| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: WI-FI NA KOMPIE! JAK EMULOWAÆ? |
Regis
Odpowiedzi: 61
Wy¶wietleñ: 21970
|
Forum: HG/SS Wys³any: 7 Czerwiec 11, 21:33 Temat: WI-FI NA KOMPIE! JAK EMULOWAÆ? |
Sorry, ¿e od¶wieam stary temat, ale cackam siê z Desmume wii ju¿ d³ugo. Robiê tak jak w wielu instrukcjach jest polecone, po³±czenie z Softapem mi wyskakuje, a zaraz potem wyskakuje mi, ¿e mam b³±d 52000 i zrywa mi po³±czenie. Szuka³em juz po wielu stronach, forach zagranicznych gdzie g³ównym problemem obarczaj± w³±czony firewall, ale ja go wyl±czam i alej mi ten b³±d wyskakuje.
Any idea? |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|