POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
12 Październik 12, 19:37
Narqa
Autor Wiadomość
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 10, 19:32   


Cytat:
Głupstwo, ty już nie jesteś pokefanem, to nie widzisz, że jednak są popularne i mają przyszłość. Nie będę teraz pisał dlaczego bo i tak nie zrozumiesz.


popieram ale to jest specjalny cytat dlatego, że PokeMan zawsze jest pesymistą i to zdanie zasługuje na nagrodę.

Sygnatura użytkownika
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 23 Listopad 10, 20:56   


I tak wrócisz... za miesiąc :x
 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 10, 12:36   


Tu gratulacje, zmusiliście mnie do napisania czegoś... dobra, chyba parę rzeczy trzeba sprostować:

Drago napisał/a:
Cóż za szczęście, że nie wygrałeś naboru na moderatora.


Pewnie bym wtedy został... Teraz jak nie mam posady to już nic wielkiego dla forum nie zrobię

PokeMan napisał/a:
Maron napisał/a:
gdyż to forum jaki i pokemony nie ma przyszłości.

Głupstwo, ty już nie jesteś pokefanem, to nie widzisz, że jednak są popularne i mają przyszłość. Nie będę teraz pisał dlaczego bo i tak nie zrozumiesz.

Maron napisał/a:
Najlepiej by było, gdyby zagłosować kto co lubi i zrobić nowe forum na popularniejszy temat zostawiając obecną ekipę,

Debilizm, fora/strony robi się o fajnych starych rzeczach, a nie o glupotach dzisiejszych.
Maron napisał/a:
Tak więc żegnam i mam nadzieję, że jakoś ogarniecie to forum.

Jest ogarnięte przecież...no chyba, że nieogarnięciem są 4 działy offtopowe na głównej, to tak.

No cóż, tak się kończą ludzie, którzy poświęcają się SB i innym głupotom, czyli traktują forum pokemon jak forum ogólne, a nie pokemon.


a] To zobaczymy. Powiedz ludziom w sql, że lubisz pokemony - wyśmieją cię. DO
b] Chciałbym też zobaczyć, za rok czy dwa, o ile wzrośnie ilość rejestrowań i postów na miesiąc.
c] Oszem, nie jestem pokefanem. Po prostu lubię, ale nie jestem już tak bardzo mnie chyba nie grzeją... Nie przeszedłem nic z 4 i 5 geny gier...
d] ogarniecie dla mnie to zrobienie czegoś, co poprawi frekwencję i ilość postów.
e] Ja niby jestem SB-kiem? Nie no joke! Owszem dla mnie to forum stawało się coraz mniej pokemonowe z czasem...

Afil napisał/a:
Maron, jesteś głupi... nie masz za krzty wiary... tylko to powiem.

A ty wierzysz, że kiedyś na tym froum będą kiedyś codziennie dziesiątki nowych postów?

A co do Legendsa. Nie powiem, żebym nie tęsknił. Czytaj mój post. Ja chcę odejść z forum, mimo że je lubię. Po prostu uważam, że niczego już tutaj nie dokonam, pora otworzyć następny rozdział książki i go zacząć czytać.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 28 Listopad 10, 12:49   


Maron napisał/a:
Drago napisał/a:
Cóż za szczęście, że nie wygrałeś naboru na moderatora.


Pewnie bym wtedy został... Teraz jak nie mam posady to już nic wielkiego dla forum nie zrobię

zdecydowanie większą przysługę zrobiłbyś biorąc udział w jakiejś dyskusji wiążącej się z tematyką forum.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life


Wiek: 27
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28 Listopad 10, 12:55   


Kolejny gość w stylu : " Nie mam moda, nie mam juniora, nie mam admina więc spadam stąd, bo nic tu po mnie".

Sygnatura użytkownika
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 10, 18:21   


Maron napisał/a:
Afil napisał/a:
Maron, jesteś głupi... nie masz za krzty wiary... tylko to powiem.

A ty wierzysz, że kiedyś na tym froum będą kiedyś codziennie dziesiątki nowych postów?


Oczywiście, że tak! :>

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 10, 20:08   


QuerryPass napisał/a:
Kolejny gość w stylu : " Nie mam moda, nie mam juniora, nie mam admina więc spadam stąd, bo nic tu po mnie".


Byłem i jakby się zastanowić, to dobrze, że zrezygnowałem. Ile osób siedzi tu dla pokemonów, a ile dla samego forum? Mnie już nieraz trzymali tu tylko ludzie. A teraz jest ich coraz mniej, więc dzięki i pozdrówcie ode mnie ciocię. Po prostu jak kogoś poki przestały grzać, to nie ma tu po co siedzieć. Proszę o zamknięcie, jeżeli to możliwe. Jak macie po mnie jeździć to dzięki. Ale z drugiej strony jak to Drago mówił chyba... lepsza taka aktywność niż żadna, więc przynajmniej tyle zdziałałem,że jest jakiś w miarę aktywny temat. Na forum są ostatnio dwa: jeżdżenie po Pokemanie i jeżdżenie po mnie... w sprawie pokemonów ZERO. Szkoda, że tego nie widzicie!
EDIT
Ale, że usłyszałem tu coś pięknego, ładny tekst godny głównej na demotach - zostanę. Nie będę tu siedział cały dzień, ale raz na jakiś czas wpadnę zobaczyć czy nie ma nowych postów. Po prostu po reakcji widać, że jednak na tym forum piszą ludzie. Może częściej będą głosił tu takie herezje?

A ten cytat to tekst POKEMANA "fora/strony robi się o fajnych starych rzeczach, a nie o glupotach dzisiejszych." Stary, dzięki i jednak masz łeb, chociaż sam pewnie nie wiedziałeś, jaki fajny tekst palnąłeś :D I proszę to naprawdę zamknąć, bo zaraz zaczną po mnie jeździć... i będą mieć rację...

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 25
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wysłany: 28 Listopad 10, 20:43   


Wiesz co trzy słowa: Zastanów ty się! Odchodzisz na dwa dni później odpisujesz i zostajesz znowu. No Sorry pierw mówisz, że poki nie mają przyszłości a teraz wracasz... :kapitanbomba: :krejzol:

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 29 Listopad 10, 16:31   


1. Nie mają przyszłości.
2. Jak tak macie po mnie jeździć za odejście, to logiczne, że wolę zostać... a mogłem prostu przestać się logować.
3. Np. do gazetki nie wracam. Nie robię już dla was akcji. Mogę popisać.

WEŹCIE W KOŃCU ZAMKNIJCIE TEMAT!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 29 Listopad 10, 16:45   


Maron napisał/a:
a] To zobaczymy. Powiedz ludziom w sql, że lubisz pokemony - wyśmieją cię. DO

U mnie w liceum dyżurny temat to wspominanie anime z RTL7 itp. przy okazji czego, jeden kolega zawsze rozmarzony głosem, mówi że kiedyś były Redy, Fajergrin...
W gim. kiedy Jetix emitował s10, nieraz słyszałem na przerwie, jak ktoś coś o Piplupie gadał, a podst. to już luz. Choć fakt, w lic. częściej się swobodnie gada o Spondżbobie - wieśniackie knypki dodające sobie +10 że mają eNkę, fuj.
Maron napisał/a:
c] Oszem, nie jestem pokefanem. Po prostu lubię, ale nie jestem już tak bardzo mnie chyba nie grzeją... Nie przeszedłem nic z 4 i 5 geny gier.

Popa, ja też a nawet więcej, nie przeszedłem też nic z 1,2,3 ^^
Maron napisał/a:
Na forum są ostatnio dwa: jeżdżenie po Pokemanie i jeżdżenie po mnie
Azaliż ktoś broni Ci ( i Wam wszystkim) poodkopywać jakieś topici ?
Maron napisał/a:
Nie będę tu siedział cały dzień, ale raz na jakiś czas wpadnę zobaczyć czy nie ma nowych postów.

Ekhem, czy to nie głupie siedzieć cały dzień na jednym forum ? Tak to rzeczywiście, człek popada w marazm i głupieje z innymi na SB. Siedzieć cały dzień to można, jak są jakieś afery, gorące tematy, czyli raz na kilka tyg. kiedy się zdarza taki szał, ale nie codziennie, please.
Maron napisał/a:
WEŹCIE W KOŃCU ZAMKNIJCIE TEMAT!
Trza czekać na moda działu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.