POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 16:33
Druid, lekarz, dobroczyńca...
Autor Wiadomość
Blue 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 10, 17:56   

Spheal wolał zostać z tobą. Faktycznie zaczęło się ściemniać. Zostawiłeś Pokedex, zakopany w śniegu. Po około 15 minutach norania w śniegu, wróciłeś do miasta. Całkowicie zmarznięty czułeś jak następuje całkowite odmrożenie całego ciała. Palce bolały tak, że ich nie czułeś. Ujrzałeś swój dom i wszedłeś do niego. Ciotka Marion, która cię przygarnęła, do swego domu, zauważyła cię i podbiegła załamując ręce - Joseph'ie! Jak długo cię nie było! Martwiłam się okropnie! Jesteś cały przemarznięty i zimny. Ledwo widzisz na oczy! Szybko zdejmuj ten kombinezon! Połóż się na kanapie! Spheal! Przynieś tu 2 koce! Na miłość boską, mogłeś zasłabnąć na tym mrozie!- wołała z przerażeniem. Pomogła ściągnąć ci ubranie ochronne i położyła na sofie okrywając szczelnie przyniesionymi przez pokemona kocami. Ogień huczał mocno w wielkim kominku i już po chwili poczułeś się błogo i nawet ciepło z kubkiem kakao w ręku. Zegarem pokazywał godzinę 20:32. O tej porze, zimno jest nie do zniesienia. Marion, zadbawszy o ciebie, wróciła do gotowania czegoś, co pysznie pachniało. Nagle coś kremowego wylazło spod stołu. No tak. Akka. Ninetales ciotki. Lisica dmuchnęła ogniem w kominek, chyba tak dla rozrywki, bo płomień nie gasł. Podeszła do ciebie i polizała ci rękę. Zaraz potem, znów leżała na swym ulubionym miejscu obok telewizora, układając się do drzemki. Nim się spostrzegła, twój Spheal chrapał smacznie w objęciach jej ogona.
Marion wygrała ją kiedyś w cyrku jeszcze jako Vulpix. Lisica pomaga jej we wszystkich pracach domowych, pilnuje domu, oraz nadzoruje spokój w restauracji ciotki. Może, póki jeszcze nie śpisz, czas powiedzieć Marion że już wkrótce się rozstaniecie? Że wyruszasz w swą nieznaną podróż ze Sphealem. Jutro, może już nie być czasu.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 19 Lipiec 10, 20:13   

To straszne ! Teraz, akurat teraz, gdy ,,polubiłem'' jakiegoś człowieka, muszę od niego odejść. No cóż, marzenie czeka, i to jakie. Zobaczyć Articuno... pięknego i nieskazitelnego króla wszelkiego co piękne, nieskazitelne i lodowe. Ale, wpierw musiałbym znaleźć jakiś sposób, aby dostać się do Konto.... chwila, czy Pokedexy są cenne ? Nie czując swojej nogi uznaję, że jeszcze muszę trochę poczekać, dlatego też nie czekając na nic więcej wypijam kakao jednym duszkiem.... efekt wcale mnie nie zadowolił. Poparzyłem sobie język i gardło. Teraz mój głos przypomina gremliny z Harrego Pottera. Jeśli w ogóle tam były.
- Ym... ciotko - Zacząłem niedbale, dość dziwnie i ,,niechętnie'' - Masz może jakieś encyklopedie o pokemonach ?
Patrzę się na nią dość smutnym wzrokiem, i mam nadzieję, że nie będzie pytała o zbyt dużo.
- A poza tym, przydała by mi się też encyklopedia Berry, Pokemonów, od Kanto, do Sinnoh łącznie i mini encyklopedia geografii. Chodzi mi o mapy naszego świata. - Teraz już nie mam tej nadzieji, bo wiem, że będzie pytać.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Blue 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 21:24   

Akka podniosła głowę. Widać wcale nie zanosiła się na spanie, lecz ciche czuwanie. Spojrzałeś, powoli przenosząc swój wzrok na jej oczy. Brwi Ninetales były zmarszczone, a ślepia mieniły się szkarłatem od ognia. Patrzyła na ciebie z głębokim wyrzutem.
Marion po chwili odwróciła głowę do ciebie. Wyraz jej twarzy był inny. Smutny. Westchnęła, i rzekła do ciebie: - A więc nadszedł ten czas. Wiedziałam, że tak niespokojna dusza jak ty, nie usiedzi długo na miejscu. Co do książek, o które mnie pytasz to mam tą od Pokemonów i jakiś mały atlas geograficzny. Encyklopedię jagód miałam kiedyś lecz poniszczyła się i wyrzuciłam. Kiedy zamierzasz wyruszyć? Jutro? Jeśli tak to mam coś dla ciebie.- powiedziała z żalem, podeszła do kredensu i wyjęła z jego szuflady całą zawartość. Pieniądze o łącznej wartości 1000$, PokeNav oraz 5 pustych pokeballi.- Nawet nie próbuj odmawiać ich przyjęcia Josephie. Będę szczęśliwa, że mogę zrobić dla ciebie coś pożytecznego. Chcesz gulaszu?- zapytała, jak gdyby nigdy nic. Ach,.. Marion. Tyle dobrego dla ciebie zrobiła. Nie martwiłeś się już tak bardzo, lecz ciężej na sercu było ci z Akką. Ta lisica przywiązała się do ciebie. Trudno, czas leczy rany.
Ciotka wyciągnęła z szafki 2 encyklopedie. Jedną wielką i mosiężną pod tytułem: "Wielka encyklopedia Pokemonów" i drugą, o nazwie "Ilustrowany atlas krain świata". Podała ci je. Może to czas by dowiedzieć się czegoś o Sphealu?
--------------------------
Zapisz rzeczy do sygny, którą za chwilę zrobisz.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 21 Lipiec 10, 22:47   

Nic nie mówiłem, a wstałem podszedłem do ciotki, spojrzałem na nią, i próbowałem się przytulić. Że też to zrobiłem.. no cóż, moja ciotka jest wspaniałą osobą, chyba jedyną taką na świecie, reszta ludzi to ZUO ! Ale, jeśli jedna osoba jest dobra, to czy znajdę inną, którą tak polubię ?
- Ciociu - Zwracam się miłym głosem, tak, sam jestem temu zdziwiony.- Dziękuję - Wyszeptałem cicho, choć nadal trochę myślę nad dobrocią ludzką... przypomniały mi się właśnie brutalne hasła, jakie wpadały mi do głowy jak :

Brutalna Rzeczywistość ?
Mam to na co dzień, gdy budzę się rano, a to nadal ten sam świat

Ludzie mówią :
CO TO ZA ŚWIAT ?!
A gdyby zaczęli od nowa, byłoby tak samo.

- Ale to tylko moja filozofia, tworzę ją i zatrzymuję dla siebie, no przynajmniej na razie. - Myślę po czym patrzę znów na twarz mojej ciotki, jest lepiej niż było na początku.

------------
Wiem, że bez ładu i składu xD

Sygnatura użytkownika

Blue 
Powoli się wkręca

Kontakt:
Wysłany: 10 Sierpień 10, 21:47   

Ona spojrzała na ciebie ze łzami w oczach, taka nieświadoma, taka cicha. Akka warknęła dudniącym pomrukiem. Przytuliłeś się do cioci, czując jak wielki żal rozchodzi sie po całym twoim ciele przynosząc smutek. Dlaczego musi tak być? Nie wiedziałeś i chyba nawet nie chciałeś. Po chwili wspólnej zadumy cioteczka poszła się położyć spać, mając za sobą ciężki dzień na koniec zepsuty twoja nowiną. Ty także nie zwlekałeś i obróciłeś się na drugi bok, zdawało ci się że jeszcze w myślach słyszałeś Akkę: Dlaczego to robisz? Co ona zrobiła? Przywiązałyśmy się do ciebie
Gorąca łza powstrzymała myśli, powodując natychmiastowy sen.
Ten z kolei nie należał do najmilszych, lecz był niezwykły. śnił ci się ptak. Articuno, tak go zwą? Strażnik Kanto. Jednak więził go ktoś. Człowiek, a on tak łkał o pomoc. Obudziłes się zalany potem, a twarz oswietliły ci pierwsze promienie słońca.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 10 Sierpień 10, 23:45   

- Jeszcze jeden taki sen, i wiem, że nigdy więcej nie zasnę.... - Myślę patrząc na swoje kolana pod kołdrą. Nie to, że schowałem głowę, a bardziej chodziło mi o to, że to kolana się tam schowały. Po kilku chwilach namysłu, jak to u mnie często bywa gdy mam taki głupi sen, spojrzałem przez okno.
- Ah ! To niesamowite ! Tutaj świeci słońce !? - Myślę z niedowierzaniem, no cóż, tak bywa, że rzeczy oczywiste odkrywa się później, niż te bardziej skomplikowane.
- A.... mniejsza z tym, muszę się poświęcić.... - Zaczynam, ale moja buźka nie wypuszcza ani słowa - Z tego, że obudził mnie koszmar, wnioskuję, że moja kochana ciocia jeszcze nie wstała, a więc może zrobię jej, śniadanie do łóżka ? Tak, to dla takiego ,,mistrza'' wielka misja ! - Dokończyłem swoją myśl i wstałem z kanapy/ łóżka. Powoli rozglądam się po pokoju, potem idę do kuchni, tzw. cichaczem. Gdy dostaję się do kuchenki smażę to co moja ciotka lubi najbardziej na śniadanie. No, a przynajmniej mam taki plan.

Sygnatura użytkownika