| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Carver
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41734
|
Forum: FR/LG Wys³any: 19 Czerwiec 13, 23:03 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
| Ekhm, chcia³bym zacz±æ od nowa, gdy¿ usun±³ mi siê save z psychicznym, teraz chce mieæ typ truj±cy, dziêkuje! |
Temat: Nasi pupile |
Carver
Odpowiedzi: 14
Wy¶wietleñ: 8788
|
Forum: FR/LG Wys³any: 19 Maj 13, 13:10 Temat: Nasi pupile |
Ja nie oddaje nastêpuj±ce pokemony:
Squirtle-Wortortle-Blastoise
Spearow-Fearow
Lapras |
Temat: Którego lidera z Kanto lubisz najbardziej ??? |
Carver
Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 14497
|
Forum: FR/LG Wys³any: 10 Maj 13, 23:01 Temat: Którego lidera z Kanto lubisz najbardziej ??? |
Moim ulubionym liderem z kanto jest Giovanni, dlaczego?
-Lubiê zespó³ R, co za tym idzie ¿e to jest dodatkowy u mnie plus
-Nie ma tak naprawdê okre¶lonego typu
-Stworzy³ Mewtwo
-Jest najtrudniejszym przeciwnikiem wed³ug mnie, trudniejszym ni¿ Elitarna czwórka
- Jego sala jest w pierwszym mie¶cie ale mo¿na tu dostaæ odznakê dopiero po pokonaniu Blaine, nie to co w wiêkszo¶ci grach.
- Móg³by nie¼le skopaæ ty³ki wszystkim liderom
Mhm, to tyle jak dla mnie. |
Temat: Pokemon Nuzlocke! |
Carver
Odpowiedzi: 1
Wy¶wietleñ: 2119
|
Forum: FR/LG Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 20:26 Temat: Pokemon Nuzlocke! |
Hmm dobra, wiem ¿e ten Nuzlocke jest ³atwiejszy ni¿ tamte inne ale o to jego zasady:
1.Mo¿esz z³apaæ tylko PIERWSZEGO pokemona w danym miejscu!
2.Je¿eli jakikolwiek z twoich pokemonów zginie, czyli bêdzie mia³ 0 hp, musisz go niestety daæ do boxu
3.MUSISZ nazwaæ ka¿dego pokemona jakiego masz w teamie np. Charmander ma na imiê Marek
4.¯adnych legend
5.Mo¿esz z³apaæ tylko pokemona którego nie mia³e¶[lub jego ewolucji]
6.Mo¿esz mieæ tylko 6 pokemonów, jak jeden z twoich poków zginie, to mo¿esz z³apaæ innego
7.Te zasady nie dotycz± shiny pokemonów czyli je¿eli w danej drodze z³apa³es np. Rattate i w tej samej drodze wyskoczy ci shiny pidgey to musisz tego pidgeya z³apaæ, czyli jak z³apiesz shiny pidgeya to rattate musisz oddaæ do boxu i musi byæ uwa¿any za zabitego!
Prosi³bym opisywaæ tutaj to wszystko co robicie oraz je¿eli ju¿ zakoñczycie to wszystko[nawet jak wszystkie poki wam zgin±] to podajcie save i jaka wersja pokemonów.
Powodzenia ¿yczê! |
Temat: O¶wiadczenie ws. Sza³ta |
Carver
Odpowiedzi: 9
Wy¶wietleñ: 4078
|
Forum: 2013 Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 18:42 Temat: O¶wiadczenie ws. Sza³ta |
| Ja bardzo przepraszam, ale sk±d mia³em do jasnej ciasnej wiedzieæ o tym wcze¶niej skoro o 01:00 siê zarejestrowa³em chyba. |
Temat: Gold, Sliver, Crystal Monotype Challenge 2! |
Carver
Odpowiedzi: 7
Wy¶wietleñ: 5245
|
Forum: G/S/C Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 18:32 Temat: Gold, Sliver, Crystal Monotype Challenge 2! |
-cel
-Obudzi³em Profesora Oaka
-Kaza³ mi podaæ godzinê
-Ustawi³em godzinê na 10:50
-Oak co¶ tam gada³
-Spyta³ siê mnie jak mam na imiê?
-Nazwa³em siê ROCK
-Spyta³ mnie czy jestem gotowy
-Powiedzia³em mu, ¿e tak
-Rozpoczê³a siê moja przygoda
-Zeszed³em na dó³ do kuchni
-Tam zatrzyma³a mnie mama mówi±c ¿e szuka mnie Prof.Elm oraz ¿e Poke gear wróci³ z naprawy
-Trzeba by³o go ustawiæ
-Ustawi³em na niedzielê
-Pobieg³em do laboratorium Prof.Elma
-Dotar³em do laboratorium
-Prof.Elm przywita³ mnie i siê przedstawi³
-Kaza³ mi wybraæ pokemona
-Wybra³em cyndaquila
-Prof.Elm powiedzia³ mi ¿ebym pobieg³ do Prof.Oaka który wiem gdzie mieszka po pokedex
-Zatrzyma³ mnie pomocnik daj±c mi potiona
-Wybieg³em z domu trenuj±c cyndaquila
-Gdy dotar³em do pierwszego miasta, zatrzyma³ mnie dziadek chc±c pokazaæ mi okolicê
-Zgodzi³em siê
-Zacz±³ mi pokazywaæ co gdzie jest
-Po pokazaniu poszed³em do centrum pokemon wyleczyæ cyndaquila a nastêpnie poieg³em do prof.Oaka
-Gdy do niego dotar³em dosta³em jakie¶ jajko pokemona oraz pokedex
-Gdy wyszed³em z domu Oaka zadzwoni³ do mnie Elm mówi±c mi ¿e jego pokemon zosta³ skradziony
-Pobieg³em tam
-Jaki¶ ziomek po drodze mnie zaczepi³ i walczy³ totodile
-Wygra³em i potem dotar³em do Laboratorium
-Pokaza³ mi ¿e nie ma totodile ¿e zosta³ skradziony
-Spyta³ mi jak siê ten z³odziej zwie, oczywi¶cie powiedzia³em ¿e ma na imiê Gary
-Po tym jak powiedzia³em policjantowi jak siê ten z³odziej nazywa ten pobieg³ go szukaæ
-Prof.Elm spyta³ czy przynios³em mu jajo, da³em mu je
-Gdy chcia³em wyj¶æ z laboratorium zatrzyma³ mnie pomocnik który wrêczy³ mi 5 pokeballi, tak idealnie by z³apaæ jakiego¶ kamiennego poka!
-Tak! z³apa³em Geodude!
-Dobra z³apie reszte poków i schowam je oprócz cyndaquila i geodude
-Postanowi³em wytrenowaæ geodude i cyndaquila na poziom 16
-Po wytrenowaniu ich na 16 lvl cyndaquil ewoluowa³ w quilave i pozna³ ember a geodude nie ewoluowa³ i nauczy³ siê rock smash, defense curl i Vermicd[co to jest?:D]
-Po tym poszed³em ich wyleczyæ i postawi³em geodude na pierwszym miejscu czyli lidera i poszed³em do drugiego miasta walcz±c z trenerami.Najpierw kupi³em 9 pokeballi
-Poszed³em pokonywaæ trenerów i ³apaæ pokemony, nagle zadzwoni³a mama spytaæ czy mam pokedex, powiedzia³em ¿e tak
-Poszeed³em dalej walcz±c z trenerami i ³api±c jakie¶ poki
-Po dotarciu do miasta poszed³em do cp schowaæ wszystkie poki oprócz cyndaquila i geodude
-Po wyleczeniu i oddaniu poków poszed³em do gymu
-Dobra, gym i pomocnicy lidera, zawalcze z nimi moim geodude!
-Dobra, stoi przedemn± lider, wiem ¿e on ma poki typu lataj±cy wiêc go pokonam bardzo ³atwo
-Jea wygra³em! Dosta³em odznakê, kasê oraz jaki¶ tm mud slap!
-Dobra pobieg³em do cp wyleczyæ mojego geodude i poszed³em dalej kupiæ pokeballe ale w cp spotka³em pomocnika elma
-Da³ mi jajo
-Podziêkowa³em i poszed³em do poke-martu!
-Po kupieniu 5 pokebali poszed³em do wie¿y bellsproutów i tam walczy³em z trenerami bellsproutów i lapa³em jakie¶ poki
-Po pokonaniu trenerów zobaczy³em Garego który przegra³ z liderem bellsproutów, wiêc ja postanowi³em siê z tym liderem zmierzyæ
-Wygra³em i dosta³em hm flash, wróci³em siê wiêc do cp zabraæ jakiego¶ poka
-Zabra³em bellsprouta ¿eby siê nauczy³ flash
-Po nauczeniu go flash postanowi³em wróciæ do jaskini gdzie trzeba by³o znaæ flash
-Z³apa³em tam zubata
-Poza zubatem nic nie by³o ciekawego
-Postanowi³em pój¶æ do innego miasta ale najpierw do cp oddaæ zubata
-Po oddaniu szed³em do innego miasta ³api±c inne poki oraz walcz±c z trenerami
-Po walczeniu z trenerami sta³ jeden budynek z cp, wszed³em i odda³em mareepa oraz wyleczy³em geodude
-Po zrobieniu tego poszed³em walczyæ dalej
-Z³apa³em onixa i sandshrew, sandshrew oddam a onix bêdzie ze mn±
-EJ CHWILA! Wyklu³ mi siê togepi!
-Dobra idê do cp oddaæ sandshrewa i togepi a onixa wytrenuje do 20 lvl!
-Dobra, wylecze moje poki i onix ma 20 lvl, oddam quilave bo nie potrzebna jak narazie jest
-Oki, wyleczy³em poki! Czas na gym!
-Ej! Gym nieczynny, ale jestem zmêczony, idê do cp siê przespaæ
-ZZzzZZzzZZzzZZzzZZzzZZzz |
Temat: FR/LG Monotype Challenge |
Carver
Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41734
|
Forum: FR/LG Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 02:48 Temat: FR/LG Monotype Challenge |
-cel
-Nazwa³em siê PSYCHIC
-Wyszed³em z domu
-Chcia³em wej¶æ na trawê ale zatrzyma³ mnie profesor Oak.
-Zaprowadzi³ mnie do laboratorium
-Kaza³ mi wybraæ pierwszego startera
-Chcia³em psychicznego poka lecz nie by³o wiêc wzi±³em bulbasaura
-Nazwa³em go Trawa
- Gary wzi±³ charmandera
-Wyzwa³ mnie na pojedynek
-Przyj±³em wyzwanie
-Wygra³em i przy okazji trawa posz³a na lvl 6
-Wyszed³em z laboratorium
-Poszed³em do Virdian City
-Po drodze wytrenowa³em moj± trawê na lvl 7
-Nauczy³a sie leech seed
-Doszed³em do Viridian
-Poszed³em do centrum pokemon wyleczyæ trawê
-Wyszed³em z Centrum pokemon i poszed³em do poke-martu
-Sprzedawca poprosi³ o dostarczenie paczki
-Zgodzi³em siê
-Poszed³em do profesora oaka trenuj±c przy tym trawê na lvl 8.
-Da³em mu paczkê
-Przybieg³ Gary
-Profesor da³ nam po 5 pokebali i jednym pokedexie
-Z³apa³em rattatê i pidgeya których schowa³em do boxu mówi±c ,,na trzymanie hm siê przydacie''.
-Poszed³em trenowaæ mojego bulbasaura na lvl 10.
-Po wytrenowaniu na 10 lvl bulbasaur nauczy³ siê vine wip. Pobiegli¶my do centrum pokemon
-Siostra Joy wyleczy³a me poki
-Poszed³em na drogê która prowadzi do ligi pokemon
-Spotka³em Garego który mówi³, ¿e nie mamy odznak ¿eby tam wej¶æ
-Zaproponowa³ mi pojedynek
-Zgodzi³em siê
-Wygra³em i moja trawa zdoby³a 11 lvl
-Poszed³em go wyleczyæ
-Zaczepi³ mnie jaki¶ dziadek pokazuj±c mi jak siê ³apie poki, co¶ co umiem
-Poszed³em do lasu wertani i z³apa³em weedla i caterpie
-Wróci³em siê do miasta kupiæ pokeballe, po drodze zaszed³em do centrum pokemon by oddaæ caterpie i weedle do boxu mówi±c ,,mo¿e do hm siê przydacie''
-Poszed³em kupiæ pokeballe, starczy³o mi na 16, oczywi¶cie kupi³em je.
-Wróci³em siê do lasu wertanskiego walcz±c z trenerami poke-robaków, po drodze zbiera³em rzeczy które znalaz³em
-Po pokonaniu trenerów poke-robaków doszed³em do Pewter
-Poszed³em do centrum pokemon i wyleczy³em bulbasaura
-Poszed³em walczyæ o pierwsz± odznakê
-Najpierw walczy³em z uczniem brocka z którym oczywi¶cie wygra³em
-Poszed³em na brocka wiedz±c, ¿e mój bulbasaur po walce z uczniem zdoby³ 15 lvl i nauczy³ siê poison powder
-Zacz±³em walczyæ
-Po wygranej z brockiem mój bulbasaur ewoluowa³ w ivysaura
-Brock da³ mi Tm Rock tomb oraz jego odznakê
-Poszed³em z sali i uleczy³em mojego pokemona, nastêpnie chcia³em wyj¶æ z miasta ale zaczepi³ mnie pomocnik Oaka daj±c mi buty do biegania
-By³o trenerów ale trenowa³em na nich mojego ivysaura
-Po pokonaniu ich postanowi³em zobaczyæ co w trawie piszczy
-Z³apa³em mankeya, spearowa,nidorana meskiego,nidorana zenskiego
-Wroci³em siê do pewter wyleczyæ poki a nastêpnie oddaæ te z³apane oraz dokupiæ pokeballe
-Po zakupienu 16 pokebali wyruszy³em dalej
-Wszed³em do jaskini
-Hmm, jakie¶ dziury i trenerzy, powalcze troszke z nimi i przy okazji z³apie pare poków, pobiegam te¿ do centrum pokemon w razie potrzeby i oddaj±c pokemony które z³apa³em
-Hmm, tutaj jest to miejsce w którym mówili ¿e tu jest zej¶cie, hej chwilka zespó³ r? wrrr dobra zawalcze z nimi i przy okazji mo¿e clefairy z³apie
-No i z³apa³em clefairy i pokona³em chyba zespó³ R, hej chwila tam jaki¶ ziomek stoi ko³o skamielin, zawalcze z nim mo¿e o jedn±
-Hmm, wybiorê t± pierwsz±
-Haha nareszcie wysz³em!
-Dobra zobacze czy nie ma tu ekansów czy co¶
-Dobra, idê wylecze poki i oddam te które z³apa³em
-Dobra, idê na ten most podobno jest tam nugget warty 5000$
-Hmm dobra gary zawalcze z nim
-Ehh wygra³em z nim, czas na tych trenerów, w razie czego bêdê bieg³ do cp
-Jest! wygra³em nuggeta! Hej ja nie dojde do zespo³u R!
-No, wygra³em
-Kolejny trener, walkaa!
-Hmm, poszukam w trawie abry i siê potrudzê by go z³apaæ
-Jest! Du¿o pokebali straconych ale jest! Idê do centrum pokemon wyleczyæ poki i schowaæ te które z³apa³em oprócz abre i ivysaura
-Hmm, byli tam trenerzy pokemon, wiem potrenuje tam abre dziêki pomocy ivysaura!
-Dobra czas na trening
-Dobra, abra ewoluowa³ w kadabre na 16 lvl i nauczy³ sie confusion, hmm przestanê trening ivysaura i zacznê kadabry.
-Kadabra ma 16 lvl a Ivysaur ma 28. Wytrenujê kadabre na 23 i idê walczyæ o 2 odznakê!
-Dobra ma 20 lvl, powalcze jeszcze z uczniami misty, mam nadzieje ¿e dam radê kadabr±;o
-Dobra, uczniów pokona³em, czas na misty
-Jest! Wygra³em ale ze starmie to kadabra przegra³ ale ivysaur da³ rade
-Zdoby³em odznakê i tm water pulse
-Dobra, czas i¶æ do kolejnego miasta
-Aaale jestem zmêczony, idê do centrum pokemon i spaæ
-ZzzZZzzZZzz
-Aaah ale siê wyspa³em, o jaki¶ list, ¿e muszê mojego startera oddaæ do boxu? Ehh no dobrze zrobie to
-Dobra, czas i¶æ do drugiego miasta!
-O jakie¶ podziemia , o i jeszcze prowadz± do trzeciego miasta,wchodzê
- O trenerzy! Zawalcze z nimi i przy okazji z³apiê jakie¶ poki!
-Ahh wkoncu dotar³em do miasta! Na pocz±tek centrum pokemon!
-O jakie¶ urz±dzenie chce kto¶ daæ, wezmê sobie
-Dobra, zanim wejdê na statek pójdê do poke martu
-Kupi³em 57 pokeballi, dobra zanim wejdê na statek powalczê z trenerami i zobaczê czy nie ma jakich¶ psycho pokemonów! ale najpierw od³o¿y³em w centrum pokemon meowtha
-Ha! Trenerzy pokonani! Z³apa³em drowzee oraz kadabra poszed³ na lvl 27!
-Dobra do centrum pokemon czas!
-Dobra wyleczy³em je, hmm mo¿e wytrenuje kadabre na lvl 30? kto wie lecimy do statku!
-Dobra jestem w statku, powalcze sobie jak jakich¶ trenerów znajdê i mo¿e jakie¶ przedmioty znajdê?
-Dobra,zanim pójdê do kapitana podsumuje mój trening,, walczy³em w statku i na zewn±trz by zawalczyæ i kadabra ma lvl 30 a drowzee lvl 19, mo¿e dam rade wrazie czego
-O gary, dobrze, walka! Ahh, drowzee przegra³, dobra wytrenuje go do 31 lvl jak kadabra w trawie
-Hmm dobrze pomogê kapitanowi
-O, dosta³em cut! Dziêkuje bardzo!
-Dobra postanowi³em wytrenowaæ jednak mojego drowzee na lvl 28 i ewoluowa³ w hypno!
-Dobra muszê i¶æ po rattate gdy¿ ani hypno ani kadabra nie poznaj± cutu;/
-Dobra, rattata zna cut!
-Dobra, wycinamy drzewko i idziemy walczyæ o 3 odznakê!
-Ooo kurde! Trzeba znale¿æ ten w³±cznik!
-Jest! znalaz³em drugi w³±cznik, hmm dobra idê walczyæ albo nie! zawalcze najpierw z jego uczniami!
-Dobra, pokona³em je! Dobra biegnê do LT.SURGE I GO POKONAM!
-Jest! Pokona³em go! Oraz oczywi¶cie mój drowzee poszed³ na 29 lvl, dobra dosta³em odznakê i tm shock have!
-Dobra idê do centrum pokemon wylecze poki i idê spaæ!
-ZZzzZZzzZZzzZZ |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|