POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj


Znalezionych wyników: 4919
Pokemon - Forum PokeCollect Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PokeCollect 2017 - Memento Mori
Afil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 808

PostForum: Stan forum   Wysłany: 23 Styczeń 17, 18:51   Temat: PokeCollect 2017 - Memento Mori
Conquest napisał/a:
Pamiętacie jak PokeMan napisał kiedyś (cytat niedokładny): "za dziesięć lat o Revivalu nikt nie będzie pamiętał, a Collect nadal będzie trwał"? Z tym, że jego "trwanie" wygląda inaczej niż trwanie w oczach przeciętnego użytkownika, czy nawet ponadprzeciętnego ^^ tj. trwanie godne. Jeśli miałbym spróbować na siłe to nazwać, nazwałbym "walką na wyczerpanie", czyli oczekiwaniem aż pozostałe polskie Pokefora się pozamykają i ludzi z musu będą pisać na PC, a nic nie trzeba będzie robić. Jednak nie może się to udać, bo admin największej polskiej Pokestrony (i forum), Pokemon Valhalli - Daru obrał dokładnie tę samą strategię nic nie robienia, tylko na wyższym poziomie - tamten to nawet nie pisze o ilości postów xD

To jedno zdanie spowodowało, że zacząłem śmiać się bardziej jak w momencie gdy... no, dawno się nie śmiałem :v

Conquest napisał/a:
Od tego czasu praktycznie nic nie robię na PC, bo jak przez pewną osobę mają być zaprzepaszczane kolejne szanse, to szkoda mojej energii, którą mogę spożytkować gdzie indziej.

Szanuję mocno i rozumiem całkowicie.

Conquest napisał/a:
Z aktywnością PokeMana jest i będzie jak zawsze. Co do mnie - gdyby była realna szansa, to naprawdę chętnie wziąłbym się do roboty i coś tu budował - niestety sam nie mam umiejętności technicznych, ani współpracowników. Innych punktów zaczepienia też brak. Można wymagać tylko tyle, ile można wypełnić, poza tym to forum jest tak strasznie zniszczone i technicznie i organizacyjnie, że teraz to podźwignąć na jakiś poziom jest niemal niemożliwe, nie żeby ktoś próbował.

Akurat zaplecze techniczne zawsze było problemem. Zawsze pamiętam jak sam szukałem z Byakiem kogoś kto by nam pomógł w różnych projektach (Niekoniecznie udanych). Potem sam próbowałem metodą prób i błędów razem z kolegą wyżej wymienionym, ale nadal nic z tego nie ogarniam :v Jedyne co zostało to chyba tylko załatwienie kogoś za kasę, ale nie wiem. Od strony technicznej oczywiście. Choć szkoda kasy, bo jak dobrze wiemy szablon nie był tak upośledzony do momentu w którym ktoś... zaczął go ulepszać.

Conquest napisał/a:
Wejścia z Google faktycznie nie dają nic, bo przez rejestrację nie da się przedrzeć (bynajmniej ja nie umiem).

Statystyki google mówią to.
Co do rejestracji, to... mogę odmówić za nią modły do naszego zbawcy Sheogoratha?


Conquest napisał/a:
Dziś dla forum Pokemon są dwie już drogi:
1. Bardzo dobre zaplecze merytoryczne, czyli współpraca (ścisła) z dobrą stroną Pokemon. Obecnie chyba nie ma takiej strony, chociaż najlepiej z ogólnotematycznych wypada PokeSerwis.
2. Społeczność, coś takiego, jak było na początku na Lati forum, czy kiedyś na niemal każdym polskim forum Pokemon - PoPL, Rev, PC, PokeRang, obecnie nigdzie tego nie ma, bo ludzie są jacyś rozlezieni, wchodzą na milyjony stron, albo na facebooka, gdzie mają je wszystkie i nie generują realnej aktywności.

Tylko, że jak to dzisiaj napisałem PC stało się poniekąd taką speluną, która ma barmana pijaka za ladą. Potrzeba ogarnąć to wszystko, a tak się jak wiesz nie stanie prędko.

Conquest napisał/a:
Konkurencja, chociażby w Google, w zakresie pokemon Go była miażdżąca i bez realnych działań, albo nawet pomimo ich na Pokemon GO wiele nie dało się ugrać, chyba że sezonowców.

Co do sezonowców, to zgadzam się całkowicie. Jednakże, z strony gdzie można patrzeć na statystyki google co do haseł wyszukiwanych, po małym zbadaniu sprawy, można zauważyć, że pewna fraza odniosła niesamowity skok wyszukiwań akurat dziwnie w momencie, kiedy nagle PokemonGo stało się na topie. Potem oczywisty spadek, ale wiesz i tak to zrobiło pewnie swoje w niektórych miejscach. Jedna, czy dwie osoby to już coś. Tutaj by się przydały na 100% xD
  Temat: PokeCollect 2017 - Memento Mori
Afil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 808

PostForum: Stan forum   Wysłany: 23 Styczeń 17, 08:23   Temat: PokeCollect 2017 - Memento Mori
Cytat:
Ps: ten układ działów jest co najmniej śmieszny, ale nie wiem, czy to nie jest śmiech przez łzy. Horror... czysty horror.

Horror? Groteska prędzej.

Szablon jest swego rodzaju świetnym przykładem tego co się stało i dzieje się nadal. Najpierw śliczny i wszyscy się cieszyli, potem się zepsuł i nadal jest zepsuty, teraz jest zepsuty i nikt go nie naprawia. Po co go zmieniać? On już jest wystarczająco depresyjny xD

Tutaj w sumie można zaznaczyć o ten Festiwal Straconych Szans (Niech już będzie FSS, bo nazwa fajna, podoba mi się.). Conquest ma całkowitą rację co do jednej rzeczy, ale i myli się w drugiej. Faktycznie mieliśmy szansę na wybicie się wtedy o wiele większe, ale teraz wcale nie są to szanse tylko wewnętrzne. Nie mówię, że to by w ogóle wyszło, a że w ogóle komuś tutaj na poważnie się chce. Poke robi jakąś szopkę, Conquest z tego co napisał wchodzi rzadko, prawie w ogóle i nie pali się do roboty (No bo szczerze komu by się chciało jak widzi się takie zabiegi.). Dobrze, ale dlaczego uważam, że mamy jeszcze jakąś szansę? PokeCollect jest na 5 pozycji w wyszukaniu Google, co jest dobrą pozycją, ale niewystarczającą. Człowiek patrzy zwykle na 3 pierwsze pozycje po czym schodzi na dół wyszukiwania i pomija nasze forum, ale co ciekawe, wyszukiwana fraza "forum pokemon" nie jest tak martwa jak myślałem. Ludzie jednak czasem szukają tego hasła :v Tylko, że to jest jakieś 5-10 ludzi przez tydzień. Co to nam daje? Nic :I

PC całkowicie pominęło bum na PokemonGo. Co... w sumie też można dopisać do błędów w powrocie na przynajmniej kolana, bo jak na razie to to forum leży twarzą w błocie.

Conquest napisał/a:
może się pokłócimy... o coś? Może coś wymyślim? Hmmm?

No... ale po co? ;_; Z Tobą mi się nie chce.
  Temat: Pytania do PokeMana
Afil

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 4621

PostForum: O PokeManie   Wysłany: 23 Styczeń 17, 08:10   Temat: Pytania do PokeMana
Conquest napisał/a:
Ciekawy wywiad, tylko szkoda, że PokeMan trochę sobie olał. Ten temat ma potencjał do masowej produkcji epickiego contentu. Może jeszcze się doczekamy, tak za 20 lat.

Miał być rozwijany i edytowany, ale w sumie nie wiem co się stało, że tego nie zrobiliśmy swego czasu. Ogólnie to temat został zaniedbany, a faktycznie szkoda :v
  Temat: Fabryka Morbuzaka
Afil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3028

PostForum: Fabryki fuzji   Wysłany: 20 Styczeń 17, 14:08   Temat: Fabryka Morbuzaka
PokeMan napisał/a:
Teddiursa, Totodile, Pichu
Kolor - Raichu

Ostatnia wizyta: 28 Październik 10, 18:13 (Minut: 3)
Na serio myślisz, że on to zrobi?
  Temat: Golemy i inne te
Afil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2098

PostForum: Ogólnie o forach   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:40   Temat: Golemy i inne te
Byakurai napisał/a:
Afil napisał/a:
PokeMan napisał/a:
Kapuczino napisał/a:
A-ha

Sezamki? Haha :vabi:

Może przynajmniej użyjesz swojego adminowego konta i ocenzurujesz pierwszy post. Kiedyś wchodziły tutaj dzieciaki w wieku 12-14 lat, sam nim byłem. Pamiętam, że administracja przynajmniej coś z takimi treściami robiła dla dobra młodych, co nie chcieli widzieć tak agresywnych treści.


Niiii, po co... liczba postów musi się zgadzać. Jeszcze trochę i będzie 78 tysięcy! :party: :vabi:

Nie wiem czy płakać, czy śmiać się.
  Temat: Poke Regeneraciór
Afil

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1030

PostForum: Fora na xaa.pl   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:37   Temat: Poke Regeneraciór
Byakurai napisał/a:
Afil, chryste.... ty chcesz jeszcze więcej działów na tym forum? No tak... bo ponad 80 to nadal za mało xD

Poke zmienił formę fora na mniej czytelną i dodał multum niepotrzebnych działów zamiast utworzyć działy typu; Historia PPS, a potem poddziały typu roczników. To na prawdę nie moja wina, ale jest to bardzo nieprzemyślana i amatorska robota. Szczerze, irytuje mnie aktualnie wygląd tego forum.
  Temat: Golemy i inne te
Afil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2098

PostForum: Ogólnie o forach   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:32   Temat: Golemy i inne te
PokeMan napisał/a:
Kapuczino napisał/a:
A-ha

Sezamki? Haha :vabi:

Może przynajmniej użyjesz swojego adminowego konta i ocenzurujesz pierwszy post. Kiedyś wchodziły tutaj dzieciaki w wieku 12-14 lat, sam nim byłem. Pamiętam, że administracja przynajmniej coś z takimi treściami robiła dla dobra młodych, co nie chcieli widzieć tak agresywnych treści.
  Temat: Odbudowa tego miejsca
Afil

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 4279

PostForum: Propozycje   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:28   Temat: Odbudowa tego miejsca
PokeMan napisał/a:
Kojot napisał/a:
dobra pokuś nie miej planów tylko po prostu to zrób.

Cały czas to robię, niemniej trzeba pamiętać o zmieniającym się otoczeniu, czy to PPSowym, czy to internetowym, czy to osobistym.

I tak, PPS się zmienia, pojawiają się nowe projekty które siłą rzeczy konkurują z PC. Internet poprzez modnego fejsa itp. wynalazki konkuruje z zwykłymi forami. Wreszcie, codzienne życie konkuruje z działalnością w necie.

To nie takie proste.

Poke, nie szkoda Ci czasu? Nie rozumiesz procesów jakie aktualnie dzieją się w społeczeństwie, widać to po tym jak odbierasz funkcjonowanie FB i jego konsekwencje. Jeśli chciałbyś coś zrobić, to przede wszystkim przyjąłbyś pomoc wtedy, kiedy była ona proponowana, a nie udawałeś, że wszystko jest spoko. Strona się rozpada, nie mówię tutaj o treści na forum, a o samą stronę techniczną. Na początek trzeba ogarnąć te sprawy, a potem można martwić się o treść, którą chce się przekazać użytkownikowi. To właśnie jest najbardziej śmieszne w twoim podejściu. Chcesz zmian, ale odrzucasz możliwości.
  Temat: Poke Regeneraciór
Afil

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1030

PostForum: Fora na xaa.pl   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:17   Temat: Poke Regeneraciór
Do martwych stron może lepszym pomysłem byłoby zrobienie osobnego działu? I jakieś bardziej... rozbudowane opisanie strony/fora?
  Temat: [TPPC] Trade Center
Afil

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1906

PostForum: TPPC   Wysłany: 19 Styczeń 17, 21:16   Temat: [TPPC] Trade Center
PokeMan napisał/a:
Valadin napisał/a:
W tym temacie powinno się pisać jakie ma się Pokemony

Nie mam

Post kompletnie nic nie wnoszący nawet do tematu, nie jest to nawet takowy komentarz do tego, że sam dział jest chybiony bardziej jak strzał ślepego z obrzyna w cel oddalony o 200 metrów.
 
Strona 1 z 492
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.