili się wszyscy do kombinezonów, ale mój okazał się nieszczelny, ponadto śpiący już trochę byłem, więc postanowiłem zaniechać zabawy i pomału do domu się zbierać. Noc była jasna, bo od zagrody, gdzie odbywało się wesele - takie promieniowanie biło, że bez trudu drogę znajdywałem. Szło się rześko, bo deszczyk radioaktywny też skropił raz i drugi. Trochę mi tylko to przeszkadzało, że czułem ssanie w organizmie, no, ale po zabawie - to rzecz zwyczajna - no i to, że zaczęły mi wyrastać dodatkowe nóżki, po trzy pary z każdej strony, zielony róg na czole, a na grzbiecie chitynowy pancerzyk. Jakoś jednak dobrnąłem do chałupy, przelazłem przez szparę w ramie okiennej i znalazłszy sobie zaciszne miejsce na listwie za szafą, z dala od pająków - zasnąłem spokojnie, rozpamiętując, jak to było na tym hucznym weselisku.
[Dzisiaj 17:11] Inaka:  Domin, nie wiedziałam, że już temat istnieje, gomene ;_;
[Dzisiaj 17:16] DominLoL:  oj tam, conquest podepnie
[Dzisiaj 17:50] Ketchup:  To już koniec?
[Dzisiaj 17:58] DominLoL:  no, poke zniknał
[Dzisiaj 17:59] Inaka:  Tak, potwierdzili na Serebii ._.
[Dzisiaj 17:59] DominLoL:  jakie nie jak tak, mówiłem ? :]
[Dzisiaj 18:04] Ketchup:  Nawet przed 20
[Dzisiaj 18:06] DominLoL:  ketchup, cicho
[Dzisiaj 19:01] Inaka:  Ny, a na Valhalli pojawiły się posty obalające prawdziwość skanów.
[Dzisiaj 19:03] DominLoL:  a na serebi kolejne info które już piszę
[Dzisiaj 19:33] 4xIjestęgłup:  ~~ankieta thx to vabi :3
[Dzisiaj 19:58] Inaka:  6 minut ._.
[Dzisiaj 20:03] PokeMan:  Ankietą która szkaluje mnie i Inakę, ostatecznie pogrzebała moje wahania. Dziękujcie niepoważnemu 4xIjestęgłup.
[Dzisiaj 20:03] PokeMan:  Gdyby mu naprawdę zależało na odkupie, to by zrobil uczciwą ankietę, albo coś zupelnie innego.
[Dzisiaj 20:09] Inaka:  Czemu mnie szkaluje?
[Dzisiaj 20:10] Inaka:  Ja nic nie widziałam, jestem wkurzona tylko an MBS i tyle.
[Dzisiaj 20:11] Inaka:  A, już widzę.
[Dzisiaj 20:11] tt22:  Wiem, że Ciebie to nie rusza, ale dla mnie jakiekolwiek niesprawiedliwe wskazywanie komuś opcji, to przegięcie.
[Dzisiaj 20:11] Inaka:  Nie uważam, żeby mnie to w jakiś sposób obrażało. W zasadzie na PC siedzę tylko dla własnej przyjemności, a to, kto jest
[Dzisiaj 20:12] Inaka:  *adminem mało mnie obchodzi. A opcja wskazana perfekcyjnie.
[Dzisiaj 20:12] Inaka:  Dzięki, Vap :>
[Dzisiaj 20:13] tt22:  Jeziu....żeby tak każdego nie obchodziło, kto jest admem...byloby extra.
[Dzisiaj 20:13] Inaka:  Dopóki jest fan-arena, mnie to nie obchodzi.
[Dzisiaj 20:13] tt22:  Cóż, ja usuwać postów, anie wylaczac SB nie chcę. Ja tylko od zawsze apeluję o równowagę między formami wypowiedzi.
[Dzisiaj 20:14] Inaka:  Dopóki admin szanuje inne osoby, a nie wytyka palcami, jak na przykład wytykanie palcami twórców fanowskich poke-twórów.
[Dzisiaj 20:14] tt22:  Ja swoje osobiste poglądy oddzielam od adminowania, dlatego Ani Gier, ani FanArea nie usuwałem i nigdy nei usunę :)
[Dzisiaj 20:14] Inaka:  *... mam to w dupie, za przeproszeniem.
[Dzisiaj 20:14] Inaka:  I mam nadzieję. Domin, co z waszymi planami?
[Dzisiaj 20:15] tt22:  Wytykanie palcami robiłem z konta "PokeMan" które adminem nie jest :)
[Dzisiaj 20:15] DominLoL:  dobrze
[Dzisiaj 20:15] tt22:  Widzisz Ina, ja oprocz prezentacji swoich pogladow nic zlego nie robie, ale inni demonizują mnie.
[Dzisiaj 20:17] Inaka:  Ina, Ina, co wyście wszyscy się uparli na to Ina ._. Anyway - ja chcę po prostu dowiedzieć się, czym są ukierunkowane te
[Dzisiaj 20:17] Inaka:  twoje poglądy, ale za każdym razem olewasz pytanie.
[Dzisiaj 20:18] tt22:  Inako, nie mam czasu tlumaczyc swoich pogladow. Ja tego od was nie wymagam, więc nie oczekujcie tego ode mnie.
[Dzisiaj 20:19] tt22:  To smutne, że większość chce robić z PC getto, dla jedynych slusznych pogladow. Ja toleruję, oni mnie nie. I kto tu zły?
[Dzisiaj 20:19] Inaka:  Co prawda, to prawda. Cóż, ja tylko wyraziłam prośbę, nie mus... więc pasuję. Idę oglądać anime, Symphogeara mi ucięło.
[Dzisiaj 20:20] tt22:  Ci co ogladają Anime i graja w gry na DS - nie pokefany. Ci co robią obrazki - Pokefany. Tak wynika z słów 4xIjestęgłup.
[Dzisiaj 20:24] Chajs:  nie
[Dzisiaj 20:26] tt22:  Ciekawe kto to - Hyu tylko mi pasuje.
[Dzisiaj 20:27] Chajs:  zbanowałeś mi shouta za napisanie "nope, jesteś tępy xD D
[Dzisiaj 20:29] tt22:  No bo, inni mają jakieś - mierne i bez dowodów - ale jakieś argumenty Wobec mnie, a ty tylko trollujesz.
[Dzisiaj 20:32] tt22:  Mam szacunek do Domina, Afila itd. ale nie do kogoś takiego jak Hyu.
[Dzisiaj 20:36] Opticum:  czy juz byl ten slnny rajd xD
[Dzisiaj 20:36] Inaka:  Nie.
[Dzisiaj 20:39] Byakurai:  A może FRYTKI do tego?
[Dzisiaj 20:40] tt22:  Dobra, kolejne multi Hyu maja domyślnie blokade SB
[Dzisiaj 21:03] paqo:  Może sobie bez przeszkód założyć kolejne, bo przecież sam admin mówi, że multi konta są ok.
[Dzisiaj 21:10] PokeMan:  Ja mu nie bronię ich zakładać, po prostu dopóki nie nauczy się pisać chociaż na poziomie Optica, będzie miał blok na SB
[Dzisiaj 21:10] paqo:  gdzie jest regulamin forum?
[Dzisiaj 21:12] DominLoL:  regulamin
[Dzisiaj 21:12] DominLoL:  o, henio nie działa
[Dzisiaj 21:12] 4xIjestęgłup:  >granie w DS >PokeMan no prosze cię...
[Dzisiaj 21:12] 4xIjestęgłup:  wczoraj nie wiedziałeś, kim jest Cynthia
[Dzisiaj 21:12] 4xIjestęgłup:  =_____=
[Dzisiaj 21:14] paqo:  tego to akurat do niedawna ja bym nie wiedział :P
[Dzisiaj 21:14] PokeMan:  napisałem - "granie na DS" ni przekręcaj mnie
[Dzisiaj 21:17] 4xIjestęgłup:  o dziwo wczoraj dałeś mi jasno do zrozumienia, że nie grałeś w BW na przykład <<
[Dzisiaj 21:17] 4xIjestęgłup:  ani też nie znasz podstawowych faktów - a la, wiedza, kto jest czempionem
[Dzisiaj 21:18] 4xIjestęgłup:  zapaliła mi się czerwona lampka po tej rozmowie...
[Dzisiaj 21:19] paqo:  ponawiam pytanie: gdzie moge przeczytac aktualny regulamin forum?
[Dzisiaj 21:21] PokeMan:  w ktoryms dziale o forum
[Dzisiaj 21:21] kowalt:  Prosiu regulamin na tacy: http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=5185
[Dzisiaj 21:22] PokeMan:  Temat Afila to dobry pomysl, tylko oczywicscie bede odpiwiadal na raty, przez kilka dni, bo dużo tego
[Dzisiaj 21:22] Opticum:  ja gralem dwa razy bw a zapomnialem kto jest czempionem xD iris chybo
[Dzisiaj 21:22] Opticum:  a nie, w b2w2 iris, w bw jest pseudogoku ktorego zapomnialem imienia
[Dzisiaj 21:29] paqo:  oczywiście ta roczna nieobecność jest pozorna, Poke z pewnością działał z ukrycia
[Dzisiaj 21:32] DominLoL:  z dziupli?
[Dzisiaj 21:32] Afil:  Z dziupli!
[Dzisiaj 21:33] paqo:  Domin, a Ty ciągle o tych drzewach
[Dzisiaj 21:33] paqo:  skaczesz na te dziewczyny z dziupli?
[Dzisiaj 21:35] DominLoL:  ja tam skrycie czekam
[Dzisiaj 21:35] Afil:  Z ukrycia >:D Skrycie >:D
[Dzisiaj 21:41] 4xIjestęgłup:  afil, mogę ukraść pomysł z tematem-wywiadem i zrobić wersję dla daru? =D
[Dzisiaj 21:43] PokeMan:  Ech,, Lewak i PokeKurwin to kolejne mulit Hyu, który nie rozumie, że ustawilem mu defaultowego bloka SB na KAŻDE jego
[Dzisiaj 21:43] PokeMan:  przyszłe konto.
[Dzisiaj 21:44] PokeMan:  Przyczajony Domin, ukryte drzewo :D
[Dzisiaj 21:48] DominLoL:  nie śmieszne
[Dzisiaj 21:51] PokeMan:  oprócz bycia Krulem PPSu, jestem tez ViceKrulem Sucharów
[Dzisiaj 21:54] PokeMan:  ech, Hyu, nie chcę abyś marnowal czas, więc zrozum - ile kont nowyhc nie zrobisz, ZAWSZE masz bloka.
[Dzisiaj 21:56] Byakurai:  Pokuś, może zamiast skupiać się na Hyu zaczniesz odpisywać na pytania huh?
[Dzisiaj 22:00] PokeMan:  Pierwsze odpowiedzi dam jutro, musze duzo napisać, aby dobrze mnie zrozumiano. To nie SB,abym pisal skrotowo i szybko
[Dzisiaj 22:01] PokeMan:  poza tym, czekam na ppełne logi z SB
[Dzisiaj 22:03] DominLoL:  ale to są pełne logi z sb -.-
[Dzisiaj 22:05] PokeMan:  Więcej nie macie ?
[Dzisiaj 22:05] PokeMan:  to jest raptem od polowy do konca. Nie ma pierwszej polowy + nie ma z dzisiaj.
[Dzisiaj 22:07] paqo:  a po co Ci te logi?
[Dzisiaj 22:08] DominLoL:  a nie, gomen, afil jeszcze nie wysłał reszty, gomen
[Dzisiaj 22:08] PokeMan:  Aby coś po tak genialnej rozmowie zosyawlo, ale dobra, sam musze wyciagnac,wait
[Dzisiaj 22:09] PokeMan:  dobra, poczekam
[Dzisiaj 22:10] paqo:  znając Ciebie, to zaczniesz pod tymi logami odpowiadać na pytania, na które wtedy odpowiedzi nie znalazłeś, więc z góry uprzedzam: ja w tej dyskusji brał udziału nie będe
[Dzisiaj 22:11] PokeMan:  Afil na PVF jest jako 7Fail, ciekawe...myslalem ze to multi Hyu, ale Afila sie nie spodziewalem
[Dzisiaj 22:12] PokeMan:  Ale to nie DYSKUSJA. Tylko FAQ - Wy dajecie pyt. ja odpowiadam. Żadna dyskusja, tylko konkrety.
[Dzisiaj 22:12] Byakurai:  A Domina wyczaiłeś ? XD
[Dzisiaj 22:13] Byakurai:  W sumie nie było trudno po nicku NEXUS DOMINLOL xDDDD
[Dzisiaj 22:13] paqo:  a pozniej na Twoje odpowiedzi bedą padały kolejne odpowiedzi itd. itd
[Dzisiaj 22:17] Afil:  Jaki 7Fail?
[Dzisiaj 22:20] PokeMan:  Afilu, proszę, nie udawaj. Wiem, że moja wiedza może przerażać, ale jak już wiadomo, to po co się wypierać ?
[Dzisiaj 22:20] Afil:  Ale co wiadomo, ja nie wiem o co Ci chodzi ._.
[Dzisiaj 22:21] DominLoL:  twoja wiedza ma nasz przerażać? really?
[Dzisiaj 22:22] PokeMan:  Słuchaj, wiem, że piszesz na GG z Dominem, ktory jest online na PVF, wiem od kogo innego jakie masz konto na PVF, proste
[Dzisiaj 22:22] DominLoL:  ale my nie piszemy na gg
[Dzisiaj 22:22] DominLoL:  HA HA! FAIL! LULZ, POKE GŁUPEK!
[Dzisiaj 22:23] Afil:  Co ty mówisz, na GG piszę tylko ze swoją dziewczyną, Pauliną, nie dominem xD
[Dzisiaj 22:23] PokeMan:  Dobra, i tak nigdy sie nie przyznacie, czekam na reszte logow.
[Dzisiaj 22:24] Afil:  Jestem Rey xD
[Dzisiaj 22:24] DominLoL:  do czego? że nie piszemy na gg jak insynuujesz? śmieszny jesteś
[Dzisiaj 22:24] paqo:  widze, ze jest juz naprawde zle
[Dzisiaj 22:24] Afil:  *Ray - God Dammit xD
[Dzisiaj 22:25] Byakurai:  Poke, może przestaniesz postować na shoucie, który jest kruchy i nie zostaje na długo, a zaczniesz odpisywać na pytania?

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
Ostatnio zmieniony przez Afil 8 Sierpień 13, 21:33, w całości zmieniany 1 raz