| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Ewolucja Golbata |
yvainalin
Odpowiedzi: 6
Wy¶wietleñ: 10939
|
Forum: FR/LG Wys³any: 21 Czerwiec 11, 14:49 Temat: Ewolucja Golbata |
| A jak mo¿na sprawdziæ poziom szczê¶cia u Poka?? |
Temat: Ewolucja Golbata |
yvainalin
Odpowiedzi: 6
Wy¶wietleñ: 10939
|
Forum: FR/LG Wys³any: 20 Czerwiec 11, 17:36 Temat: Ewolucja Golbata |
| Jak mogê zwiêkszyæ poziom szczê¶cia u Golbata, ¿eby ewoluowa³ mi w Crobata?? Gram w wersjê LeafGreen, jestem przed 3 odznak±. |
Temat: Movesety oraz Pokemony do Teamu FR/LG |
yvainalin
Odpowiedzi: 14
Wy¶wietleñ: 8812
|
Forum: FR/LG Wys³any: 16 Czerwiec 11, 01:16 Temat: Movesety oraz Pokemony do Teamu FR/LG |
Robiê sobie pierwszego monotype challenge i pad³o mi na poki walcz±ce. Za³adowa³em im ju¿ trocha dabl-blasta i rakjet fjul ale nadal nie wiem jakie movesety powinny mieæ pupilki. Na razie mój team przedstawia siê nastêpuj±co:
Primeape 41
Machoke 39
Hitmonchan 38
Poliwhirl 30
Hitmonlee i Machamp w drodze (drobne problemy z przesy³aniem miêdzy emulatorami na jednym kompie).
Wyjadacze niech siê popisuj± i pomog± zarazem - poczeba mi konkretów do ka¿dego poka. I jeszcze jedno - ewoluowaæ Poliwhirla ju¿ teraz czy trenowaæ dla silniejszych ataków wodnych? |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|