| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 17 Grudzieñ 11, 22:46 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
| Ok, na wolnym czasie dopisz mnie do psycho ;) |
Temat: Problem z Pokemon Fire Red |
Garnczyk
Odpowiedzi: 2
Wy¶wietleñ: 3604
|
Forum: FR/LG Wys³any: 11 Grudzieñ 11, 21:02 Temat: Problem z Pokemon Fire Red |
Wybaczcie ¿e odkopujê.
Problemem zapewne jest polska wersja Fire reda. ¦ci±gnij wersjê bez spolszczenia, skopiuj save i wyci±gnij pupilów spod opieki. |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 11 Grudzieñ 11, 08:10 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
D³ugi Czas mnie nie by³o, potrzebowa³em odpoczynku od tego wszystkiego.
Wiêc grê kontynuuje w momencie odblokowania drogi rowerowej i zmierzam ku Fushia City. Aktualny sk³ad:
Rhydon- 43lvl: Rock Blast; Stomp; Strenght; Horn Drill.
Dugtrio- 52lvl: Earthquake; slash; magnitude; dig.
Golem- 52lvl: Rock Blast; Rollout; magnitude; earthquake.
Nidoking- 52lvl: Megahorn; Rock slide; Horn attack; surf
Marowak- 52lvl: Thrash, Bone Club, Headbutt, bonemerang.
Edit-12.12.11r.
Zdoby³em trzy ostatnie odznaki, wykona³em zlecenia na wyspach przy okazji trenuj±c poki. Aktualnie jestem w momencie pokonania Garego i w drodze do victory road.
Rhydon- 55lvl: Rock Blast; Stomp; Strenght; Horn Drill.
Dugtrio- 55lvl: Earthquake; slash; magnitude; dig.
Golem- 55lvl: Rock Blast; Rollout; magnitude; earthquake.
Nidoking- 56lvl: Megahorn; Rock slide; Horn attack; surf
Marowak- 53lvl: Thrash, rock smash, Headbutt, bonemerang.
Zakoñczy³em swoj± zabawê je¶li chodzi o typ ground.
Pomy¶la³em ¿e spróbujê jeszcze raz pobawiæ siê w monotype challenge.
Spróbujê typem: Psycho
Pozdrawiam |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 12 Lipiec 11, 10:30 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
W takim razie nie bêdê opisywa³ co gdzie z³apa³em itd. bo zupe³nie tego nie pamiêtam
Aktualny Sk³ad:
Dugtrio- 46lvl,Scratch, Slash, Magnitude, Dig
Golem- 45lvl: Rock Blast, Rollout, Magnitude, Earthquake
Nidoking 45lvl: Megahorn, peck, Horn Attack, Double Kick
Aktualnie trenuje poki aby ich level by³ bliski: 45.
Znajduje siê w Lavender Town
Wkrótce kolejne info.
Edit: Dugreio- wiêkszy lvl i nowy atak, dodatkowo ze sk³adu wylatuje Onix, gdy¿ by³ bardzo s³aby i nie spe³nia³ oczekiwanych wymogów.
Edit: 25.07.2011r.-
Sk³ad:
Golem- 50 lvl: Rock Blast, Rollout, Magnitude, Earthquake
Dugtrio- 50 lvl,Scratch, Slash, Magnitude, Dig
Nidoking 50 lvl: Megahorn, peck, Horn Attack, Double Kick
Marowak 50lvl: Thrash, Bone Club, Headbutt, Bonemerang
Aktualnie posiadam 5 odznak, wypêdzi³em zespó³ R z Zaffron City, i zmierzam do Fusia City po kolejn± odznakê. Wiêcej info wkrótce |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 10 Lipiec 11, 20:09 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Witam
Przepraszam ¿e odkopuje temat, ale chcia³em zapytaæ czy zabawa nadal jest aktualna?
mam save'a gdzie gram Ground, i nie wiem czy jest sens aby to kontynuowaæ czy te¿ nie ;p
liczê na szybk± odpowiedz.
Pozdrawiam! |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 16 Pa¼dziernik 10, 23:12 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Witam!
Powracam po d³ugiej nie obecno¶ci!
czy nadal mogê kontynuowac podró¿ Typem- Ground? :<
Pozdrawiam |
Temat: Pocz±tek gry |
Garnczyk
Odpowiedzi: 20
Wy¶wietleñ: 9007
|
Forum: FR/LG Wys³any: 22 Maj 10, 20:55 Temat: Pocz±tek gry |
Ja osobiscie polecam co innego, mianowicie Geodude>Graveler>Golem
bardzo sie przydaje zwlaszcza ze ma earthquake (nie wiem jak sie pisze) poza tym mozesz zamiast gayardosa zlapac poliwaga i go ewoluowac (mniej expa na lvl) a tak jak kolega Up podpowiada, op³aci siê Huntera capn±æ, duzo daje, i naucz go psychic. |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 18 Maj 10, 18:24 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Skoñczy³em gre, prosze o kontakt na pw |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 11 Maj 10, 12:17 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
1. Moje imiê to BUG BOY, wróg Gary, a starter squirtle.
2. Z³apa³em Mankeya.
3. Pokona³em Brocka
4. przez ca³y czas walczy³em jednym pokemonem, dzieki temu Mankey ewoluowal w Primeape
5. Pokona³em mIsty oraz 3 lidera uzywajacego pokow (elektrycznych)
6. wyruszy³em do rock tunel, w którym z³apa³em Machopa, i przez dalsz± gre ewoluowa³em go oraz trenowalem przez co ewoluowal w machapma(wymiana na 1 PC po to aby ewoluowal)
7. Pokona³em Rocketow w Pokemon Tower i uratowalem starca
8. Pokona³em Sabine, a nastepnie uprzatno³em Slip CO
9. Pokona³em Gyma w tym miescie, a w walecznym judo, wybra³em hitmonachana
10. aktualnie jestem w drodze do Fusia City
11. Pokona³em Konge
12. Wyruszy³em do Cinnabar Island
13. Zdoby³em secret Key
14. Pokona³em obstawe Lidera, praktycznie samym Poliwrathem
15. Blain Pokonany
16. Wyprawa z Billem na wyspy :P
17. Wykonanie zadañ na wyspach, powród do Kanto
18. Przejscie Victory Road i Doj¶cie do Ligi
19. Pokonanie Elite 4 i Garego
20. wg zasad pana Byakurai skonczylem gre, uzywajac tylko pokemonow typu walki, tak wiec wg zasad czekam na pw na podanie gg
Team:
Poliwrath (48 lvl)
Machamp(63 lvl)
Hitmonchan(45 lvl)
Primeape(55 lvl) |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Garnczyk
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41752
|
Forum: FR/LG Wys³any: 7 Maj 10, 23:39 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
| Zrezygnowa³em z robaków z powodu monotonno¶ci gry, poza tym to nie dla mnie, prze³o¿y³em siê na waleczne ;) |
| |