| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Pokemon Hall of Fame |
Vilgefortz
Odpowiedzi: 2
Wy¶wietleñ: 3172
|
Forum: Hacki Wys³any: 9 Maj 13, 11:21 Temat: Pokemon Hall of Fame |
Witam
Nie wiem czy za³o¿y³em temat w dobrym dziale, ale mam nadziejê, ¿e wszystko jest w porz±dku.
Od jakiego¶ czasu gram w ró¿ne pokemony i nazbiera³o mi siê trochê pytañ, wiêkosz¶æ odpowied¼ znachodzê u wujka google, ale nie wszystko. Za³o¿y³em dlatego konto na forum pokemon valhalla czy jako¶ tak, ale okazuje siê ¿e tam nie mo¿na rozmawiaæ na temat emulatorów/nieoryginalnych gier itp. Stamt±d trafi³em tutaj
I w³a¶nie mam jedno, ale wa¿ne dla mnei pytanie:
Sk±d mogê pobraæ grê Pokemon Hall of Fame??
Pamiêtam ¿e kiedy¶ w ni± gra³em i by³a to chyba najlepsza gra w jak± gra³em Niestety teraz nie mogê jej nigdzie znale¼æ.. Wszystkie linki s± albo wyga¶niête albo s± ma megaupload a ta strona jest od dawna zamkniêta :/
Je¶li kto¶ posiada link do pobrania, albo posiada t± grê i móg³by wrzuciæ j± do internetu bardzo bym by³ wdziêczny
Nie mam konta na torrentach ani na chomikuj :/
Pozdrawiam
[ Dodano: 9 Maj 13, 12:34 ]
Ju¿ mam t± grê tak¿e nie by³o pytania
Z³o¿y³em konto na chomikuj, kupi³em transfer i pobra³em
Mam inne pytanie: da siê jako¶ przyspieszyæ t± grê? bo ona nie otwiera sie w emulatorze (przez co nie dzia³a przyspieszanie spacj± albo wy³±czeniem d¼wiêku), a w osobnym swoim progranie (czy czym¶ takim)?? I czy da sie zmieniæ sterowanie? |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|