POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
15 Październik 15, 20:14
Plastykowe Pokemon Tazo

czy chcesz by tazo wróciło?
Tak, metalowe
44%
 44%  [ 34 ]
Tak, plastykowe
52%
 52%  [ 40 ]
Nie
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 76
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Raksha-chan 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 1
Kontakt:
Wysłany: 25 Kwiecień 11, 17:12   

@Szymb
Yay, masz Articuno i Zapdosa? *.* Że też ja nie mam Mewtwo ani Groudona... geez.. Hm. Ile za nie chcesz? XD Nie no, poważnie mówię.
 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 25 Kwiecień 11, 19:11   

Witam.
Jest to mój pierwszy post.
Powrót tazo to jest to czego chcę!!
A że generacja V bazuje się na generacji I to powrót plastikowych tazo byłby tu jak najbardziej wskazany.
Niech przywrócą tazo :( Proszę.
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 26 Kwiecień 11, 00:35   

Jeju

Przecież tazo pokemon nie pokazywały się "bo ktoś chciał..."

Za pewne gdy po sezonie Ash wyruszy w kolejny region i stacja DXD będzie go emitować to na 100% zobaczycie tazo ale jakie ? tego to ja nie wiem...

 
     
Zekren 
Pewnie nie zna PokeMana
aka Prasiak



Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: No chyba wiesz?
Kontakt:
Wysłany: 27 Kwiecień 11, 21:01   

Chętnie bym wrócił do czasów ze starymi tazo :(
Ale to się zapewne nie stanie, tak więc zostaje czekać na nowe, tym razem chyba nawet tytanowe xD Tazo.

Sygnatura użytkownika

Moje dzieła :D
Nie lubię kiedy ktoś uważa się za poważną osobę a tak naprawdę jest nic nie wart.
 
     
honduras 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: ZMC
Wysłany: 28 Kwiecień 11, 22:33   

No ja także uwielbiam pokemony...
Tazo,naklejki wszystko!!!
Moim zdaniem, pokemony powinny ukazać się gdzieś na jesień 2011 roku. Czyli wtedy, gdy zakończy się promocja ze Shrekiem. :)
 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 15 Maj 11, 07:21   

Przepraszam z góry iż odświeżę temat.
Zrobiłem filmik o moich tazosach;
http://www.youtube.com/wa...nel_video_title
No i jakby ktoś miał do sprzedania Rocksy to proszę się ze mną natychmiast skontaktować !!!

[ Dodano: 17 Maj 11, 13:10 ]
Przepraszam iż piszę posta pod postem. Mam małe pytanie:
Czy jest jakaś szansa żeby wyszły tazo zremakowane z Johto ?? W przypadku Kanto były to Tazo plastikowe, a ich zremake'owana wersja to metalowa z tarczą. Czy jest taka szansa z Johto ?? No i jak ma ktoś do sprzedania Rocksy to NATYCHMIAST SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE MNĄ !!!!!!!!!!!!.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 5 Sierpień 11, 15:22   

Amger napisał/a:
Powrót tazo to jest to czego chcę!!

Ja też :) Znów będę przepuszczał kieszonkowe na tonami kupowane małe paczki.
M4tEUSh! napisał/a:
Przecież tazo pokemon nie pokazywały się "bo ktoś chciał..."

Bo były w innych Europejskich krajach. Roksy były już (poprz. Tazo były special for Poland) "międzynarodową" wersją, bo takie same Roksy były np. w Włoszech.
honduras napisał/a:
pokemony powinny ukazać się gdzieś na jesień 2011 roku. Czyli wtedy, gdy zakończy się promocja ze Shrekiem

Teoretycznie, winny się pojawić w przeciągu 2 tygodni. Dokładnie w tym samym czasie 3 lata temu pojawiły się Roksy. No, a wtedy było s10 od grudnia na Jetix, a teraz będzie s14 w styczniu...
Amger napisał/a:
W przypadku Kanto były to Tazo plastikowe, a ich zremake'owana wersja to metalowa z tarczą. Czy jest taka szansa z Johto ??

Wątpię, skoro Black&White to restart, a także znów będzie zupełnie nowa obsada - od czapy wg mnie. Johto jest zapomniane, a remasterka Kanto kilka lat temu służyła zachowaniu ciągłości do promocji Pokemon Attack.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 7 Sierpień 11, 17:06   

Pokemon Attack to te tazo z Emeralda :)
AAh, jak ja żaluję że nie zrobiono remasterki Johto ;/ no i oczywiście musieli pominąć, a o Kanto nie zapomnieli, geez >.<
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 19 Sierpień 12, 14:11   

Amger napisał/a:
jak ja żaluję że nie zrobiono remasterki Johto ;/

Remasterkę Kanto zrobiono przy przemierze Hoenn, więc logika nakazywałaby, aby remasterka Johto była przy Roksach czyli Pokach z Sinnoh. Tak się niestety nie stało. Powiem więcej - Roksy to w ogóle w dziwnym interwale czasowym były, bo promocja zaczęła się w połowie sierpnia 2008, a z końcem sierpnia skończyła się emisja anime na TV4. Od września do listopada kinówki powtórkowały CineMaxy, a także odbyła się premiera 6 lub 7 filmu na FilmBoxie. Czy to nie interesujące, że Roksy akurat wypadły na okres 3 miesięcy braku emisji serialu (kinówki jak widać były) który trwał do 1 grudnia i premiery s10 czyli DP ? Gorszą sprawą jest to, że mamy już Unovę, pierwszy sezon z tego regionu już u nas był i nic. Teraz jest połowa sierpnia, mija 4 lata od ostatniej premiery Tazo w Cheetosach. Czy znowu Tazo się pojawi ? Np. za kilka dni/tygodni ? Bardzo bym sobie tego życzył...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.