| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Kawa³y o pockemonach |
Evelina
Odpowiedzi: 11
Wy¶wietleñ: 10654
|
Forum: Dyskusje ogólne Wys³any: 25 Listopad 15, 21:33 Temat: Kawa³y o pockemonach |
Do sklepu przychodzi Wigglytuff i pyta Ursaringa:
-Czy jest trzylitrowy SuperPotion?
-Nie ma.
Nastêpnego dnia Wigglytuff znów pyta o trzylitrowy SuperPotion i Ursaring znów odpowiada:
-Nie ma.
Trzeciego dnia,kiedy Wigglytuff zapyta³ o trzylitrowy SuperPotion,zadowolony Ursaring odpowiada:
-Jest.
-To poprosze 10 mililitrów. |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|