POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj


Znalezionych wyników: 7
Pokemon - Forum PokeCollect Strona G³ówna
Autor Wiadomo¶æ
  Temat: FR/LG Monotype Challenge
Carver

Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41734

PostForum: FR/LG   Wys³any: 19 Czerwiec 13, 23:03   Temat: FR/LG Monotype Challenge
Ekhm, chcia³bym zacz±æ od nowa, gdy¿ usun±³ mi siê save z psychicznym, teraz chce mieæ typ truj±cy, dziêkuje!
  Temat: Nasi pupile
Carver

Odpowiedzi: 14
Wy¶wietleñ: 8788

PostForum: FR/LG   Wys³any: 19 Maj 13, 13:10   Temat: Nasi pupile
Ja nie oddaje nastêpuj±ce pokemony:

Squirtle-Wortortle-Blastoise
Spearow-Fearow
Lapras
  Temat: Którego lidera z Kanto lubisz najbardziej ???
Carver

Odpowiedzi: 28
Wy¶wietleñ: 14497

PostForum: FR/LG   Wys³any: 10 Maj 13, 23:01   Temat: Którego lidera z Kanto lubisz najbardziej ???
Moim ulubionym liderem z kanto jest Giovanni, dlaczego?

-Lubiê zespó³ R, co za tym idzie ¿e to jest dodatkowy u mnie plus

-Nie ma tak naprawdê okre¶lonego typu

-Stworzy³ Mewtwo

-Jest najtrudniejszym przeciwnikiem wed³ug mnie, trudniejszym ni¿ Elitarna czwórka

- Jego sala jest w pierwszym mie¶cie ale mo¿na tu dostaæ odznakê dopiero po pokonaniu Blaine, nie to co w wiêkszo¶ci grach.

- Móg³by nie¼le skopaæ ty³ki wszystkim liderom

Mhm, to tyle jak dla mnie.
  Temat: Pokemon Nuzlocke!
Carver

Odpowiedzi: 1
Wy¶wietleñ: 2119

PostForum: FR/LG   Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 20:26   Temat: Pokemon Nuzlocke!
Hmm dobra, wiem ¿e ten Nuzlocke jest ³atwiejszy ni¿ tamte inne ale o to jego zasady:

1.Mo¿esz z³apaæ tylko PIERWSZEGO pokemona w danym miejscu!
2.Je¿eli jakikolwiek z twoich pokemonów zginie, czyli bêdzie mia³ 0 hp, musisz go niestety daæ do boxu
3.MUSISZ nazwaæ ka¿dego pokemona jakiego masz w teamie np. Charmander ma na imiê Marek
4.¯adnych legend
5.Mo¿esz z³apaæ tylko pokemona którego nie mia³e¶[lub jego ewolucji]
6.Mo¿esz mieæ tylko 6 pokemonów, jak jeden z twoich poków zginie, to mo¿esz z³apaæ innego
7.Te zasady nie dotycz± shiny pokemonów czyli je¿eli w danej drodze z³apa³es np. Rattate i w tej samej drodze wyskoczy ci shiny pidgey to musisz tego pidgeya z³apaæ, czyli jak z³apiesz shiny pidgeya to rattate musisz oddaæ do boxu i musi byæ uwa¿any za zabitego!

Prosi³bym opisywaæ tutaj to wszystko co robicie oraz je¿eli ju¿ zakoñczycie to wszystko[nawet jak wszystkie poki wam zgin±] to podajcie save i jaka wersja pokemonów.

Powodzenia ¿yczê!
  Temat: O¶wiadczenie ws. Sza³ta
Carver

Odpowiedzi: 9
Wy¶wietleñ: 4078

PostForum: 2013   Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 18:42   Temat: O¶wiadczenie ws. Sza³ta
Ja bardzo przepraszam, ale sk±d mia³em do jasnej ciasnej wiedzieæ o tym wcze¶niej skoro o 01:00 siê zarejestrowa³em chyba.
  Temat: Gold, Sliver, Crystal Monotype Challenge 2!
Carver

Odpowiedzi: 7
Wy¶wietleñ: 5245

PostForum: G/S/C   Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 18:32   Temat: Gold, Sliver, Crystal Monotype Challenge 2!
-cel

-Obudzi³em Profesora Oaka

-Kaza³ mi podaæ godzinê

-Ustawi³em godzinê na 10:50

-Oak co¶ tam gada³

-Spyta³ siê mnie jak mam na imiê?

-Nazwa³em siê ROCK

-Spyta³ mnie czy jestem gotowy

-Powiedzia³em mu, ¿e tak

-Rozpoczê³a siê moja przygoda

-Zeszed³em na dó³ do kuchni

-Tam zatrzyma³a mnie mama mówi±c ¿e szuka mnie Prof.Elm oraz ¿e Poke gear wróci³ z naprawy

-Trzeba by³o go ustawiæ

-Ustawi³em na niedzielê

-Pobieg³em do laboratorium Prof.Elma

-Dotar³em do laboratorium

-Prof.Elm przywita³ mnie i siê przedstawi³

-Kaza³ mi wybraæ pokemona

-Wybra³em cyndaquila

-Prof.Elm powiedzia³ mi ¿ebym pobieg³ do Prof.Oaka który wiem gdzie mieszka po pokedex

-Zatrzyma³ mnie pomocnik daj±c mi potiona

-Wybieg³em z domu trenuj±c cyndaquila

-Gdy dotar³em do pierwszego miasta, zatrzyma³ mnie dziadek chc±c pokazaæ mi okolicê

-Zgodzi³em siê

-Zacz±³ mi pokazywaæ co gdzie jest

-Po pokazaniu poszed³em do centrum pokemon wyleczyæ cyndaquila a nastêpnie poieg³em do prof.Oaka

-Gdy do niego dotar³em dosta³em jakie¶ jajko pokemona oraz pokedex

-Gdy wyszed³em z domu Oaka zadzwoni³ do mnie Elm mówi±c mi ¿e jego pokemon zosta³ skradziony

-Pobieg³em tam

-Jaki¶ ziomek po drodze mnie zaczepi³ i walczy³ totodile

-Wygra³em i potem dotar³em do Laboratorium

-Pokaza³ mi ¿e nie ma totodile ¿e zosta³ skradziony

-Spyta³ mi jak siê ten z³odziej zwie, oczywi¶cie powiedzia³em ¿e ma na imiê Gary

-Po tym jak powiedzia³em policjantowi jak siê ten z³odziej nazywa ten pobieg³ go szukaæ

-Prof.Elm spyta³ czy przynios³em mu jajo, da³em mu je

-Gdy chcia³em wyj¶æ z laboratorium zatrzyma³ mnie pomocnik który wrêczy³ mi 5 pokeballi, tak idealnie by z³apaæ jakiego¶ kamiennego poka!

-Tak! z³apa³em Geodude!

-Dobra z³apie reszte poków i schowam je oprócz cyndaquila i geodude

-Postanowi³em wytrenowaæ geodude i cyndaquila na poziom 16

-Po wytrenowaniu ich na 16 lvl cyndaquil ewoluowa³ w quilave i pozna³ ember a geodude nie ewoluowa³ i nauczy³ siê rock smash, defense curl i Vermicd[co to jest?:D]

-Po tym poszed³em ich wyleczyæ i postawi³em geodude na pierwszym miejscu czyli lidera i poszed³em do drugiego miasta walcz±c z trenerami.Najpierw kupi³em 9 pokeballi

-Poszed³em pokonywaæ trenerów i ³apaæ pokemony, nagle zadzwoni³a mama spytaæ czy mam pokedex, powiedzia³em ¿e tak

-Poszeed³em dalej walcz±c z trenerami i ³api±c jakie¶ poki

-Po dotarciu do miasta poszed³em do cp schowaæ wszystkie poki oprócz cyndaquila i geodude

-Po wyleczeniu i oddaniu poków poszed³em do gymu

-Dobra, gym i pomocnicy lidera, zawalcze z nimi moim geodude!

-Dobra, stoi przedemn± lider, wiem ¿e on ma poki typu lataj±cy wiêc go pokonam bardzo ³atwo

-Jea wygra³em! Dosta³em odznakê, kasê oraz jaki¶ tm mud slap!

-Dobra pobieg³em do cp wyleczyæ mojego geodude i poszed³em dalej kupiæ pokeballe ale w cp spotka³em pomocnika elma

-Da³ mi jajo

-Podziêkowa³em i poszed³em do poke-martu!

-Po kupieniu 5 pokebali poszed³em do wie¿y bellsproutów i tam walczy³em z trenerami bellsproutów i lapa³em jakie¶ poki

-Po pokonaniu trenerów zobaczy³em Garego który przegra³ z liderem bellsproutów, wiêc ja postanowi³em siê z tym liderem zmierzyæ

-Wygra³em i dosta³em hm flash, wróci³em siê wiêc do cp zabraæ jakiego¶ poka

-Zabra³em bellsprouta ¿eby siê nauczy³ flash

-Po nauczeniu go flash postanowi³em wróciæ do jaskini gdzie trzeba by³o znaæ flash

-Z³apa³em tam zubata

-Poza zubatem nic nie by³o ciekawego

-Postanowi³em pój¶æ do innego miasta ale najpierw do cp oddaæ zubata

-Po oddaniu szed³em do innego miasta ³api±c inne poki oraz walcz±c z trenerami

-Po walczeniu z trenerami sta³ jeden budynek z cp, wszed³em i odda³em mareepa oraz wyleczy³em geodude

-Po zrobieniu tego poszed³em walczyæ dalej

-Z³apa³em onixa i sandshrew, sandshrew oddam a onix bêdzie ze mn±

-EJ CHWILA! Wyklu³ mi siê togepi!

-Dobra idê do cp oddaæ sandshrewa i togepi a onixa wytrenuje do 20 lvl!

-Dobra, wylecze moje poki i onix ma 20 lvl, oddam quilave bo nie potrzebna jak narazie jest

-Oki, wyleczy³em poki! Czas na gym!

-Ej! Gym nieczynny, ale jestem zmêczony, idê do cp siê przespaæ

-ZZzzZZzzZZzzZZzzZZzzZZzz
  Temat: FR/LG Monotype Challenge
Carver

Odpowiedzi: 100
Wy¶wietleñ: 41734

PostForum: FR/LG   Wys³any: 14 Kwiecieñ 13, 02:48   Temat: FR/LG Monotype Challenge
-cel

-Nazwa³em siê PSYCHIC

-Wyszed³em z domu

-Chcia³em wej¶æ na trawê ale zatrzyma³ mnie profesor Oak.

-Zaprowadzi³ mnie do laboratorium

-Kaza³ mi wybraæ pierwszego startera

-Chcia³em psychicznego poka lecz nie by³o wiêc wzi±³em bulbasaura

-Nazwa³em go Trawa

- Gary wzi±³ charmandera

-Wyzwa³ mnie na pojedynek

-Przyj±³em wyzwanie

-Wygra³em i przy okazji trawa posz³a na lvl 6

-Wyszed³em z laboratorium

-Poszed³em do Virdian City

-Po drodze wytrenowa³em moj± trawê na lvl 7

-Nauczy³a sie leech seed

-Doszed³em do Viridian

-Poszed³em do centrum pokemon wyleczyæ trawê

-Wyszed³em z Centrum pokemon i poszed³em do poke-martu

-Sprzedawca poprosi³ o dostarczenie paczki

-Zgodzi³em siê

-Poszed³em do profesora oaka trenuj±c przy tym trawê na lvl 8.

-Da³em mu paczkê

-Przybieg³ Gary

-Profesor da³ nam po 5 pokebali i jednym pokedexie

-Z³apa³em rattatê i pidgeya których schowa³em do boxu mówi±c ,,na trzymanie hm siê przydacie''.

-Poszed³em trenowaæ mojego bulbasaura na lvl 10.

-Po wytrenowaniu na 10 lvl bulbasaur nauczy³ siê vine wip. Pobiegli¶my do centrum pokemon

-Siostra Joy wyleczy³a me poki

-Poszed³em na drogê która prowadzi do ligi pokemon

-Spotka³em Garego który mówi³, ¿e nie mamy odznak ¿eby tam wej¶æ

-Zaproponowa³ mi pojedynek

-Zgodzi³em siê

-Wygra³em i moja trawa zdoby³a 11 lvl

-Poszed³em go wyleczyæ

-Zaczepi³ mnie jaki¶ dziadek pokazuj±c mi jak siê ³apie poki, co¶ co umiem

-Poszed³em do lasu wertani i z³apa³em weedla i caterpie

-Wróci³em siê do miasta kupiæ pokeballe, po drodze zaszed³em do centrum pokemon by oddaæ caterpie i weedle do boxu mówi±c ,,mo¿e do hm siê przydacie''

-Poszed³em kupiæ pokeballe, starczy³o mi na 16, oczywi¶cie kupi³em je.

-Wróci³em siê do lasu wertanskiego walcz±c z trenerami poke-robaków, po drodze zbiera³em rzeczy które znalaz³em

-Po pokonaniu trenerów poke-robaków doszed³em do Pewter

-Poszed³em do centrum pokemon i wyleczy³em bulbasaura

-Poszed³em walczyæ o pierwsz± odznakê

-Najpierw walczy³em z uczniem brocka z którym oczywi¶cie wygra³em

-Poszed³em na brocka wiedz±c, ¿e mój bulbasaur po walce z uczniem zdoby³ 15 lvl i nauczy³ siê poison powder

-Zacz±³em walczyæ

-Po wygranej z brockiem mój bulbasaur ewoluowa³ w ivysaura

-Brock da³ mi Tm Rock tomb oraz jego odznakê

-Poszed³em z sali i uleczy³em mojego pokemona, nastêpnie chcia³em wyj¶æ z miasta ale zaczepi³ mnie pomocnik Oaka daj±c mi buty do biegania

-By³o trenerów ale trenowa³em na nich mojego ivysaura

-Po pokonaniu ich postanowi³em zobaczyæ co w trawie piszczy

-Z³apa³em mankeya, spearowa,nidorana meskiego,nidorana zenskiego

-Wroci³em siê do pewter wyleczyæ poki a nastêpnie oddaæ te z³apane oraz dokupiæ pokeballe

-Po zakupienu 16 pokebali wyruszy³em dalej

-Wszed³em do jaskini

-Hmm, jakie¶ dziury i trenerzy, powalcze troszke z nimi i przy okazji z³apie pare poków, pobiegam te¿ do centrum pokemon w razie potrzeby i oddaj±c pokemony które z³apa³em

-Hmm, tutaj jest to miejsce w którym mówili ¿e tu jest zej¶cie, hej chwilka zespó³ r? wrrr dobra zawalcze z nimi i przy okazji mo¿e clefairy z³apie

-No i z³apa³em clefairy i pokona³em chyba zespó³ R, hej chwila tam jaki¶ ziomek stoi ko³o skamielin, zawalcze z nim mo¿e o jedn±

-Hmm, wybiorê t± pierwsz±

-Haha nareszcie wysz³em!

-Dobra zobacze czy nie ma tu ekansów czy co¶

-Dobra, idê wylecze poki i oddam te które z³apa³em

-Dobra, idê na ten most podobno jest tam nugget warty 5000$

-Hmm dobra gary zawalcze z nim

-Ehh wygra³em z nim, czas na tych trenerów, w razie czego bêdê bieg³ do cp

-Jest! wygra³em nuggeta! Hej ja nie dojde do zespo³u R!

-No, wygra³em

-Kolejny trener, walkaa!

-Hmm, poszukam w trawie abry i siê potrudzê by go z³apaæ

-Jest! Du¿o pokebali straconych ale jest! Idê do centrum pokemon wyleczyæ poki i schowaæ te które z³apa³em oprócz abre i ivysaura

-Hmm, byli tam trenerzy pokemon, wiem potrenuje tam abre dziêki pomocy ivysaura!

-Dobra czas na trening

-Dobra, abra ewoluowa³ w kadabre na 16 lvl i nauczy³ sie confusion, hmm przestanê trening ivysaura i zacznê kadabry.

-Kadabra ma 16 lvl a Ivysaur ma 28. Wytrenujê kadabre na 23 i idê walczyæ o 2 odznakê!

-Dobra ma 20 lvl, powalcze jeszcze z uczniami misty, mam nadzieje ¿e dam radê kadabr±;o

-Dobra, uczniów pokona³em, czas na misty

-Jest! Wygra³em ale ze starmie to kadabra przegra³ ale ivysaur da³ rade

-Zdoby³em odznakê i tm water pulse

-Dobra, czas i¶æ do kolejnego miasta

-Aaale jestem zmêczony, idê do centrum pokemon i spaæ

-ZzzZZzzZZzz

-Aaah ale siê wyspa³em, o jaki¶ list, ¿e muszê mojego startera oddaæ do boxu? Ehh no dobrze zrobie to

-Dobra, czas i¶æ do drugiego miasta!

-O jakie¶ podziemia , o i jeszcze prowadz± do trzeciego miasta,wchodzê

- O trenerzy! Zawalcze z nimi i przy okazji z³apiê jakie¶ poki!

-Ahh wkoncu dotar³em do miasta! Na pocz±tek centrum pokemon!

-O jakie¶ urz±dzenie chce kto¶ daæ, wezmê sobie

-Dobra, zanim wejdê na statek pójdê do poke martu

-Kupi³em 57 pokeballi, dobra zanim wejdê na statek powalczê z trenerami i zobaczê czy nie ma jakich¶ psycho pokemonów! ale najpierw od³o¿y³em w centrum pokemon meowtha

-Ha! Trenerzy pokonani! Z³apa³em drowzee oraz kadabra poszed³ na lvl 27!

-Dobra do centrum pokemon czas!

-Dobra wyleczy³em je, hmm mo¿e wytrenuje kadabre na lvl 30? kto wie lecimy do statku!

-Dobra jestem w statku, powalcze sobie jak jakich¶ trenerów znajdê i mo¿e jakie¶ przedmioty znajdê?

-Dobra,zanim pójdê do kapitana podsumuje mój trening,, walczy³em w statku i na zewn±trz by zawalczyæ i kadabra ma lvl 30 a drowzee lvl 19, mo¿e dam rade wrazie czego

-O gary, dobrze, walka! Ahh, drowzee przegra³, dobra wytrenuje go do 31 lvl jak kadabra w trawie

-Hmm dobrze pomogê kapitanowi

-O, dosta³em cut! Dziêkuje bardzo!

-Dobra postanowi³em wytrenowaæ jednak mojego drowzee na lvl 28 i ewoluowa³ w hypno!

-Dobra muszê i¶æ po rattate gdy¿ ani hypno ani kadabra nie poznaj± cutu;/

-Dobra, rattata zna cut!

-Dobra, wycinamy drzewko i idziemy walczyæ o 3 odznakê!

-Ooo kurde! Trzeba znale¿æ ten w³±cznik!

-Jest! znalaz³em drugi w³±cznik, hmm dobra idê walczyæ albo nie! zawalcze najpierw z jego uczniami!

-Dobra, pokona³em je! Dobra biegnê do LT.SURGE I GO POKONAM!

-Jest! Pokona³em go! Oraz oczywi¶cie mój drowzee poszed³ na 29 lvl, dobra dosta³em odznakê i tm shock have!

-Dobra idê do centrum pokemon wylecze poki i idê spaæ!

-ZZzzZZzzZZzzZZ
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.