POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna sytuacja mg...
Autor Wiadomość
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 29 Marzec 10, 19:05   

Prawda jest taka, że jeżeli MG mógłby operować swoim działem zostałby teoretycznie moderatorem i miał jego prawa. Np. dawanie warnów. Czy dzieje się coś złego, że dwóch tematów sobie podkleić sam nie może?

Edit: Pierwsze dwa zdania wykreślić, przeoczyłem post PokeMana. Gomene.

Ale przy okazji odpiszę na post Legenda.

Myślisz, że Raikowi się chce? On wystarczająco już się wysila na to forum. Dajcie mu żyć.

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 19:26   

Hmm? To tylko Raik ma pomarańczowy kolorek?
Nie wiedziałem.
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 29 Marzec 10, 20:01   

Niestety tylko Raik jest w stanie to zrobić? A nie, to wiedziałem.

Pomarańczowy kolorek =/= dostęp do FTP

Sygnatura użytkownika

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 20:23   

Cytat:
Jakoś na revie tak się da.

A jak myślisz, jakie forum mam na myśli pisząc że MG może dużo ? Tam właśnie, jest taka samowolka, że ten kto ma MG, może dużo, jeśli nie wszystko...

Cytat:
Myślisz, że Raikowi się chce? On wystarczająco już się wysila na to forum. Dajcie mu żyć.

Raik jest zajęty zyciem, z podobnego powodu co ja ^^

A z tego co wiem, modów na to nie ma, tzn. na forum które jest u nas w buttonach na first place, niby jest wgrane takie coś, ale jest nieskuteczne, bo ostatnio u nich MG ( watashi ) wystawił jakieś osty, mimo że oficjalnie mogą tam warny dawać 4 osoby, ale jednak nadal inni mogą, więc mod może i jest, ale nieskuteczny.
Najlepiej, założyć temat "prośbowy" w dziale MG = proste rozwiązanie, bez zbytecznych tłumaczeń i dyskusji. Zresztą, dziwie się, czemu mg nie napisali wcześniej o tym w swoim dziale, tylko komuś się żalą...publicznie pisać o tym należy jeśli się nic nie uda załatwić w kuluarach vide moja przygoda z kwiecień/maj 2009 kiedy wyczerpałem wszystkie możliwości i jedynym sposobem była jawna krytyka.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 30 Marzec 10, 16:17   

GOTCHA!!!!!

paqo napisał/a:
Bedziecie mieli moda w dziale PBF, wiec sie nie martw :P


I co teraz?? :D

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 30 Marzec 10, 21:14   

Przypomnę, że taki mod będzie mógł też moderować SB.

Sygnatura użytkownika

 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 30 Marzec 10, 21:35   

WTF? Kiedy ja to pisałem? Chyba jak sie dopiero zabieralem za robienie działow pbf`u i nie wiedzialem jeszcze, że bez dostępu do ftp nie da się dać wam moda bez zmiany kolorka. Przykro mi, ale tylko Raik może to zrobić.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wysłany: 30 Marzec 10, 22:00   

Ekhm. Do tego nie trzeba moda. Wystarczy wejść w edycję stylu przez panel admina (chmody jednak muszą być ustawione przez FTP) i tam wystarczy skasować RGB kolorków. 3 rangi automatycznie znikną. Trzeba jednak zrobić nowe grupy: administratorów, jr., moderatorów. Inaczej się nie da a nawet jeśli ten sposób jest najprostszy.

Sygnatura użytkownika

 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 30 Marzec 10, 22:06   

Tak, tylko że to cały czas prowadzimy jałową dyskusję, bo ja tego nie zrobię, bo nie moge, a żeby przekonać do tego Raika to... No, trzeba troche czasu poświęcić.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
mg 
Gapa, gubi PokeBalle
Master G >3



Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 107
Skąd: Gdynia
Kontakt:
Wysłany: 31 Marzec 10, 19:20   

Cytat:
A jak myślisz, jakie forum mam na myśli pisząc że MG może dużo ? Tam właśnie, jest taka samowolka, że ten kto ma MG, może dużo, jeśli nie wszystko...

No jesteś w błędzie, bo MG na Revie nie mają uprawnień do wręczania ostów. :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.