POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:26
Kira bez Death Note'a
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 1 Styczeń 12, 18:16   Kira bez Death Note'a

- Icameeeer! Icameeeer! Wstawaj!

Uh-uh. Krzyk połączony z niezidentyfikowanym obiektem latającym walącym prosto w twoje okno gwałtownie wyrwał cię ze snu. No pewnie, to ostatni dzień. Wstajesz z łóżka (zaliczasz dwie wywrotki, podłoga była myta wczoraj) i sprawdzasz, kto śmiał sprofanować twój sen patrząc przez okno. Widzisz... tłum... nastolatek? Z pomponami? Piszczących na twój widok? O ludzie, to chyba coś na rzeczy... Ah, no przecież! Dzisiaj masz wyruszać na swoją epicką przygodę po świecie, a tamta zgraja pod twoim domem to pewnie twój fanclub! Jakże mogłoby być inaczej! Przecież jesteś faworytem wielu napalonych (ja tego nie powiedziałem!) nastolatek, które tylko marzą żeby cię poderwać! No, ale to chyba zaczeka. Odwracasz się i patrzysz na pokój. Jak zwykle porządek, a plecak z "ekwipunkiem" leży na blacie stołu, razem z tajemniczą paczką obwiniętą w papier z Slowpoke'ami. Może to coś ciekawego?

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 15:15   

Podchodzę do paczki i biorę ją na ręce. Ważę... co to może być? Idę przez pokój i do łazienki, a następnie kładę paczkę na ziemi i biorę się za rozpakowywanie śmiejąc się, te wariatki zawsze mnie bawiły... którą by tu wybrać na podróż? Ostrożnie, by nie uszkodzić papieru rozpakowuję- może się przydać.
- Co to jest? - pytam się w duchu i odchylam ostatnią warstwę.
-------------
Nie było tu zbytnio o czym pisać. I tak się ciesz że nie napisałem
Kod:
Otwieram.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 19:14   

Pokebole! Ale jaja! Cała wielka paka różnych Pokeboli! I poza tym jest jakaś karteczka.

Drogi Erbie*,
Wiem, że masz ochotę wybrać się w swoją wielką podróż, więc dam ci mały prezent, który bardzo może ci się przydać. Powodzenia!
Kurt

...Aha. No dobra. Zaczyna się robić ciekawie, bo pod paczką leżała druga, dość płaska i niezauważalna na pierwszy rzut oka. Rozrywasz ją bez wahania, a tutaj...? Czarny notes z ołówkiem, Pokedex, mapkę Johto i... portfel. A w portfelu 2500$. No, to już chyba mamy część ekwipunku! Szybko pakujesz rzeczy do podręcznej torby, razem z kilkoma ciuchami, zakładasz oczywiście coś na siebie i złazisz na dół, bo ostrzał na twoje okno zaczyna się nasilać.

- Skarbie, dzisiaj wyruszasz? - od razu rzuca się na ciebie mama. - Będziemy tak za tobą tęsknić! Jesteś naszą dumą! -

Przy drzwiach czeka już na ciebie twój Scizor, cały rozradowany i w dobrym humorze. A obok leży jego Pokebol.

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 19:36   

Żegnam się z mamą i wychodzę. Skanuję pokedexem Scizora i wychodzę. Mrugam w stronę fanek i idę do domu Kurta, chciałbym u niego zapisać co mam ze sobą, żeby niczego nie zgubić, chcę się także zapytać jakie typy balli otrzymałem i wyruszyć w stronę Ilex Forest*, aby nareszcie ruszyć w stronę Goldenrod. Zawsze podziwiałem potężnego Miltanka tamtejszej liderki.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 20:04   

Pokedex odpowiada ci oto tak:

Cytat:

Scizor #212
Typ: Steel/Bug
Ataki:
- Quick Attack
- Leer
- Bullet Punch

No dobrze, w takim razie ruszamy.

...

Niestety. Stawiasz krok... i zostajesz (dosłownie!) zgnieciony przez masę fanek, które się na ciebie rzuciły piszcząc radośnie, jakby każda z nich wygrała w totka.

- Icamer! Uwielbiam cię! -
- Skarbie! Wyjdź za mnie! -
- Dziewczyny, zabierzcie mu ciuchy! -

I tak dalej, i tak dalej. Na szczęście ostre szczypce Scizora rozgoniły masę tych panien. Troszkę poszarpany, ale cały, kierujesz się do domu Kurta. O dziwo, nie zastałeś go w domu...

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 5 Styczeń 12, 19:16   

Dziwne... kurt rzadko wychodzi ze swojej pracowni. Piszę liścik na kartce z notesu, którą zostawiam w jego drzwiach na wypadek gdybym go nie spotkał. Piszę w nim "Jeżeli Cię nie znajdę, dzięki za pokeballe - przydadzą się. Z tego co widzę mistrzowska robota. Dziękuję." Szukam wzrokiem ludzi z intencją podejścia o każdego i zapytania o producenta balli.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 16 Styczeń 12, 19:38   

Taktyka pod tytułem "szukajmy kogoś kto nam powie" na pewno nie będzie za ciekawa dla ciebie, bo co z fankami? Zaraz się ta zgraja tutaj pojawi. Twój instynkt przetrwania sugeruje ucieczkę, ale co tam.

...

Podczas półgodzinnego wypytywania losowych przechodniów udaje ci się usłyszeć tylko coś w stylu "jeszcze wczoraj tutaj był, a teraz nie wiem". Więc, przepadł jak kamień w wodę. Teraz jedyne co robisz to kierujesz się w stronę lasu, aby ruszyć do Goldenrod... A może nie? Bo chyba widzisz tam bandę fanek... Albo masz urojenia. Możesz zaryzykować, albo ewentualnie pójść przez drzewa, ale tam na pewno natkniesz się na jakieś Pokemony. Decyzja?

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 16 Styczeń 12, 21:23   

Idę sobie koło Scizora w stronę lasu - a co mi tam! Nie przyszło Goldenrod do mnie, to ja przyjdę do Goldenrod!

~~~~~~~~~
Od Afila! <3
1. Nie masz Scizora! :3
2. UŻYWAJ KURSYWY, BO JAK NIE, TO CIĘ PO LUDZKU ZABIJE
3. Rozpisuj się, niedługo będzie ogólna norma, więc się przyzwyczajaj.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Ostatnio zmieniony przez Afil 16 Styczeń 12, 21:34, w całości zmieniany 2 razy