| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Gry Pokemon |
rayman33
Odpowiedzi: 8
Wy¶wietleñ: 4549
|
Forum: G/S/C Wys³any: 1 Kwiecieñ 10, 12:33 Temat: Gry Pokemon |
No spoko ale ja mam JAVE a nie symbiana |
Temat: Gry Pokemon |
rayman33
Odpowiedzi: 8
Wy¶wietleñ: 4549
|
Forum: G/S/C Wys³any: 30 Marzec 10, 19:13 Temat: Gry Pokemon |
Szkoda ale jakby siê pojawi³y to napisz! OK? |
Temat: Gry Pokemon |
rayman33
Odpowiedzi: 8
Wy¶wietleñ: 4549
|
Forum: G/S/C Wys³any: 30 Marzec 10, 19:00 Temat: Gry Pokemon |
Chcia³em siê spytaæ czy s± jakie¶ gry na komórke z Pokemon [oprócz gier .gb i .gbc] na rozdzia³kê 240x320??
Je¶li s± jakie¶ to niech kto¶ poda link lub za³±cznik. |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|