POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
18 Wrzesień 12, 09:55
Co do bana na IP...
Autor Wiadomość
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 14 Czerwiec 10, 19:42   Co do bana na IP...

Jak wiecie, dostałem bana na IP. Muszę korzystać z proxy, a wszystko to dzięki mojemu genialnemu bratu :wstyd:
Mam taką prośbę. Czy ban mógłby zostać zdjęty 25.06? Już oberwałem za "namówienie paqo", co jest nieprawdą, ale mój brat już dostał nauczkę.

I po za tym, może zmieniłby mi kto nick na Myu?

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 15 Czerwiec 10, 16:17   Re: Co do bana na IP...

szymbar15 napisał/a:
Jak wiecie, dostałem bana na IP. Muszę korzystać z proxy, a wszystko to dzięki mojemu genialnemu bratu :wstyd:
Mam taką prośbę. Czy ban mógłby zostać zdjęty 25.06? Już oberwałem za "namówienie paqo", co jest nieprawdą, ale mój brat już dostał nauczkę.

I po za tym, może zmieniłby mi kto nick na Myu?


Się załatwi :o. :paqo: pytał do kiedy ban. Jakby co to mów.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 15 Czerwiec 10, 16:42   

szymbar15 napisał/a:
Jak wiecie, dostałem bana na IP. Muszę korzystać z proxy, a wszystko to dzięki mojemu genialnemu bratu :wstyd:
Mam taką prośbę. Czy ban mógłby zostać zdjęty 25.06? Już oberwałem za "namówienie paqo", co jest nieprawdą, ale mój brat już dostał nauczkę.

I po za tym, może zmieniłby mi kto nick na Myu?

A na jakim forum ? Bo chyba nie tu, gdyby tak było, to winneś napisać toto w prawidłowym dziale.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 15 Czerwiec 10, 17:01   

ktoś dostaje bana na ip = zakaz wejścia na forum = brak możliwości pisania = musi to przez jakiś czas zdzierżyć = co Ty tutaj jeszcze robisz?

to nie nasza wina, że Twój brat jest niedorozwinięty. następnym razem załóż sobie hasło na komputer albo cokolwiek. nie, nikt nie ściągnie Ci bana.

pozdrawiam.

Sygnatura użytkownika
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 11:45   

@UP: Nie bądź świnia, skoro brat mu narozrabiał, uczciwy admin powinien dać mu szansę.

@TOP: Szymb, nie martw się. Coś się wymyśli!
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 12:31   

XaroX napisał/a:

to nie nasza wina, że Twój brat jest niedorozwinięty. następnym razem załóż sobie hasło na komputer albo cokolwiek. nie, nikt nie ściągnie Ci bana.

pozdrawiam.

Sorki, ale jak ma tak, ze ma jeden komp na całą czteroosobową rodzinkę, a ten komp to taki staruch ja np. taki z procesorkiem Pentium 4, to raczej chyba nie założy sobie oddzielnego konta z hasłem, a tym bardziej nie zablokuje hasłem jedynego konta na całą rodzinę, co? xD

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 13:31   

poxer napisał/a:
@UP: Nie bądź świnia, skoro brat mu narozrabiał, uczciwy admin powinien dać mu szansę.

uczciwy człowiek się odezwał. pozwól, że o uczciwości admina to nie ty będziesz decydować. bez powodu bana nie dostał i szczerze mówiąc to z tym bratem nie do końca mnie przekonał. oczywiście ostateczna decyzja pozostaje w gestii tego, który owego bana założył.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 19:36   

pupcia srupa, za szczyla też robiłem takie wkręty.

Sygnatura użytkownika

 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 20:12   

Jej, co CI przeszkadza ciągłe wchodzenie przez proxy? Za czyny, trzeba ponieść karę. =="
I brat Ci tak po prostu wszedł, i tak sobie znał twoje hasło??
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 16 Czerwiec 10, 20:20   

Ja bym mu tam skrobnął jeszcze 9 waranów, żeby miał bana na konto. Kara musi być xD

Sygnatura użytkownika

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.