| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Reklama PBS |
Onigiri
Odpowiedzi: 0
Wy¶wietleñ: 2062
|
Forum: FanArt Wys³any: 1 Pa¼dziernik 12, 15:16 Temat: Reklama PBS |
Witam.
Chcia³bym zareklamowaæ pewien komiks ( nie jestem pewien, czy to dobry dzia³- jak z³y, przenie¶cie).
Oto i on.
I nie, nie jest przeterminowany. Fakt, data mówi sama za siebie, ale niedawno by³ reaktywowany.
Piszcie, co my¶licie o nim. |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|