| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: PokeSerwis 2014 - oficjalny temat |
Vingt
Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 15697
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 29 Czerwiec 14, 18:20 Temat: PokeSerwis 2014 - oficjalny temat |
| PokeSerwis napisa³/a: | Mamy pozwolenie - zarówno od Raika jak i od.. Extremera |
Nie, nie macie. |
Temat: Pokedex |
Vingt
Odpowiedzi: 25
Wy¶wietleñ: 15121
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 12 Lipiec 10, 19:13 Temat: Pokedex |
| Wiemy. |
Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Vingt
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 12703
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 11 Lipiec 10, 11:56 Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
| paqo napisa³/a: | | No i to zaprzecza wymyslom niektorych osob, ze Extremer przejmuje PokeCollect. |
Nie wiem, sk±d ten pomys³ siê wywodzi. Zawsze wspó³pracowa³em wspólnie z Raikiem. Prawdopodobnie gdyby nie Raik, w ogóle nie zawraca³bym tym sobie dupy. ^.^
Z forum jest tak, ¿e mnie ju¿ od bardzo d³ugiego czasu nie krêc± fora pokemonowe (ró¿nica wieku robi swoje). |
Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Vingt
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 12703
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 10 Lipiec 10, 18:42 Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
| PokeMan napisa³/a: | | Cytat: | | Wprowadzê równie¿ dosyæ mocno krytykowan± w sieci politykê polegaj±c± na ograniczeniu pewnych aspektów (kosmetycznych) strony dla u¿ytkowników przegl±darki Internet Explorer. ;) |
Czyli, ¿e dla FF itp. bêdzie lepiej, czy gorzej ? |
To znaczy, ¿e u¿ytkownicy IE nie bêd± mieæ tak fajnie. :P Wiem, ¿e nowe IE ca³kiem nie¼le sobie radzi, ale ma z jedn± rzecz± problem, wiêc wy³±czy³em w ca³o¶ci udogodnienia dla u¿ytkowników tej przegl±darki.
| Cytat: |
Mnie martwi, co z id, bo na stronie mam inne, tutaj inne ( co nie jest niczym dziwnym, nawet Extrowi siê nie zgadza - tu trzytyssi±ceile¶, na stronie 1 czy 2 ) i np. moje kilka newsików mo¿e siê "przepisaæ" komu¶ innemu, a i inne osoby te¿ s± w podobnej sytuacji...
Z uwagi na to, ¿e darowanemu koniu siê w zêby nie zagl±da + sytuacja taka jaka jest, nawet nie zamierzam co¶ pytaæ o kontent...wszak i tak, cokolwiek siê zrobi, bêdzie to postêpem. |
Tak, zauwa¿y³em ten problem przy rozmowie z Paqo ponad miesi±c temu, ale poradzê sobie, bo du¿o rozkminia³em nad tym. ;> |
Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Vingt
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 12703
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 10 Lipiec 10, 17:32 Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Strona i forum bêd± ca³kowicie ujednolicone, chocia¿ bêd± mia³y oddzielne systemy zarz±dzania, jako ¿e nie ja bêdê zajmowa³ siê forum, a wole uprzyjemniæ sobie pracê. |
Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Vingt
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 12703
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 10 Lipiec 10, 15:17 Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Oczywi¶cie, ¿e Raik wie.
Wie i cieszy siê, ¿e wracam na stronê. :>
Paqo te¿ by³ jaki¶ czas temu poinformowany. |
Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Vingt
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 12703
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 10 Lipiec 10, 15:11 Temat: Nowy PokeSerwis - Lato 2010 |
Pozwolê sobie na krótk± zapowied¼ ca³kowicie nowego PokeSerwisu, nad którym pracujê od kilku miesiêcy. Mam nadziejê, ¿e z publikacj± zd±¿ê jeszcze w te wakacje. PokeCollect zostanie ca³kowicie wcielony w stronê i ujednolicony. Bez obaw: wszystkie tematy i posty równie¿ siê zachowaj±. System logowania na forum (PokeCollect) bêdzie wspólny ze stron± (PokeSerwis).
Wygl±d ca³o¶ci bêdzie bardziej powa¿ny ni¿ obecny.
Wprowadzê równie¿ dosyæ mocno krytykowan± w sieci politykê polegaj±c± na ograniczeniu pewnych aspektów (kosmetycznych) strony dla u¿ytkowników przegl±darki Internet Explorer. ;)
Pozdrawiam. |
Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
Vingt
Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 12439
|
Forum: FanArt Wys³any: 28 Czerwiec 10, 17:31 Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
By³bym bardzo wdziêczny, gdyby¶ znalaz³. Sam szuka³em, ale nic. Jedyne, jakie znalaz³em bez napisów to ten z Battle Frontier (09) i jaki¶ z oryginalnej serii (zdaje siê, ¿e 03 lub 04).
Gdyby uda³o Ci siê znale¼æ, móg³bym ogarn±æ filmik jeszcze raz. ;) Tylko pamiêtaj, ¿e u¿y³em do tego dwóch openingów (2 ostatnie). |
Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
Vingt
Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 12439
|
Forum: FanArt Wys³any: 27 Czerwiec 10, 23:03 Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
Nie wiem, czemu przez stronê nie chce siê odtwarzaæ, ale bezpo¶redni link wci±¿ dzia³a.
http://video.ak.facebook....09459_40578.mp4
Okej, ju¿ wiem. Facebook siê jako¶ ogarn±³, bo nawet na stronach z ro¿nymi odcinkami anime ta sztuczka ju¿ nie dzia³a. That's too bad. |
Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
Vingt
Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 12439
|
Forum: FanArt Wys³any: 24 Czerwiec 10, 01:24 Temat: Pokemon DP Sinnoh League Victors |
| Ooo, dziêki, nie zauwa¿y³em, ¿e tyle odpowiedzi jest. ;> |
| |