| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Kawa³y o pockemonach |
KacperKonopek
Odpowiedzi: 11
Wy¶wietleñ: 10648
|
Forum: Dyskusje ogólne Wys³any: 12 Sierpieñ 13, 08:55 Temat: Kawa³y o pockemonach |
Przybiega Pikachu do Misty i Brocka i mówi - pipi,pikapi(Ash zosta³ porwany przez zespó³ R!!!)
Na to Misty - Proszê Pikachu , we¼ sobie ciasteczko.
Pikachu-pikapi?( a mogê dwa?)
Brock i Misty - Co??Ash zosta³ porwany przez Zespó³ R? Biegiem!!!!!!!
W jednym z odcinków James z Zespo³u R opowiada³ kawa³y, dwa czy trzy, i jeden z nich pamiêtam:
Pytanie: Jaki trener pokemonów chodzi do lekarza?
Odpowied¼: Ten, który ma Bólbazaura :^^: |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|